Inga Vencienė

3.7 (12 įvertinimų)

Apie Ingą Vencienę

Inga Vencienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ingos Vencienės licencijos numeris yra MPL-15990, licencija išduota 2010-07-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 3.7

 • Manau puiki ir demesinga gydytoja.

 • Labai aukšto lygio ir kompetencijos gydytoja. Ir su šypsena ir profesianaliai bendraujanti. Asmeniškai neturiu jokiu priekaištu. Labai konkreti, tiksli ir tiksliai nuspėjanti ir diagnozuojanti gydytoja. Rekomenduoju tiems, kas iš gydytojo laukia konkretumo, profesionalumo ir gydymo. Jeigu kažkas vertina gydytoja pagal atjautos lygi ar paploninto balso naudojima, tai išvis pagalvokit ar tai geriausios gydytojo savybės .

 • Gydytoja maloni, buvau pas ją pirmą kartą, tačiau problemų nekilo.

 • Operatyviai suteikė pagalbą ir visą reikiamą informaciją, puiki gydytoja.

 • Gera,rupestinga gydytoja,isklausys ir paskirs reikiama gydyma. Kartu dirbanti medsesele Vaiva visada maloniai elgiasi su pacijentais.

 • 2015-05-17 labai susirūpinau dėl neteisingai suprastos kardiogramos ir kreipiausi į polikliniką, kurioje tuo metu budėjo gydytoja Inga Vencienė. Buvau priimta labai greitai, mano būklė buvo įvertinta greitai ir profesionaliai, po pakartotinai atliktos EKG buvau tinkamai informuota dėl galimos mano nerimo priežasties, parekomenduoti tinkamai maisto papildai. Esu labai dėkinga šiai gydytojai, kuri be jokių nereikalingų komentarų, kaip kartais būna, man išties padėjo. Man tiesiog pasisekė, kad ji tą dieną budėjo. Dėkoju jai dar kartą.

 • Gera gydytoja,Truputi dazniau sypsotis ir sveikintis praeinant su pacijentais!! Slaugytojos malonesnes kaip p.Vaiva ne esu mates-visada pades ir paaiskins,visada mandagi ir maloni!

 • Maloni, ramaus būdo gydytoja. Man pagelbėjo, tikrai stipriai sirgau, tai per kelias dienas pasveikau. Domėjosi sveikata, klausinėjo kas blogai. Dirba operatyviai. Aš likau patenkinta.

 • Atrodo kad ji gipokrato priesaika dave kavos puodeliui. Per 6men. Taip ir nesupratau kuom ji dyrba!?Esu su negalia kenciu. Viena koja atsilieka.I mano problemas ziuri skeptiskai.Jauciu ignoravima. Pgalbos enu pas mokamus specialistus.Vaistai-vitaminai. SAUBAS.ACIU. BE MAIDELIO LANKIAUSI.

 • Buvo mano šeimos daktarė. Kentėjau 2metus,vis pateisindama, kad sunkus jos darbas. Jos požiūris į pacientą kaip į objektą, o ne į asmenį. Bendraudama žiūri tik į kompiuterio ekraną. Priverčia pasijusti kaltam, kad sunegalavai ir trukdai jos laiką. Gydo atmetimo būdu. Pirma išrašo vaistus, jei nepadės tada darysim tyrimus... tiesiog pakeičiau šeimos gydytoja, nes pradėjau vengti vizitų pas daktare net ir su sunkiais negalavimais. Labai neigiama patirtis. NEREKOMENDUOJU.

 • Pakliuvo man ji kaip mano šeimos gydytoja. Šiaip aš nesergu, dažniausiai dėl kokių nors tyrimų tenka apsilankyti ir kiekvieną kartą vis iš naujo sugeba "nustebinti". Atrodo, kad šią gydytoją kažkas laiko pririšęs prie kėdės... Jokio dėmesio, visada susiraukus, nepatenkinta, į akis niekada nežiūri, dažniausiai būna nusisukusi ir kalba nusisukusi!!! Elementaraus bendravimo jai reikėtų pasimokyt. Tikrai labai arogantiška. Ištaria vos kelis žodžius be kurių neaprašytų paciento vizito tikslo - daugiau nesivargina... Trūko kantrybė, atsisakysiu jos.

 • Neseniai teko apsilankyti pas šią gydytoją, daugiau tikrai nenorėčiau pakliūti pas ją, smulkiai diagnozės nepasakosiu iki smulkmenų, tačiau mano liga yra aiški, pasibaigus vaistams, užsiregistravau ir paskyrė pas šią daktarę. Turiu kartas nuo karto naudoti vaistus slopinančius alergiją, nuo kurios visas kūnas eina šiurpais. Istorija ilga, bet rezultatas buvo toks, kad man vaistų neišrašė, pasakė pakentėk. ( po šio apsilankymo susisiekiau su daktare iš santariškių kuri nustatė alergiją prieš tai, ir kuo puikiausiai sutiko priimti, čia tai bent specialistai) , o ką ten vaidina neįsivaizduoju.....

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Inga Vencienė?

Inga Vencienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15990. Licencija galioja nuo 2010-07-07.

Kaip žmonės vertina Ingos Vencienės darbą?

12 žmonių įvertino Ingą Vencienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.