Mira Ceikinskytė

4.9 (39 įvertinimai)

Apie Mirą Ceikinskytę

Mira Ceikinskytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Miros Ceikinskytės licencijos numeris yra MPL-09884, licencija išduota 2007-08-31.

Atsiliepimai ir įvertinimai (39) 4.9

 • Maloni ir mandagi, dėl profesionalumo nieko nežinau, bet jeigu esi šeimos gydytojas, tai klientas turi turėti galimybę, bent darbo metu su gydytoju susisiekti. Kam tinklapyje nurodyti kabinetų telefonai, jeigu jų niekas nekelia. Paprasto siuntimo pas kitą specialistą turi laukti mėnesį ir daugiau.

 • Labai profesionali gydytoja, gerai ismano savo darba.

 • Labai maloni, profesionali gydytoja. Visuomet labai dėmesinga pacientui. Kartais tenka palaukti konsultacijos. Gydytojai niekada niekaip neatsilyginau, tačiau ji gydo pacientą taip, kaip kiti gydytojai gydo tik gavę "dovanų".

 • Geriausia kada nors sutikta gydytoja. Esu jauna, kažkuom labai nesergu, tačiau kaip ji bendrauja su pacientais, kaip dėl jų stengiasi, parodo, koks iš tiesų turėtų būti GYDYTOJAS. Ačiū labai!

 • labai maloni, rupestinga, atsakinga gydytoja .

 • Labai rūpestinga, komunikabili, maloni bei išmananti savo darbą gydytoja. Tinkamai nustato ligą pagal ligos simptomus, ypač kokybiškai paaiškina apie gydymo būdus ir preparatus. Darant išvadas, manau tai geriausia gydytoja, kurią turėjau, tikrai nenorėčiau jos keisti. Jevgenijus

 • labai gera gydytoja,ismananti savo darba registratores-tai kazkas baisaus sitoje istaigoje,ar tai mano problema,kad ten truksta gydytoju,maziau ligoniu reikia prirasyti,jei gydytoju nepakanka.

 • Gera gydytoja, rūpestinga, mano šeimos gydytoja buvo atostogose, tai Mira išrašė vaistų, nurodė, kada galima gerti, kada ne. Tik prisirašyti pas ją nebegalima :(

 • Paprasta, maloni, greitai orientuojasi, problemas sprendžia iki galo, domisi naujovėmis, atsidavusi darbui ir savo pacientams.

 • Gydytoja is didziosios raides

 • Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Tiria atsakingai ir išsamiai, domisi kiekviena smulkmena. Labai džiaugiuosi!

 • Puiki gydytoja, maloni moteris, tikrai ieško pacientui geriausio ir pigiausio vaisto, rūpinasi. Pagirta tarp gydytojų:)

 • super gydytoja, labai maloni ir rupestinga, ismano savo darba !

 • Labai maloni, rūpestinag ir profesionali gydytoja. Kaip liaudis sako: "Gydytoja nuo dievo".

 • Nuostabi gydytoja. Iš pradžių išsigandau, kad labai dar jauna, gal mažai praktikos turės, bet ji žino VISKÄ„. Labai rūpestinga, atsimena kiekvieną pacientą, visada žiūri, kaip geriau pacientui, kaip efektyviau ir pigiau. Duoda gerų praktinių patarimų, visada paskiria tinkamus vaistus, visada geros nuotaikos, priima su šypsena, išklauso, randa laiko ir t.t. Galėčiau parašyti traktatą, kuriame būtų vien šios gydytojos pliusai, nes ji - tikrai puikus žmogus ir profesionali gydytoja.

 • Aušra

 • Labai maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Norėčiau, jog visi gydytojai būtų tokie dėmesingi, mandagūs ir paprasti kaip ši gydytoja.

 • Labai puiki, nuostabi Mira nėra

 • Labai profesionali silta gydytoja. Kelia pasitikejima.

 • Labai dėkoju už rūpestį manimi ir mano šeima. Anatolijus.

 • Puiki gydytoja! Rūpestinga, išklausanti. Sugeba paguosti ir nuraminti.

 • Virš 20 m metu visos šeimos gydytoja, profisionali, dėmesinga, tolerantiška,. Dziaugiames turedami tokia gydytoja. Aciu jai.

 • Pati nuostabiausiai gydytoja. Turėjau visuomet nemažai sveikatos problemų, tačiau gydytoja visuomet jų išklausydavo. Atlikdavo reikiamus tyrimus, detaliai pakomentuodavo apie susirgimus. G

 • Nuostabi gydytoja! Nuoširdi, maloni, pagarbi!

 • Puiki gydytoja, atsakė į visus klausimus.

 • Prisiregistravau pas šią gydytoją prieš 6-7 metus ir dar nė karto neteko nusivilti. Visada priima su šypsena, maloniai bendrauja, išklauso, duoda papildomų patarimų. Diagnozes ir gydymą paskiria labai tiksliai, jei reikia, atlieka papildomus tyrimus. Tikrai labai džiaugiuosi, kad esu šios gydytojos priežiūroje, esu 100% tikra, kad manimi tinkamai bus pasirūpinta.

 • Labai gera gydytoja, visada linksma, rūpestinga, profesionali, maloniai bendraujanti, niekada nemačiau jos blogos nuotaikos.

 • Tikra GYDYTOJA - profesionali, rūpestinga, šilta, dėmesinga. Ačiū jai.

 • Labai rūpestinga, draugiška, profesionali gydytoja. Visiems rekomenduoju eiti pas ją.

 • Šauni gydytoja! Labai mėgiama jaunimo. Dar nė karto nemačiau susiraukusios, blogos nuotaikos. Dalykiška. Profesionali. Neprakalba apie šeimos reikalus konsultacijos metu kaip kai kurios šeimos gydytojos. Rekomenduoju!

 • Pati geriausia šeimos gydytoja. Ir bendrauti malonu, ir visada nustato diagnozę, atlieka išsamius tyrimus.

 • Labai puiki, dėmesinga, komunikabili gydytoja. Džiaugiuosi pas ją prisirašiusi vien dėl to, kad pas daktarą jau nebereikia eiti su baime. Super, tik geriausi atsiliepimai!

 • Pas ją prisiregistarvusi esu jau 6 metus. Galiu tvirtai pasakyti, kad tai viena iš maloniausių ir geriausių gydytojų. Visada su šypsena, geranoriška, nuoširdi. Nė karto nėra blogai nustačiusi ligos, išrašo tinkamiausius ir pigiausius vaistus. Konsultavo ir ginekologinėmis problemomis, atliko tam tikras procedūras ginekologiniame kabinete. Viską darė labai švelniai, nesukėlė streso. Paantrinu kitiems atsiliepimų autoriams - Daktarė iš didžiosios raidės.

 • Puiki gydytoja: labai kompetetinga, rūpestinga ir dėmesinga. Visa mano šeima džiaugiasi turėdama tokią šeimos gydytoją. Stasys

 • Rūpestis pacientu be lyšnų kalbų ir laiko tempimo, viskas aiiškiai ir suprantamai paaiškinama ir pasakoma pacientui maloniu bendravimo tonu. Labai greitai randamas sprendimas arba siuntimas papildomiemas tyrimams. Gydytoja iš didžiosios raidės. Tokio dėmesingo gydytojo neteko sutikti.

 • Vytautas

 • Ši gydytoja yra iš tokių specialistų, kurių Lietuvoje yra likę vienetai. Važynėju pas šią gydytoją visai iš kito miesto... Tikrai verta pagarbos ir tik aukso žodžiais gali apie ją kalbėti. Aukso vertės specialistė išmananti savo darbą ir atliekanti jį ypatingai atidžiai, kiekvieną simptomą išsiaiškina, padaro visus įmanomus tyrimus, ypač seka paciento ligos istorija, jo persirgtas ligas ir visas alergijas, išklauso, pataria, visada gali su ja pabendrauti, pasitarti apie įvairius gydymo būdus ir naudojamus vaistus. MYLIU ŠIÄ„ GYDYTOJÄ„ ! Super... Džiaugiuos, kad atsiradus šiai klinikai surizikavau ir užsiregistravau būtent pas ją. Iš tiesų, gydytoja yra labai jauna, bet savo asmeninėm savybėm ir turimomis žiniomis lenkia gerokai už save vyresnius ir daugiau laiko dirbančius specialistus. Tikrai rekomenduoju. Kiekvieną ligą, kiekvieną simptomą išsiaiškina labai skrupūlingai, visus galus apžiūri, patikrina, ar liga labiau nesikomplikavo

 • Sauni gydytoja. Nepalyginimai geresne negu turejau pries tai.

 • Labai rūpestinga gydytoja. Paprastai lankausi tik profilaktiniam patikrinimui ir didesnių nusiskundimų neturiu, tačiau gydytoja visada atidžiai atkreipia dėmesį į tyrimų rezultatus bei pataria dėl išsamesnių tyrimų ar pakartotinių tyrimų ir t.t.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mira Ceikinskytė?

Mira Ceikinskytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09884. Licencija galioja nuo 2007-08-31.

Kaip žmonės vertina Miros Ceikinskytės darbą?

39 žmonės įvertino Mirą Ceikinskytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.