Natalja Ališkevičienė

3.3 (7 įvertinimai)

Apie Natalją Ališkevičienę

Natalja Ališkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Nataljos Ališkevičienės licencijos numeris yra MPL-08208, licencija išduota 2006-06-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.3

  • Labai puiki gydytoja, rekomenduoju.

  • Labai maloni gydytoja, moka bendrauti su mazais vaikais. Si medike neskubina ir isklauso, visada issamiai atsako i uzduotus klausimus, maziukus atidziai apziuri nuo koju pirstuku iki plauku galiuku ir duoda naudingu patarimu. Su sunumi Ryciu dekojame gydytojai uz profesionaluma ir kantrybe!

  • Tiesiog tobula gydytoja vaikuciams, nuosirdziai rekomenduoju! Visu pirma, priima sutartu laiku, nereikia sedeti valanda po kabinetu, apie viska, kas priklauso vaikui pagal amziu, paaiskina, i iskilusius klausimus atsako labai issamiai. Teko keleta kartu neplanuotai paskambinti, pakonsultavo telefonu, patare, ka daryti, kaip elgtis. Turejome problemu su dukrytes akimis, susisiekus su gydytoja, staigiai prieme (ta pacia diena, mums tereikejo apsirengti ir atvaziuoti), dave siuntima pas okulista, problema issprende profesionaliai ir operatyviai. Tiek ji, tiek sesute nuostabiai bendrauja su vaikais. Sesute tikra saunuole, kol pasirasinejau sutikimus del proceduru, dukryte buvo nerami, nes norejo valgyti, sesute paeme, panesiojo, pagloste, pakalbino, nuramino. Rekomenduoju visiems, kas nori profesionalumo ir malonaus bendravimo! Nuostabios moterys, nuostabios specialistes, rupestingos, nepaliks jusu vienu su savo bedomis. :)

  • Labai gera gydytoja! Jau 20 metu pas ja lankausi ir visada viskas yra gerai, isklauso, israso vaistus zinant mano finansine situacija. Tiesiog super gydytoja !

  • Apsilankiau nes mano daktarė atostogauja o man labai skauda nugara ir varžo judesius. Šita daktarė nenusiuntė net rentgenui ir liga nustatė pagal rentgeną kuris darytas beveik pries metus su puse. Nuo nugaros skausmo išrašė vaistų. 3 elektroninius ir nimesilio. Pasidomėjau ką išrašė tai vieni vaistai po insulto vartojami. Nors jokio insulto pas mane net nebuvo o tik nežmoniškas nugaros skausmas. Kaip galima vertinti žmogaus būklę pagal tokio senumo rentgeno nuotrauką?

  • Lankemes pries savaite. Gydytoja net nepatikrino kudikiui sirdies, plauciu. Viska surase i kompiuteri is mano zodziu. Bendravimas pavirsutiniskas. Po karantino keisime gydytoja.

  • Turiu dvipusę nuomonę, bet galutinis variantas yra neigiamas. Kol buvau paauglė ir vaikščiodavau su mamyte pas šia daktarę, viskas būdavo gerai - dėmesinga, nupasakoja ligos situaciją, parekomenduoją ką daryti, ko ne ir t.t. Tačiau kai tapau pilnametė ir vizitavau dar keletą metų, pastebėjau, kad mano ligas pradėjo nurašyti, ale per jauna sirgti. Galiausiai susirgau angina, gydytoja nieko nepakomentavo, prasedėjo prie kompiuterio ir išrašė antibiotikų. Antras vizitas patikrinti, kaip vaistai veikia, nebuvo paskirtas. Galiausiai ši istorija baigėsi tuo, jog atsidūriau ligoninėje su pūline angina, kurios pūliai dėl blogų antibiotikų ir nepakankamo jos kiekio pasistūmė giliau į gerklę, dėl to gavosi didelė komplikacija, teko operuotis ir ilgai gulėti ligoninėje.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Natalja Ališkevičienė?

Natalja Ališkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08208. Licencija galioja nuo 2006-06-23.

Kaip žmonės vertina Nataljos Ališkevičienės darbą?

7 žmonės įvertino Natalją Ališkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.