Greta Latakė

5 (7 įvertinimai)

Apie Gretą Latakę

Greta Latakė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gretos Latakės licencijos numeris yra MPL-18222, licencija išduota 2012-12-19.

Gretos Latakės licencijos

Greta Latakė turi šias licencijas:

Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-15508
Spaudo Nr.: 30596
Įsakymo data: 2009-07-07
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-18222
Spaudo Nr.: 30596
Įsakymo data: 2012-12-19

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Labai maloni gydytoja

  • Nuostabi gydytoja, labai gaila, kad išėjo iš mūsų gydymo įstaigos. Prižiūrėjo mane ir vaikutį. Visad gilinosi į simptomus, problemas. Nuoširdžiai rūpinosi vaiko ligomis, maloniai su juo bendravo. Nekišdavo antibiotikų, neištyrus kraujo. Visad duodavo reikiamus siuntimus, nuodugniai išklausiusi problemą. Tokių nuoširdžių ir gerų specialistų mažuma!

  • Labai gera gydytoja, maloniai bendrauja, tiksliai susako gydymo eigą, kartais surašo net ant lapelio visus vaistus ir priemones iš eilės kiek ir kaip vartoti. Labai džiaugiuosi atradusi :)

  • Tai labai dėmesinga, empariška, labai profesionali ir kompetentinga jaunosios kartos gydytoja, pas kurią visada malonu sugrįžti. Iki šiol nebuvau sutikusi gydytojos, kuri ne tik domėtųsi mokslo pažanga, bet ir dalintųyisi savo žiniomis su pacientais.

  • Nuostabi! Mąstanti, klausanti ir įsiklausanti. Gera sutikti žmogų, puikų kaip specialistą ir kaip asmenį. Nors buvo didelis žmonių srautas ir gydytoja lakstė iš kabineto į registratūrą, nei susierzinimo, nei kokių nusiskundimų sveikatos sistema (nes tikrai buvo chaosas) neišsakė. Nustebino būtent jos įsiklausimas ir žinių siejimas su simptomais. Tikras atradimas mažoje Paupių ambulatorijoje.

  • tai auksto intelekto ir aukstos kvalifikacijos specialiste.nuosirdi, bendraujanti su paciantu, suprantanti, nuosirdi....butu galima priskirti daug epitetu...Dar pakankamai jauna, taciau mylima pacientu, uz kompetencija, apziura, ivertinimo ligos tiksluma ir tt.sekmes dideles siai nuostabiai seimos gydytojai....

  • Puiki, maloni gydytoja, skyrė siuntimus, išsamiai išklausinėjo nusiskundimus

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Greta Latakė?

Greta Latakė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18222. Licencija galioja nuo 2012-12-19.

Kaip žmonės vertina Gretos Latakės darbą?

7 žmonės įvertino Gretą Latakę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.