Margarita Daunienė

4.7 (14 įvertinimų)

Apie Margaritą Daunienę

Margarita Daunienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Margaritos Daunienės licencijos numeris yra MPL-06092, licencija išduota 2005-01-21.

Margaritos Daunienės licencijos

Margarita Daunienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-01337
Spaudo Nr.: 809
Įsakymo data: 2004-09-01
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-06092
Spaudo Nr.: 809
Įsakymo data: 2005-01-21

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Nuostabi gydytoja, be galo šiltas žmogus. Visada dėmesingai išklauso ir paskiria reikiamus diagnostinius tyrimus bei tikslingą gydymą. Gydytoja Margarita Daunienė jau daugelį metų yra mano šeimos gydytoja, labai džiaugiuosi ją atradusi.

 • Pas šią gydytoją su šeima gydomes jau daugiau nei 5 metus. Esu labai patenkinta gydytojos priėmimais ir teikiamoma paslaugų kokybe. Nekeisčiau šios šeimos gydytojos į jokią kitą, kadangi su pacientais bendrauja nuošidžiai ir tikrai teko pajusti, kad gydytoja rūpinasi ir domisi ligoniais. Vizitai visada išsamūs ir gydytoja visada pataria į kokius specialistus ir kur reikia kreiptis tolimesniam gydymui.

 • Labai šauni daktare, išmananti savo darbą. Paklausus visad sulauksi išsamaus atsakymo. Kiek teko matyti mielai sutinka ir jaunimą ir vyresnio amžiaus žmones. Visa šeima uzsiraseme pas ja su rekomendacijomis ir tikrai ne karto nenuvylė. Tik ilgokai tenka laukt, net jei ateini laiku, bet žinant kad ji diagnoze pasako ne vienu sakiniu tai yra pateisinama.

 • Esu sios gydytojos pacientas jau 14 metu,tikrai puiki gydytoja.

 • Labai puiki gydytoja, pataria tiek vizito metu, tiek paskambinus telefonu. Kad be reikalo nevaikscioti - visuomet galima paskambinti ir pasitarti del tolimesnio gydymosi. Visuomet maloniai priima, viska paaiskina..

 • Labai gera tiek kaip gydytoja, tiek kaip žmogus.

 • Nuosidziai rupinasi pacientais, po vizito pas ja, visada paskambina ir pasiteirauja, kaip sekasi sveikti.

 • Labai profesionali gydytoja.

 • gera gydytoja,ismananti savo darba ir puikiai ji atliekanti

 • Jau beveik 3 metai , kaip pazystu sia specialiste ir gydausi pagal jos nurodymus, esu sveikas ir patenkintas, bei jauciuosi tikrai saugiai.. Kiek imanoma rekomenduoju ja visiems savo pazystamiems.

 • Šios gydytojos paciente esu jau penktus metus ir negaliu pasakyti nei vieno priekaišto. Visada maloni, visada paslaugi, visada rūpestinga ir t.t. Be baimės einu ligai užklupus, o ir pasikonsultuoti, paklausti patarimo galima drąsiai- gydytoja visada maloniai padeda. Tikrai padeda. Nuoširdžiai Ačiū Jums už tai.

 • puiki gydytoja, padeda ishspresti kilusiais problemas.

 • maloni ir taktiska, bet...... klaidingai nustate diagnoze, paskirtas gydymas buvo neefektyvus....

 • Nerekomenduoju, nes visai nesidomi ligoniais, tik tvarko dokumentus ir atsakinėja į skambučius.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Margarita Daunienė?

Margarita Daunienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06092. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Margaritos Daunienės darbą?

14 žmonių įvertino Margaritą Daunienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.