Inga Čekaitienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Ingą Čekaitienę

Inga Čekaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ingos Čekaitienės licencijos numeris yra MPL-06918, licencija išduota 2005-06-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Čekaitienei už pagalbą šiuo sunkiu metu ir rūpestį ❤❤❤

 • Išmananti savo darbą gydytoja, dėmesinga pacientui, tiksli. Džiaugiuosi gydytojos darbu :)

 • Ši šeimos gydytoja yra tikra Gydytoja - su profesionalumu, operatyvumu, dėmesingumu ir atjauta pacientui. Vargu ar yra Marijampolės PSPC kitas tokio lygio gydytojas. Nebuvau siųstoma per kabinetus dėl tam tikrų procedūrų, ėmėsi iniciatyvos, skambino, aiškinosi iškart, radus problemą. Ir dabar, kol dar esu gydoma, jos visapusišką dėmesį jaučiu visada, kai tik kreipiuosi. Dėkoju nuoširdžiai, linkėdama, kad Gydytojos gerąsias savybes neužgožtų biurokratiniai rūpesčiai, atimantys daug laiko iš paciento laiko. Ačiū ačiū. Rekomenduoju.

 • LABAI GERA GYDYTOJA NERA

 • Jokių priekaištų šiai gydytojai neuriu. Visada rūpesingai išklauso, maloniai bendrauja, greitai dirba, skiria visus reikiamus tyrimus. Be to, turi nuosabią sesutę :) Ačiū joms abiems.

 • Puiki daktare turbut geriausia is visu Kartais buna pikta

 • puiki gydytoja tikra savo profesijos meistre

 • Jauna, dar nesugadintais nervais, maloni ligoniams.Labai išmananti gydytoja.Kad daugiau tokių būtų...

 • Labai dėmėsinga gydytoja Sėkmės jai.

 • Puiki gydytoja,maloniai bendraujanti visada išklauso,greitai priima sprendimus. Nieko neigiamo apie šią gydytoją pasakyti negaliu.

 • gera rastininke

 • Nuoširdi ir gera gydytoja .sekmes jai .

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Inga Čekaitienė?

Inga Čekaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06918. Licencija galioja nuo 2005-06-04.

Kaip žmonės vertina Ingos Čekaitienės darbą?

12 žmonių įvertino Ingą Čekaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.