Gražina Cikanavičienė

5 (5 įvertinimai)

Apie Gražiną Cikanavičienę

Gražina Cikanavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gražinos Cikanavičienės licencijos numeris yra MPL-10813, licencija išduota 2008-05-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Supratinga ir rūpestinga, greitai padėjo išspręsti iškilusias bėdas

  • Puiki, rūpestinga gydytoja, visa mūsų šeima eina pas ją ir nusiskundimų neturėję. Puikiai tvarkosi tiek ir su vaikais, tiek ir su vyresniaisiais.

  • Gyditoja labai gera viska issiaiskina kad ir kokia liga labai gera sesute taip pat ir gyditoja ir slauge yra labai gera abidvi tkios malonio tiesiog liuks

  • Super gydytoja ir slaugytoja. Visa šeima eina pas šią gydytoją, seselė irgi superinė atvažiuodavo ne kartą į namus, kai sesuo pagimdžiusi buvo. Tiek gydytoja, tiek seselė abi nusimano savo srityje, visada malonios ir mandagios džiaugiuosi, kad dar tokių žmonių galima rasti VĮ. :)

  • Gyvenu kaime. Prieš 3 metus persirašėm pas šią gydytoją. Maloni, taktiška- visada "nuo dūšios" patars, išklausys. Mielai konsultuoja ir telefonu. Prieš keletą mėnesių pas ją prisirašė ir mano tėvukai. Visi esame patenkinti. Beje, ir slaugytoja- super žmogutis (nepamenu vardo). Kuo didžiausios sėkmės joms abiems.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gražina Cikanavičienė?

Gražina Cikanavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10813. Licencija galioja nuo 2008-05-30.

Kaip žmonės vertina Gražinos Cikanavičienės darbą?

5 žmonės įvertino Gražiną Cikanavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.