Jūratė Jurgutienė

4.8 (17 įvertinimų)

Apie Jūratę Jurgutienę

Jūratė Jurgutienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Jūratės Jurgutienės licencijos numeris yra MPL-11832, licencija išduota 2008-11-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.8

 • Fantastiška gydytoja. Net nustebau, kad dar gydytojai taip bendrauja ir taip išsamiai pacientui viską paaiškina. Pagarba tokiems gydytojams, kurie dar šiuo metu laužo visus sovietmečio gydytojų - bobų, nuolatos burbančių ir privesiančių tave jaustis kaltam, kad pas ją atėjai, stereotipus.. Esu labai patenkintas ir rekomenduočiau visiems!

 • Gydytoja turėtų valdyti savo emocijas. Priėmimo metu buvo sudirgusi, neleido ištarti žodžio, bandant atsakyti į klausimą "kokios problemos" pradėjo pertraukinėt. Kai jau praktiškai išgrūdo už durų(pati jas atidarė leisdama suprasti kad jau jau laikas...) supratau, jog tiesiog darbo valandos baigėsi, o aš ją trukdau. Išsamaus tyrimo turėjau prašyti pati, ir teisintis, kodėl jo noriu. Nemalonus vizitas. Ačiū Dievui, prireikė pirmą kartą per 47 metus. Rinkčiausi kitą specialistą.

 • Labai nuoširdi, kantri , puikiai ir suprantamai paaiškinanti ligą. Man davė vertingų patarimų kaip reikėtų elgtis.

 • labai gera gydytoja,maloni,silta ir geras profesionalas,tikrai rekomenduociau

 • Nuoširdus ačiū šiai gydytojai, priėmusiai be išankstinės registracijos mano mamą ir po apžiūros išrašiusiai skubų siuntimą į Kauną atšokusios tinklainės operacijai, kuri išsaugojo regėjimą. Tai labai profesionali, nuoširdi ir sąžininga gydytoja.

 • Didelis nuoširdus AČIŪ šiai nuostabiai gydytojai. Apsilankymas pas šią gydytoją sugrąžino tikėjimą, kad ne visi gydytojai yra sugedę. Profesionalumas ir šiltas bendravimas, gydo geriau už visus vaistus. Tiems, kas Klaipėdoje ieško kam patikėti savo akis, rekomenduočiau kreiptis būtent į šią gydytoją.

 • ačiū gydytojai už profesionalumą, šiltą bendravimą, supratingumą, paprastumą kalbant su pacientais. Esame labai dėkingi gydytojai už atliktą operaciją, suteiktas rekomendacijas

 • Nesutikau nuostabesnės gydytojos. Jūs mano gelbėtoja. Ačiū Jums, miela Jūrate.

 • šaunuolė

 • Šiandien buvau.Superinė.Labai dėkingas.Dėkingas už reikalingų tyrimų atlikimą,už įsigilinimą į mano akių problemas,išsamų jų išdėstymą,sprendimo būdus ir patarimus.AČIŪ.Ir kodėl anksčiau jos nesuradau:)

 • Gydytoja puiki savo srities profesionalė. Ačiū jai.

 • Puiki gydytoja, lankausi pas ją apie 4 metus, visada suprantamai ir išsamiai paaiškina apie ligos eigą. Daugiau tokių gydytojų.

 • Labai profesionali, maloni gydytoja

 • Labai profesionali ismananti savo darba ir maloniai bendraujanti gydytoja.

 • Labai profesionali, maloni ir nuoširdi gydytoja. Skyrė tikrai daug laiko mamos akių ištyrimui. Išsamiai ir suprantamai viską paaiškino apie problemas, ligos eigą, perspektyvas ir reikalingas gydymo procedūras. Gydytoją rekomenduočiau visiems, turintiems problemų su akimis.

 • Profesionali, maloniai bendraujanti gydytoja.

 • Tik geriausi atsiliepimai. Žmogiška, isklausanti, diagnozuojant, išgydanti. Lietuvoje mes turime žodžio laisvę. Tačiau ne visi vienodai ją suprantame. Tai beabejo tiesiogiai susiję su intelekto lygiu. Na ir negali pykti. Taigi, komentatoriau ir vertintojau, kuris savo žodžio laisvę išreiški nerišlia, isdarkyta lietuvių kalba, prašau, vertinkite gydytojo tiesioginį darbą. Ir siūlau perskaityti Hipokrato priesaiką. Panašu, kad apie ją girdėjote tik iš nuogirdų. Ir kodėl ne prisistatote? Bijote kaltinimo asmens orumo įžeidimu? Ar drąsus tik internetinėje erdvėje ir būdamas anonimas. Šalia Hipokrato priesaikos siūlyčiau perskaityti ir Lietuvos konstituciją. Gerbiama gydytoja Jūrate, Jūsų pacientai Jus myli. Stiprybės Jums.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jūratė Jurgutienė?

Jūratė Jurgutienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11832. Licencija galioja nuo 2008-11-21.

Kaip žmonės vertina Jūratės Jurgutienės darbą?

17 žmonių įvertino Jūratę Jurgutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.