Neringa Burokienė

5 (10 įvertinimų)

Apie Neringą Burokienę

Neringa Burokienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Neringos Burokienės licencijos numeris yra MPL-16946, licencija išduota 2011-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Nuostabus žmogus ir gydytoja. Jai nėra tikra dėl kažko, praktiškai už rankytės nuveda pas reikiamą specialistą. Man kiti daktarai buvo prirašę tokių diagnozių ir vaistų..., kurių, atsižvelgiant į savo amžių ir gyvenimo būdą nesitikejau dar 20 -30 metų gaut. Bet ji viską išnagrinėjus ir pasitarus su kolegomis, parodžius jiems mano tyrimus, tuos visus vaistus nuėmė ir davė praktinių patarimų dėl dietos ir sporto (konkrečius produktus ir konkrečius pratimus, o ne šiaip daugiau sportuot ir sveikiau maitintis). Ir praktiškai po poros mėnesių tyrimai susitvarkė. jaučiuosi naujai gimusi. Ačiū daktarei!

  • Daktarės Neringos Burokienės užsispyrimo dėka man buvo atlikta bronchoskopija ir buvo rastas darinys, kuris ateityje galėjo virsti onkologine liga. Tuo viskas pasakyta. Aleksandras

  • Rekomenduoju visiems į JÄ„ kreiptis. Puikus specialistas ir žmogus. Ačiū Jums gydytoja

  • Profesionali gydytoja, gydanti visą mano šeimą. Mane stebėjo ir nėštumo metu, domėjosi, skambino, klausė. Atsakinga ir rūpestinga medikė. Pasitikiu ja.

  • Puiki seimos gydytoja - svelni, atidi,profesionali. Labai dziaugiuosi, kad esu jos paciente

  • Dangute

  • Gydytoja maloni, rūpestinga, kai reikėjo, konsultavo net be išankstinio užrašymo. Ne visais atvejais buvo visiškai tikslios diagnozės, tačiau esant reikalui nukreipdavo pas konkrečios srities specialistą.

  • Puiki

  • Man ši gydytoja labai patiko. Labai maloni, rūpestinga, gerai diagnozuojanti

  • Keista kad toks mažas reitingas, o aš šią gydytoją norėčiau pagirti, vienintelė šioj įstaigoj neišsidirbinėjo sužinojus, kad su draudimu, davė praktiniu patarimų, kurie iš ties padėjo, taip ir reikia dirbti. Kiti šios įstaigos gydytojai "pripaišė" tokių nebūtų ligų, kad net įsivaidzuoti būtų sunku, dar ir operacijų mat reikia, kad tik draudiminius pinigus pasiimti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Neringa Burokienė?

Neringa Burokienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16946. Licencija galioja nuo 2011-06-29.

Kaip žmonės vertina Neringos Burokienės darbą?

10 žmonių įvertino Neringą Burokienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.