Laima Jacevičienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Laimą Jacevičienę

Laima Jacevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimos Jacevičienės licencijos numeris yra MPL-11693, licencija išduota 2008-10-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Matosi, kad gydytoja į darbą eina ne valandų atbūti, o gydyti. Konkreti, orientuota į paciento savijautą, tikslingai nukreipia tyrimams ar konsultacijoms pas specialistus. Bendrauja su pacientu, viską stengiasi paaiškinti, atsakyti į klausimus. Sesutė taip pat labai maloni ir rūpestinga - eidama pas šią gydytoją žinau, kad bus suteikta visa reikalinga pagalba.

  • Profesonali gydytoja, visuomet įsigiliną į pacento buseną ir tinkamai parenka reikalingus tyrimus, tiksliai diagnuozuoja negalavimus ,maloniai ir nuoširdžiai bendraujanti.

  • Gerai

  • Puiki nuoširdi daktarė

  • Labai šauni gydytoja

  • Rūpestinga daktarė

  • Profesionali, rūpestinga daktarė.

  • Nuostabi gydytoja

  • Patiko gydytoja, gal kiek gruboka, bet tokia konkreti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laima Jacevičienė?

Laima Jacevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11693. Licencija galioja nuo 2008-10-17.

Kaip žmonės vertina Laimos Jacevičienės darbą?

9 žmonės įvertino Laimą Jacevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.