Irena Kilinskienė

3.8 (13 įvertinimų)

Apie Ireną Kilinskienę

Irena Kilinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irenos Kilinskienės licencijos numeris yra MPL-02693, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 3.8

 • Puiki gydytoja. Gera specialistė. Kantriai išklauso, tiksliai identifikuoja problemas. Nuoširdžiai, šiltai ir kultūringai bendraujanti. Turi didelę darbo patirtį.

 • Nuostabi gydytoja kaip zmogus, kaip specialiste.Jei skubu- priims,visuomet isklausys, pagelbes patarimais , nuramins.Pilnai pasikliaunu jos nuomone.Niekad neklysta nustatant diagnoze.

 • Profesionalas. Nuosirdus noras padieti pacientui. nera

 • miela kolege atidi gabi gydytoja

 • Labai profesionali gydytoja, turi gilių profesinių žinių . Aš labai patenkinta jos .darbu , todėl atvažiuoju net iš kito rajono, nes žino visos mūsų šeimos ligas ir yra padėjusį išspręsti daug sveikatos problemų, visada teisingai nustato ligą ir paskiria gerą gydymą.

 • Gydyti turiu pati save. O gydytoja tik popieriams rasyti. Ko pageidauji parasys pvz. siuntima. Jei pasakysi kokius vaistus tai gal recepta.

 • Labai nuoširdi, kruopšti ir kompetentinga gydytoja. Atidžiai išklauso pacientą, kultūringai bendrauja.

 • gavau reikiama pagalba ir atsakymus i visus iskilusius klausimus. Manau, kad manimi buvo tinkamai pasirupinta, visada kreipsiuos i sia gydytoja.

 • ismano savo darba

 • Nerekomenduoju, nes labai nemaloniai bendrauja, nesigilina į problemas, labai lėtai dirba kompiuteriu. Po kiekvieno vizito jaučiausi blogai, todėl pakeičiau šeimos gydytoją

 • Atmestinai žiūri į paciento nusiskundimus.

 • Nors jau praejo daug laiko bet nežinojau tada kur kreiptis.Ši gydytoja mano mamos net neapžiurejus liepe gerti smegta vaistus nuo viduriavimo,nors jai jau buvo trukusi storoji žarna,visos ismatos ejo i vidurius.Po dvieju savaičiu ir operacijos mama mirė budama 58 metu.

 • Pati lankiausi pas ją kaip buvau paauglė diagnozės ir gydymas neatitiko realybės. Visiem pažystamiem nesugebėjo nustatyti diagnoziu paskyrė bloga gydoma. Gimdos vėžį gydė kaip pilvo skausmą vėliau žmogus mirė. Nėštumą kaip skrandžio skausmą. Žmogui su skrandžio žaizdom nesugėbėjo išrašyti skrandžio tyrimo. Siuntimą gavęs žmogus iš kitos gydytojos greit pasveiko nors kentė nežmoniškus skausmus. Artimas žmogus pasirodo gėrė daug metų netinkamus vaistus. Po specialistų įvertinimo jos gydymas labai pakenkė jo sveikatai. Valdžia į skundus nereaguoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Kilinskienė?

Irena Kilinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02693. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Irenos Kilinskienės darbą?

13 žmonių įvertino Ireną Kilinskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.