Jūratė Šutienė

4.1 (14 įvertinimų)

Apie Jūratę Šutienę

Jūratė Šutienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Jūratės Šutienės licencijos numeris yra MPL-09308, licencija išduota 2007-06-11.

Jūratės Šutienės licencijos

Jūratė Šutienė turi šias licencijas:

Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-07761
Spaudo Nr.: 22455
Įsakymo data: 2006-01-09
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09308
Spaudo Nr.: 22455
Įsakymo data: 2007-06-11

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.1

 • Labai neprofesionali ir nekompetetinga gydytoja. Atvykau pasikonsultuoti del diagnozuotos skrandzio opos po seimos gydytojos israsytu antibiotiku vartojimo, nes norejau isgirsti specialisto nuomone. Manes klause, ar as cia atejau, nes nepasitikiu savo seimos gydytoja ir pasakius, jog norejau specialisto konsultacijos man buvo atsakyta, kad seimos gydytojai geriau uz gastro zino apie sias problemas. Klausiau ar zaizdos uzsitraukia po antibiotiku vartojimo, tai atsakymas buvo gali uzsitraukti - gali neuzsitraukti, priklauso nuo kiekvieno zmogaus, gali vartot vaistus ir gali nevartot, gali jos uzgyt savarankiskai ir gali neuzgyt. Paklausiau ka galiu valgyt is maisto, tai pasake viska, kas nedirgina skrandzio ( tai gal galima pasakyt ko vengt?), o paklausus ar galima vartot alkoholi aplamai venge atsakyti, o galiausiai labai piktu tonu pasake, kad yra pries alkoholi, taip prikisdama savo nuomone ir poziurius ir neisiklausydama i savo pacienta ir jo poreikius. Klausiau ar galima vartoti kazkoki kita vaista be omeprazolio, tai pradejo greitai vardinti skirtingus vaistus, nepaaiskindama nei kuo jie skiriasi, nei koks kiekvieno ju poveikis, paklausus kuo jie skiriasi atsake sudetimi ir veiksmingumu (tikrai labai issamus atsakymas). Paklausus, kas kiek laiko reikia tikrintis, ar problema nepaumejo, pasake, jog kai prades skaudet ir atsiras problema, tada ir reiks ziuret. Visa laika jautesi, kad ji tik lauke kol as iseisiu ir nebuvo jai visiskai idomu isiklausyt ir padet. Kadangi pati teige, kad seimos gydytojai geriau sias problemas supranta, tai as nelabai suprantu, kokias ji funkcijas savo pozicijoj aplamai atlieka, jei nebuciau uzdavus klausimu tai taip ir butu likus nesupratus, ko as pas ja atejau. Labai nerekomenduoju!

 • Gydytoja visapusiškai domėjosi mano būkle, išsamiai konsultavimo ir skyrė tinkamą gydymą. Gydytoja dėmesinga, profesionali. Ačiū jai. :)

 • Noriu pasidžiaugti šia daktare. Kantri, išklausanti, nesulindus į kompiuterį kaip kad kiti specialistai, bendrauja su žmogum. Suprantamai paaiškina situacija ir tolimesnius veiksmus. Sesutė taip pat nuostabi. Jei kils vėl kokių problemų, tai tik pas jus! :)

 • Tai, kaip liaudyje sakoma, gydytoja iš didžiosios raidės! Garbė jai! Visapusiškai išsiaiškino mano sveikatos problemas, išsamiai ir detaliai paaiškino ir atsakė į visus mano klausimus. Ir kaip žmogus ji labai miela. Smagu, kad pas mus Dainavoje dirba tokia puiki gydytoja!

 • Labai maloni gydytoja, savo srities profesionalė, paaiškino apie problemą, atsakė į visus klausimus.

 • super daktarė, nesu buvusi pas tokia malinia daltare. Net paciai lengviau pripazinti savo problemas, kai daltare tokia maloni

 • puiki gydytoja ir kaip specialistė ir kaip žmogus.Nedažnai tenka sutikti mediką, kuris nuoširdžiai džiaugtųsi pavykus įveikti ligą.Labai miela ir šilta gydytoja, ačiū jai dar kartą.

 • Maloni ir rūpestinga gydytoja, domėjosi ir skyre tikrai pakankamai laiko. Ačiū

 • Nuostabiausia ir rūpestingiausia Gydytoja. Ačiū Jums. Ir seselė labai maloni. Viską abi šios moterys nuo A iki Z paaiškina ir pataria. Tik ši gydytoja sugebėjo nuodugniai paskirti tyrimus ir detalizuoti.

 • Noreciau pagirti sia gydytoja. Tikrai ji yra savo srities profesionale. Atejau su skrandzio problemomis, o pagal pozymius parekomendavo nueiti pas neurologa del migrenos. Itarimai pasitvirtino. O lankantis pas Kauno kliniku specialistus, taip diagnozes niekas ir nepasake...

 • Labai maloni,lengvai bendraujanti,nuoširdi gydytoja.

 • Nemaloniausia gydytoja su kuria teko bendrauti. Veltui sugaišau laiką, eisiu pasikonsultuoti pas kitą gydytoją.

 • Nerekomenduoju, viena iš neprofesionaliausių gydytojų pas kokius esu buvusi. Nesigilino į problemą, įžeidžiai kalbėjo, pertraukinėjo.

 • Pasirodė neprofesionali, bendravo atmestinai, net kartais grubiu tonu. Matosi, kad nelb gilinosi į problemą, norėjo kuo greičiau išsiųsti pas kitą specialistą. Dėl žarnyno problemų jauniems žmonėms iškart paskiria kolonoskopiją. Neinformuoja, kad geriau tyrimą daryti su pilna narkoze, nes tokio smulkaus kūno sudėjimo kaip aš, su nejautra neištvers. Kitoje įstaigoje šita gydytoja jau žinoma dėl savo neprofesionalumo. Daugiau pas ją negrįšiu. Ten, kur trumpos eilės, pas tokį gydytoją geriau neiti ir negaišti laiko.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jūratė Šutienė?

Jūratė Šutienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09308. Licencija galioja nuo 2007-06-11.

Kaip žmonės vertina Jūratės Šutienės darbą?

14 žmonių įvertino Jūratę Šutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.