Mindaugas Paulius

4.2 (15 įvertinimų)

Apie Mindaugą Paulius

Mindaugas Paulius turi Šeimos gydytojo licenciją. Mindaugo Pauliaus licencijos numeris yra MPL-20993, licencija išduota 2016-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 4.2

 • Puikus gydytojas :)

 • Visada liksiu dėkinga šiam gydytojui. Teko gydytis rimtą ligą, nenurašė manęs, ramino, profesionalai padėjo, išrašė reikiamų vaistų, visada be problemų priima ir siuntimus išrašo, kai reikia, net pas specialistus padeda papulti kai eilės neįveikiamos. Didelis ačiū!

 • Ramus, išlaikytas gydytojas, kelia pasitikėjimo jausmą, jaučiasi, kad domisi naujais ir alternatyviais gydymo metodai. Išsamiai paaiškina, domisi tolimesne paciento būkle.

 • Gydytojas atsakingas. Pasitikiu juo!

 • Puikus šeimos gydytojas – tik geriausi atsiliepimai. Ypač profesionalus, nuodugniai gilinasi į nusiskundimus, viską paaiškina labai paprastai, išsamiai ir su visais priežastiniais ryšiais; ne spėlioja, o patikrina galimas diagnozes. Nepamiršta pasidomėti plačiau, t. y. buvusio gydymo veiksmingumu ir savijauta, primena apie reikalingus patikrinimus. Bendravimas šiltas, malonus ir su humoru. Laiko skiria tiek, kiek tik reikia. :)

 • Tikrai atsidavęs gydytojas. Ačiū jam už rūpestį

 • Pats nuostabiausias šeimos gydytojas, labai nuoširdus, malonus, puikus profesionalas ir puikus žmogus, mokantis bendrauti.

 • Nuostabus gyditojas

 • NUOSTABUS GYDYTOJAS.L GAILA,KAD NEBEDIRBA MUSU KLINIKOJE.PATS GERIAUSIAS GYDYTOJAS ,KURI BUVAU SUTIKUSI

 • Nors pas šį gydytoją lankiausi prieš 2 metus, iki šiol prisimenu jo rūpestį, nuoširdų dėmesį ir visapusišką pagalbą.

 • Reto dėmesingumo gydytojas, jaučiasi- mylintis savo darbą, džiaugiasi padėjęs pacientui. Problemą nagrinėja jabai nuodugniai, siekia maksimalaus rezultato. Daug metų jaučiau, skundžiausi menku negalavimu. Kadangi labai nesureikšminau to, anksčiau gydę gydytojai nekreipė į tai dėmesio, viena net teigė, kad esu sveikas ir trukdau. Tik gyd. Paulius, pirmas po daug metų, rimčiau pažiūrėjo į nusiskundimą, puikiai diagnozavo, paskyrė tinkamą gydymą.

 • Labai saunus gydytojas. Idemiai neskubedamas apziurejo mano dukryte ir issamiai papasakojo apie tolimesni gydyma. Pasirode, kad savo darba dirba atsakingai. Sekmes!

 • Mano šeimos konkrečiu atveju labai atmestinai apžiūrėjo vaikus. Nerekomenduoju.

 • Deja, bet nors atrodo ir malonus, visiškai netaikė jokio gydymo dukrai, "nurašė" stresui jos būklę. Vėliau su sūnumi apsilankius diagnozavo neteisingai (suprantu, pasitaiko) tačiau problemai gilėjant į užduotus klausimus neatsakė, išrašė siuntimą pas kitą gydytoją ir paliko vaiką (4m.!) be gydymo! Gerai, kad sugebu pati domėtis ir rasti bei pritaikyti gydymą, o jeigu būčiau pasikliovusi gydytoju, turbūt būtų pasibaigę ligonine...mažiausiai... Žodžiu, nesugebėjo diagnozuoti ligos abiems vaikams... Tokie gydytojai, mano nuomone, atspindi visą Lietuvos gydymo sistemą :(

 • Gydytojas, kuris pripažįsta tik savo nuomonę, kitų kolegų-medikų nuomonės jam neįdomios. Jei pacientas jam paprieštarauja, pradeda bendrauti pašaipiai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mindaugas Paulius?

Mindaugas Paulius turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-20993. Licencija galioja nuo 2016-06-28.

Kaip žmonės vertina Mindaugo Pauliaus darbą?

15 žmonių įvertino Mindaugą Paulius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.