Loreta Graževičiūtė

4.1 (9 įvertinimai)

Apie Loretą Graževičiūtę

Loreta Graževičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Loretos Graževičiūtės licencijos numeris yra MPL-11770, licencija išduota 2008-10-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 4.1

  • Gydytoja Loreta - išties rūpestingai žiūri į pacientą (bent jau konkrečiu mano atveju). Kaskart atėjęs jautiesi gerai ir saugiai, kadangi gydytoja išsamiai išsiklausinėja, rekomenduoja gydymą arba duoda siuntimą į kitą įstaigą, kur būtų patvirtinta/paneigta pirminė diagnozė.

  • Kartais atrodo, kad ne viską supranta, bet juk tai ir nėra privaloma. Svarbiausia, kad nori žinoti ir suteikia galimybę gydytis toliau. Man patinka ši gydytoja, bet negalėčiau pasakyti, kad yra pati geriausia.

  • Maloni gydytoja, rūpestinga ir švelni su vaikais.

  • Puiki gydytoja.

  • super daktare.

  • Labai maloni ir rūpestinga gydytoja, be vargo išrašo siuntimus kur tik reikia, domisi paciento problema. Jei patenku pas šią gydytoja, einu su džiaugsmu ir be baimės

  • Labai šauni gydytoja!

  • Ačiū, kad išėjote iš Trakų Vokės filialo. Tikiuosi, kad skirsit kūdikiams laiku pagalba, t.y. masažai kai jų reikia, o ne po kokių 5-6 mėnesių, kai visas kūnelis nusilpęs ir atsilieka su raida.

  • Kiekvienas vizitas, tai laukimas..nes niekad nepriimama laiku. Diagnozės nebūna tikslios ir gydymas nepaskiriamas laiku. Ko pasekoje tik pablogėja savijauta ir tenka kreiptis skubiai pagalbai į kt.įstaigas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Loreta Graževičiūtė?

Loreta Graževičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11770. Licencija galioja nuo 2008-10-30.

Kaip žmonės vertina Loretos Graževičiūtės darbą?

9 žmonės įvertino Loretą Graževičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.