Loreta Sipailienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Loretą Sipailienę

Loreta Sipailienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Loretos Sipailienės licencijos numeris yra MPL-01139, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Nuostabi daktare, patikrino, viska atsake i visus rūpimus klausimus ir daugiau. Pasirūpino užrašimu pas kitus daktarus pas kuriuos reikėtų pasitikrinti, kad įsitikinti ar tikrai viskas gerai ir kame problema. Rekomenduoju labai labai

 • Nuostabi gydytoja.Gerumo ir profesionalumo dermė .Ir slaugytoja nuostabi.

 • Siulyciau visiems pas kuriuos yra problemos del akiu,apsilankyti pas sia gydytoja.,

 • Labai puiki ir maloni daktarė!

 • Superinė gydytoja! Nuostabi kaip žmogus, ir kaip specialistė. Iš karto nustatė ligą, išsamiai paaiškino kas laukia, ką reiktų daryti. Turi labai subtilų humoro jausmą, tačiau tai netrukdo. Esu be galo dėkinga. Jei reiks, kitą kartą tik vėl pas šią specialistę. Rekomenduoju!

 • Pagarba ir dėkingumas gydytojai LORETAI SIPAILIENEI už gydymą ir supratimą.

 • Labai rupestinga gydytoja, isklause nusiskundimus, nuodugnei apziurejo akytes ir suradus problema iskarto pradejo gydyma. Issamiai paaiskino koks uzdegimas ir kaip ji reikia gydyti. Papildomai man uzrase ant lapuko “atmintine” kaip vartoti visus vaistus, ir po savaites vel pakartosiu vizita. Rekomenduoju.

 • Nuostabi gydytoja. Visada pasitikiu tik ja. Net esant daug pacientų niekada neatstumia ir tų, neregistruotų, jeigu situacija sudėtingesnė. Ačiū jums Daktare už šiltą bendravimą, dėmesį pacientui, jūsų visada tikslias diagnozes. Centro poliklinika turi didžiuotis ir branginti tokius gydytojus.

 • Viena geriausiu akiu gydytoju pas kuria teko lankytis, labai maloni, issamiai apziurejo, skyre laiko konsultacijai, 10 balu.

 • Daktarės patirtis ir kompetencija neabejotina. Iš jos kabineto pacientai išeina mažų mažiausiai neprislėgti, o dažnai su šypsena, nors ateina dažnai su labai rimtomis problemomis. Daktarė puikiai žino, kad gydo ne tik vaistai, bet ir tinkamas įtaigiai pasakytas žodis. Ji iš tų gydytojų, kurių gal ir griežtokai pasakytas žodis turi gydomąją galią. Strategiškai mąsto. Teisingai sudėlioja paciento prioritetus ir, jeigu reikia, pataria praktiškai. Trumpiau - puiki gydytoja, jos patirtis, kompetencija ir optimistinis paciento nuteikimas yra kaip tik tai, ko reikia žmogui su regėjimo problemomis. Ačiū Jums, Daktare:)

 • Neįsivaizduoju geresnės gydytojos. Labai nuoširdi, su skaniu humoro jausmu, gera specialistė, lengvai bendrauja. Gera lankytis ir žinoti, kad esi patikimose rankose.

 • Labai kruopšti ir gera gydytoja, puiki savo srities žinovė.Ačiū Daktare, sėkmės Jums.

 • Lankiausi tik vieną kartą, bet paliko labai gerą įspūdį. Teko palaukti (tik todėl, kad plėtė vyzdžius), tad kiek mačiau išeinančių pacientų, visi išėjo su šypsena. Nebruka bereikalingų receptų ir po diagnozės skuba raminti, kad viskas ne taip blogai kaip gali pasirodyti. Panašu, kad šiai gydytojai svarbi pacientų sveikata.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Loreta Sipailienė?

Loreta Sipailienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01139. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Loretos Sipailienės darbą?

13 žmonių įvertino Loretą Sipailienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.