Gražina Krochinienė

1.6 (33 įvertinimai)

Apie Gražiną Krochinienę

Gražina Krochinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gražinos Krochinienės licencijos numeris yra MPL-18283, licencija išduota 2013-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (33) 1.6

 • Patekau pas šią asmenybę, nes mano nuostabi šeimos gydytoją tuo metu sigro ir nedirbo. Kaip matau apie šią "Gydytoją" prirašyta daugiau negu reikia. Galiu pasakyti tik, jog visa tai tiesa. Aš atsidūriau pas ją po naktinio sukarščiavimo aukšta temperatūra. Buvau sutiktas iškarto su pašaipia šypsena pirmais žodžiais buvau išvadintas melagiu, "kabini makaronus", "tau reikia tik nedarbingumo" "ko čia atėjai" ir panašiai. Sunku pasakyti kas nutiko šios asmenybės gyvenime, bet ten tikrai yra problemų. Gerbiant įstaigas kuriose tokie žmonės dirba: tokie darbuotojai griauna kitų gydytojų sukurtą gerą reputaciją. Nes gydytojai turi gydyti, o po tokio vizito galima tik labiau susirgti, mano atveju taip ir buvo.

 • Nerekomenduociau niekam ir niekada pas ja pasistengsiu nepatekti pati. Kadangi nepavyko atvykti pas savo seimos gydytoja, buvo paskirta atvykti pas budincia gyd. Krochiniene. Atvykau su israsais is skubios pagalbos priemamojo, kur pasake, jog israsus reikia paduoti savo seimos gydytojai ir po 5d kartoti tyrimus ir toliau priklausomai nuo rezultatu gydytis. I priemamaji vaziavau su stipriu pilvo skausmu, saltkreciu, pakilusia temperatura. Ten israse stipriu antibiotiku 5 dienoms su diagnoze - neaiskios kilmes slapimo taku uzdegimu(chirurgas pasake jog tai pielonefritas, be nuolatinio skausmo ir inkstas desnej buvo skausmingas ji trinktelejus). Atvykus pas sia gydytoja ir pasakius, ka skubioj pagalboj sake daryti toliau - ji tik pasijuoke ir pasake 'nesamone' . Teko prasyti, kad israsytu pakartotini vizita pas savo gydytoja bei slapimo tyrima(ir uzrase ne po 5d, o po savaites ir labai nenoriai). Nedarbinguma israse VIENAI Dienai, apziuros metu ziurejo gerkle, pradejo klausineti apie mityba ir kitu nesusijusiu klausimu. Paspaudinejo pilva, kur akivaizdziai skaudejo, nes nuskausminamuju poveikis buvo praeidinejantis ir nekreipe I tai demesio. Keleta kartu sakiau, kad nemanau, jog imanoma dirbti su tokiais skausmais del kuriu nakti teko ir I priemamaji vaziuot, o ji tik pasake, kad nedarbingumo nereikia, antibiotiku turiu ir jei bus blogiau-liepe skambint greitajai... Per 15min kol grizau namo po vizito vel pradejo purtyt, prasidejo saltkretis, didejo skausmas, temperatura kilo iki 38.9. Paskambinus I greitaja pagalba operatore net sutriko kai nupasakojau situacija ir liepe gerti vaistu nuo skausmo, antipiretiku. jei temperatura mazes, butinai is ryto susiekti su savo gydytoja, kad paskirtu normalu gydymo plana. O jei temperatura ir toliau kils bei dides skausmas-skambinti jiems.

 • Seniai neturejau patirties su tokia gydytoja, kuri pasijuokia is tavo skausmo, nesistengia isigilint I problema, apziura atlieka atmestinai ir visiskai nesusijusiu dalyku, ir net atvaziavus su gautom rekomendacija is skubios pagalbos is ju pasijuokia bei paleidzia zmogu su inkstu bei slapimo taku uzdegimu, saltkreciu, skausmu ir kylancia temperatura iki 38.9 eiti I darba lyg butu sveikas!

 • Galiu sutikti su daugumos nuomonę. Kaip specialistė ši gydytoja labai prasta. Atejus man su problema, kurią aš pati puikiai žinau ir man reikėjo tik vaistų ironiškai pasakė, kad nebandyčiau spelioti diagnozės pati, o geriau sakyčiau kokius simptomus jaučiu. Atrodo su pašaipa ir visiškai nenorėdama man padėti ar išklausyti bendravo. Galų gale, man dar neišėjus, ėjo bendrauti su kita kolege, dirbančia gretimame kabinete. Labai nusivyliau, apeikit šią specialistę, jeigu tik galite. Nuvykau į kitos gydymo įstaigos priemimo skyrių, kur buvo viskas labai greitai ir veiksmingai sutvarkyta. Su šia gydytoja sugaišau tik savo laiką

 • Galėčiau pritarti daugumai komentarų, kad bendravimas su pacientais netinkamas. Norint gauti siuntimą pas kitos srities specialistą ar siuntimą tyrimams - reikia vos ne maldauti. Buvo atvejis, kai dėl kelio sąnario skausmo siuntimo pas traumatologą nedavė, siūlymas buvo riboti fizinį krūvį (tai ką, nelaipioti laiptais, nevaikščioti, sėsti į neįgaliojo vežimėlį?), išrašė nimesil skausmui numalšinti. Visiems, svarstantiems apsilankymą pas šią gydytoją (jei taip galima vadinti) - siūlyčiau vengti ir apeiti dideliu spinduliu.

 • Neadekvati gydytoja. Buvo paskirta karantino metu, kol galimybės su mūsų šeimos gydytoja susisiekti nebuvo. Klausinėjo visiškai nesusijusių klausimų, nors buvo pasakyta diagnozė, kurią nustatė kitos klinikos ir dėl kurios asmuo turėjo saugotis ir likti namuose. Nedarbingumo pratęsti nesutiko, nes žmogų, su piktybiniu naviku laukiantį operacijos karantino metu identifikavo kaip visiškai sveiką. Mažų mažiausiai nepasiruošusi suteikti konsultacijų, apie tolesnį gydymą net kalbos nėra. Bendrauja su tokia maniera, kad nusivemt į telefono ragelį norisi.

 • Jeigu šis gydytojas būtų automobilio mechanikas, jūs sumokėtumėte už jo remontą o jums atsiveržtų visi ratai po apsilankymo autoservise. Žmogus, kuris negerbia nei savo darbo nei žmonių nei medicinos. Tikiuosi posakis - lazda turi du galus yra laužtas ne iš piršto. Jeigu turite galimybę eiti pas kitą gydytoją, nedvejokite. Sėkmės visimes!

 • Gydytoja, jeigu galima ja taip pavadinti, yra akiplėšiškiausias ir visiškai neatliekantis gydytoju funkciju žmogus, tokia nuomone susidariau po paskutinio vizito, po kurio likau šokiruota jos elgesiu. Niekam nerekomenduoju šios “gydytojos”, kuri yra ironiška, sugeba pašaipiai tyčiotis iš ligos. Visiškas nesusipratimas, o ne gydytoja.

 • Kiekvienas vizitas pas šią gydytoja būna nemalonus. Atvykus su tam tikra problema - iš jos pasijuokiama ir pasakoma, kad esu sveikas kaip ridikas, nors jautiesi prastai. Nepaskiriami išsamūs tyrimai, nebent turi jų pats prašyti, bet ir tai nevisada juos suteikia. Nekartą po tokio vizito, tekdavo vakare lankytis pas budintį gydytoją, tam, kad suteiktų reikiamą gydymą.

 • Visiškai neadekvati ir neprofesionali gyditoja. Jeigu ją galima pavadinti gyditoja. Tragiška patirtis. Buvo paskirta kaip budinti gyd. Atėjau su stipriai ištinusia ir skaudančia koja. Jinai manęs paklausė kokią įvyko trauma, aš jai atsakau jog aš nežinau nes kaip ir nebuvo jokios traumos. Jinai nusijuokė ir pasakė kad aš nemeluočiau jai ir galiu eit laukt. Iš pradžių pamačius koją sake kad reik eit pas traumatologą, tačiau jai nusprendus kad aš meluoju dėl tariamos traumos pasakė kad niekur manęs nesius ir kad keliauciau namo. O koja praeis taip kaip nežinomai pradėjo skaudėti ir istino tai būtent taip ir praeis savaime. Pokalbį aš įrašiau ir vis dar negaliu patikėti kad tokių "daktarų" yra. Nerekomenduoju absoliučiai niekam.

 • Nediagnozavo, nesigilino į problemą. Teko kreiptis į kitą gydytoją,

 • Klaiki gydytoja. Teko apsilankyti pas ją, prasitęsti nedarbingumą, nes mano šeimos gydytoja išėjo atostogų. Viso vizito metu uždavinėjo keistus klausimus: tai ar vartojat vaistus, tai ar geriat, ką išrašė gydytoja, tai per savaitę nesugebėjot pasveikt, tai gydotės? Toks jausmas aš savo noru čia vos prakvėpuoju ir baigiu plaučius iškosėt. Išrašė vaistų ir dar išeinan drėbtelėjo - nedarbingumas skirtas gydytis, o ne su vaikais leist laiką (atvažiavau su dukra, kuri taip pat su sloga, tad neleidau į darželį). Niekam nerekomenduoju, visiškai neadekvati moteris.

 • Labai nusivylėm. Kol neturėjom rimtų problemų viskas atrodė normaliai. Komentarus kartais praleisdavom, juk visų žmonių humoro jausmas skiriasi. Atsiradus problemai ir kai reikėjo pakartotinai nueiti pasitikrinti į Santariškes (kad reiks pasirodyti buvo nurodyta išraše po pirmo vizito Santariškėse) mes siuntimo negavome. Buvo pasijuokta, kad tėveliai ieško ligų. Užsirašėm mokamam vizitui į Santariškes negavę siuntimo. Po apžiūros buvo paskirtas artimiausias laikas operacijai. Grįžę pas šeimos daktarę pasidaryti tyrimus reikalingus turėti prieš operaciją, jokių priekaištų neišsakėm. O susilaukėm nemalonaus bendravimo už savarankiškus sprendimus vesti privačiai ir neva ligų ieškojimo. Nusprendėm keisti šeimos daktarę nedelsiant!

 • Taip atmestinai dirbančios ir pacientų negerbiančios "gydytojos" dar neteko sutikti. Visada sarkastiška ir kandi paciento atžvilgiu, nerimtai žiūri į bet kokias išsakytas problemas. Tikrai nuoširdžiai nepatarčiau niekam pas ją gydytis!

 • Niekam nerekomenduoju šios ponios, tiksliau - patariu jos absoliučiai vengti. Po pirmo ir paskutinio vizito pas ją (nes mano gydanti daktarė atostogavo, o man reikėjo prasitęsti biuletenį) ir po pabendravimo su šia ponia, aš parašiau skundą poliklinikos administracijai. Paskaičius daugelį kitų neigiamų atsiliepimų apie šį asmenį, manau, kad ir kiti nuo jos vienaip ar kitaip (psichologiškai, emociškai ir pan.) nukentėję pacientai taip pat galėtų surašyti savo mintis administracijai, o ne vien tik tarpusavyje išsilieti ar kitus įspėti neturėti su ja jokių reikalų.

 • Paskutinis kartas kai lankiausi pas ją. Centro poliklinikoj nuo vieno prasto gydytojo prie kito. Po nekompetetingos Zeidotaites mums paskyre Krochiniene. Pradzioj skaiciau prastus atsiliepimus, bet nueidavom, apziuredavo vaika, uzrasydavo skiepam ir tiek. Bet kai kilo klausimu ir problemu, tai likau be zado ir pazeminta. Isjuoke, i vaiko problemas nesureagavo, siuntimo pas gydytoja nedave. Pirmas dalykas ka padariau isejusi is kabineto, tai paskambinau i kita poliklinika persirasyti. Akyse jos matyti nenoriu! Ir tas nuolatinis jos linksmumas su pasaipa veide irgi kazkaip neadekvaciai atrodo...

 • Nerekomenduoju niekam šios šeimos gydytojos. Nesiklauso, tyčiojasi kiek tik sugeba jokių tyrimų neatlieka.

 • Na, man tai ši gyditoja labai gera, jaučiasi kartais, kad užsiknisusi, bet ka reikia padaro, normaliai bendrauja.

 • Niekam nerekomenduoju. Esu nėščia, laukiuosi dvynukų, nėštumas rizikingas tad stebimas specialistų. Su šeimos gydytojos siuntimu lankiausi pas šią gydytoją inkstų echoskopijai. Gydytoja bendravo sarkastiškai, išsijuokė iš specialistų paskirtų vaistų nėštumui palaikyti. Atliekant inkstų echoskopiją pati nusprendė patikrinti viską. Kategoriškai nurodė, kad laukiuosi tik vieno vaiko ir neva iš kur aš išsigalvojau, kad turi būti du. Paaiškinau, kad nėštumą prižiūri ir genetikai, ir santariškių tretinio lygio specialistai. Po konsultacijos paklausus, ar turėčiau sunerimti tokia "gydytojos" diagnoze, nurodė, kad ramiai laukčiau savo 1 kūdykio, su juo viskas gerai. Inkstai du su jais viskas gerai. Visiškai absurdiška, kaip galima komentuoti ne savo srities informaciją. Mano nuomone, ši gydytoja elgėsi neetiškai ir be kompetencijos. Po šio vizito teko lankytis pas kitus specialistus, kad įsitikinti, kad buvau blogai konsultuota.

 • 2021-02-02 vyras kreipesi i poliklinika (Naujininku) del isnarintos kojos, bet gydytoja Krochiniene atisake ji priimti ir padaryti kojos nuotrauka, nukreipe i Lazdynu ligonine, nors buvo poliklinikos darbo laikas, zmoniu prie jos kabineto nebuvo nei vieno. Vyras kreipesi pas skyriaus vedeja ir tik su vedejos isikisimu, vyras buvo paliktas poliklinikoje prie gydytojos kabineto duru, kad ji atliktu savo darba. Pralaukus 1 valanda prie duru (zmoniu dar vis nebuvo nei vieno), vyras pasibelde i duris ir paklause ar gydytoja atliks kojos nuotrauka, ji labai nemaloniai pasake, juk ji minejo, kad jam reikia kreiptis i lazdyny ligonine, o ne cia, ir liepe jei nori, dar laukti uz duru (vyras visa pokalbi nufilmavo ir irase), dar po valandos, vyras vel kreipesi pas vedeja, ji nukreipe vyra pas kita chirurga, nes pati suprato, kad gydytoja ir principo nenori vyro aptarnauti. Kitas chirurgas, per 5 min, padare nuotrauka ir is karto gavo atsakyma, nors pries tai pralauke daugiau nei dvi valandas. ar gydytoja elgiasi pagal priesaika suteikia klientams skubia pagalba, elgiasi pagarbiai? Labai tikiuuosi, kad gydymo istaiga ivertins gydytojos elgesi, nes si zinute su irasyta medziaga bus nusiusta ir i sveikatos ministerija. Aciu medikams uz ju pagalba

 • Siaubas, iš kur dar tokių gydytojų atsiranda. Mano šeimos gydytoja nabedirba, tai tikriausiai automatiškai perkėlė pas šią gydytoją. Ji paskambino, pasakiau, kad kreipiuosi dėl stuburo priblemų, kad išsidėvėjęs stuburo slankstelis ir toje vietoje pasidarė nejudrus ir traška, turbūt ataugos. Gydytoja patarė įsijungti yotube ir mankštintis o vakare išgerti valerijono. Mane ištiko šokas nuo tokio gydymo, net nepaprašiau, kad kompensuojamų vaistų išrašytų. Niekam nerekomenduoju.

 • Siaubas, o ne gydytoja, tičiojasi, ne išklauso problemos, vos ne išvarė už durų, jai nėra vietos medicinoje, esu pati medikė, bet tokį žmogų matau pirmą kartą

 • Kreipiausi į gydytoją antrą kartą (kadangi karantino metu man naujai buvo priskirta ši šeimos gydytoja), ir sutartu laiku sulaukiau gydytojos skambučio. Realiai mano kreipimosi priežastis buvo paprasta: reikalingas siutimas pas imunologą ir alergologą, dėl įtariamo imunodeficito. Šitos priežasties aš pati nesusigalvojau, o man ant lapelio užrašė ir užtampavo Santaros medikai,pas kuriuos pas pusmetį turiu planinę patikrą, dėl buvusios onkologinės ligos, ir įtariamų bėdų su imunitetu.Mano ligos istorijoje tai buvo galima aiškiai galima matyti. Kai aiškiai ir madangiai paaiškinau gydytojai situaciją, kodėl reikalingas siuntimas, jog Santaros medikai nori įdėmiau ištirti nes galimai bus reikalingas skubus gydymas imunoterapija. Atrodo viskas gan rimta ir aišku. Tačiau deja, gydytoja pradėjo mane pulti, kad aš čia vaikštau pas kitus gydytojus, ir vat kat pasiskiepijau šiandien (taip, teisingai aš gavau pirmąją vakcina nuo covid šį rytą), ir kad jokio siuntimo nebus. Aš nesupratau, ir stengiausi išsiaiškinti, kodėl negali būti siuntimo, kokie kiti gydytojai ir prie ko čia vakcina, juk man siuntimo reikia kad kitą savaitę eičiau tirtis? Gydytoja sako (cituoju): "Mes nesusikalbam, aš jums aiškiai sakau, jokio siuntimo nebus, jūs apsispręskit kokioj klinikoj gydotės". Aš vėl sakau: mes tikrai nesusikalbam, nes aš žinau kokioj aš klinikoj gydausi, ir galite atsakyti, kodėl negaliu gauti siuntimo? tuomet ji padėjo ragelį. sorry, bet apsiverkiau, aš nesu gyvenime susidūrusi su tokio žmogiškmo nebuvimo lygmeniu. O dar skambinant man jautria tema, dėl sveikatos.Man 29 metai, ir tikrai man neadeina, kodėl ji negalėjo išrašyt siuntimo? gal kas nors žinote? Nes kažkodėl kai paskambinau į Northway kliniką, ir šeimos gydytojai papasakojau situaciją,siuntimas buvo ranoje lygiai per 2 minutes. Dar kartą, kodėl aš negaliu gauti nemokamo siuntimo, jei esu konsultacijoje su savo šeimo daktaru,kuris laiko rankoje mano ligos istoriją, o bet koks kitas daktaras išrašo per kelisa minutes? Ir kodėl mano konsultaijos metu man yra numetamas ragelis,kai paprašau argumentuoti kodėl aš negaliu gauti siuntimo ir kokius veiksmus ji man siūlo toliau? chu.. sorry, bet reikėjo išsikrauti. KOmentarų šiaip sau nerašau, bet nuoširdžiai, pagailėkite savęs, ir neikite pas Krochinienę, neveskite ten savo vaikų ir mylimų žmonių. Na, o aš oficialiai ieškau naujo šeimos gydytojo..

 • Nerekomenduoju niekam, nekompetetingas asmuo dirbti šeimos gydytoju. Iškart siūlau persirašyti pas kitą.

 • Antrą kartą atėjau gyvai su įgaliojimu, kad išrašytų dažnai vartojamų vaistų, ir medicininio išrašo, kurio reiktų kreipiantis dėl soc. paramos. Vaistų be mamos atsisakė išrašyti, ir kai paminėjau, kad kviesiu gydytoją į namus (mama beveik nevaikšto) pasakė, kad į namus nesiuntinėja (žinau, kad tai netiesa). Pasak jos, mama turi atvykti pati ir jai visai nerūpi kaip mama atsidurs poliklinikoje. Žodžių nepagražinau. Išrašas (iš medicininės kortelės) - ne gydytojos kompetencijoje.

 • Kreipiausi du kartus dėl 98-ių metų mamos. Pirmą kartą atsisakė šnekėti, nes neturėjau asmens kodo. Tai galiu suprasti.

 • Negaliu Grazinos Krochinienės pavadinti gyditoja.Toks žmogus neturėtų dirbti su žmonėm, o juo labiau medicinoje. Jeigu pas ją papulsite, iskarto keiskite gyditoją. Ne gaiškite savo laiko, ir negadinkite sau nervų ir sveikatos. Paklausiau pačios gydytojos rekomendacijos, ir po antro kontakto, pakeičiau gydytoją.

 • Mano nuomonė apie šią gydytoją susidarė labai bloga.Su tokiu gydytoju dar neteko gyvenime susidurti.Visiškai nereaguoja į paciento prašymus.Man reikėjo nukreipimo pas gydytoją specialistą pas kurį gydausi jau penkti metai.Ji ieškojo priežasčių,kad neduoti ir nedavė,nuėmė vaistus,kurie man reikalingi dėl bronchinės astmos,sako tegul išrašo gydytoja specialistė,o nukreipimo nedavė.Jei blogai jautiesi,tai kvieskis greitają.Man reikia gydytis kaip ir gydžiausi,o ji sako kviesk greitają.Kalbant nuotoliniu būdu,nespėjus išsakyti visų problemų,numetė ragelį.Paskambinau direktoriaus pavaduotojai medicinai,patarė persirašyti pas kitą gydytoją.Žinoma aš persirašiau.Pamačius kiek apie ją blogų atsiliepimų,nutariau parašyti,bet čia ne išeitis.Įdomu kodėl administracija nesiima jokių priemonių.Suprantu,kad trūksta gygytojų,bet čia ne gydytoja,o pikta,blogo linkinti moteris.Tiek žmonių skundžiasi,o ji toliau dirba.

 • Ši ponia neverta gydytojos statuso. turėjau pastoviai temperatūros ir sveikata blogėjo mėnesiais. Dažnas kosulys, silpnumas. šiaip ne taip išsiprašydavau ištirti kraują, tai ji prie seselių mane žemindavo ir jų klausdavo, ar šiai merginai (man) reikia daryti kraujo tyrimą? Ta prasme? Jums gal su galva negerai ar kaip? Dažnai skųsdavausi tuo pačiu, nuo jos žeminimo prieš vizitą visada stresuodavau, o kai tikrindavo širdį, rodėsi jog iššoks iš krūtinės. Tokio bjauraus žmogaus gyvenime nebuvau sutikusi. AROGANTIŠKA, ŽEMINANTI PACIENTUS, NESIGILINA Į SITUACIJÄ„ IR NET NESUPRANTA, KAS SU PACIENTU VYKSTA! Persirašiau pas kitą gydytoją, ir ji iš pirmo karto rado autoimuninę ligą, kuri vos neprivedė prie labai blogų dalykų. AČIŪ GRAŽINA, karma nesnaudžia :)

 • Nuostabi gydytoja! Manau, kad ne visiems gali patikti, nes ji gan "kietoka". Bet man labai labai patinka. Labai zmogiska, padaro daugiau negu priklauso. Rekomenduoju kaip gera specialiste!

 • maloniai nustebino gydytojos issamus paaiskinimas ne tik tyrimo rezultatu, bet komentavimas apie esama situacija tyrimo metu. paprastai gydytojai tik rezultatus pranesa :)

 • Neriali gydytoja, puikiai atlieka savo darbą, o kol pildo sistemoj pralinksmina. Visa šeima užsirašę pas gydytoja.

 • Labai maloniai bendraujanti gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gražina Krochinienė?

Gražina Krochinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18283. Licencija galioja nuo 2013-06-29.

Kaip žmonės vertina Gražinos Krochinienės darbą?

33 žmonės įvertino Gražiną Krochinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.