Apie Gintą Vislavičius

Gintas Vislavičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Ginto Vislavičiaus licencijos numeris yra MPL-02163, licencija išduota 2004-10-11.

Ginto Vislavičiaus licencijos

Gintas Vislavičius turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-02164
Spaudo Nr.: 25692
Įsakymo data: 2004-10-11
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-02163
Spaudo Nr.: 25692
Įsakymo data: 2004-10-11

Atsiliepimai ir įvertinimai (28) 4.7

 • Man išėmė tūlžį ir operuota bambos išvarža operacijos labai gerai pavyko vedėjas labai geras turi auksines rankas visada taktiškas turintis jumoro jausma visiems patariu kreiptis i vedeja jei turi problemu su šiom ligom be to labai paslaugios seselės ačiū labai nera

 • VISKUO NEPATENKINTAS, SUSIRAUKES ATEINA I DARBA , NEBENDRAUJANTIS SU PACIENTU .NEREKOMENDUOJU TIKRAI -YRA GERESNIU CHIRURGU !

 • Laukiau kol pakvies daugiau nei 15min. Įėjus mestelėjo, kad nespėjo dar papusryčiauti. Pasirodė nedėmesingas. Paskaitęs kortelėje diagnozę, pareplikavo. Problemą diagnozavo, bet...vietoj to, kad tiesiog užrašytų mane tolesniam gydymui - kolonoskopijai, kurią pasirodo atlieka jo klinikoje, jis vėl mane pasiuntė pas šeimos gydytoją, kad ši išrašytų siuntimą kolonoskopijai vėl pas jį ???? Ir juokinga ir graudu. Sugaišau vėl mėnesį, bet jau ėjau pas kitą chirurgą, kuris jau po savaitės paskyrė operaciją. Gal šis chirurgas ir buvo puikus 2010 metais. Bet deja, dabar jam pacientai nelabai rūpi ???? Vienok - sėkmės jam. Nerekomenduoju tikrai niekam.

 • Tikrai profesionalus gydytojas.

 • Aciu siam aukstos kvalifikacijos gydytojui.

 • Labai pasitikiu siuo chirurgu,aukstos klases gydytojas

 • Geriausias chirurgas Kaune

 • labai geras gydytojas

 • Tai labai profesionalus gydytojas, mano tėveliui ilgus metus buvo negyjanti opa ant kūno, kuria jis patyrė tremtyje, o šis nuostabus gydytojas padarė viską ką galėjo- opa pradėjo gyti, nors yra labai prasta kraujotaka, bet gydytojo profesionalumas nugalėjo-žaizda jau gyjanti. Labai dėkojam šiam gydytojui, duok Dieve JUMS sveikatos

 • Puikus specialistas.Visiskai galima siuo gyditoju pasitiketi.

 • Liuks chirurgas

 • geriausias :D

 • Tik siuo chirurgu verta pasitiketi.As jam labai dekingas.

 • Puikus gydytojas,profesionaliai atliko operaciją,mažai kalba -daug padaro.Linkiu jam sekmės ir sveikatos...

 • Gydytojas yra savo srities specialistas. Man buvo atlikta kojų venu operacija. Operacijos truko 4 ir 2 valandas. Norėčiau kad visi gydytojai būtų tikio "kirpimo"

 • Gydytojo profesionalumas labai aukstas. Buna grubokas su pacientais.

 • Labai geras specialistas. Rūpestingas. Buna piktas, kai siules nuema kitas hirurgas, o ne pats asmeniskai. Manau, kad tai puikibe, kadangi jokiu nesklandumu nebuvo, tai buvo akivaizdu.

 • Dėkoju jam už jo profesionalumą ir rūpestį,ačiū jam ir jo vadovaujamam skyriaus personalui kad galiu džiaugtis gyvenimu.

 • Daktaro atsakingumas ir profesionalumas nekelė abejonių pasirenkant šį chirurgą .

 • puikus specialistas,nuosirdus dekui uz atlikta operacija,mano vyrui.Daugiau tokiu geru chirurgu,siulau visiems kreiptis i Gerb.Vedeja.

 • Pagarbiai, Rūta

 • Nors tai įvyko prieš keturioliika metų - lig šiol esu dėkinga šiam gydytojui už profesionaliai atliktą darbą ir išgelbėtą mano gyvybę (tą vakarą jis budėjo ir ekstra operavo man supūliavusį apendicitą) ir situacija, ir operacija tikrai buvo komplikuotos... Ačiū šiam Gydytojui, kad leido pamatyti, kaip užaugo mano sūnus... p.s. Kiek pamenu - gydytojas tikrai neiškalbus... bet juk ne tai rodo žmogaus profesionalumą - o jo atlikti darbai...

 • Profesionalas. Demesingas, rupestingas. Toks turi buti tikras gydytojas. Ne nori priimti be talono. Amzinai veloja i darba.

 • MALONUS,PROFESIONALAS,PATARIA.

 • Vienas nuostabiausiu mano sutiktu gydytoju.

 • Viskas buvo konkretų, susitariau ir nesiciackinom, atėjo išoperavo ir guliu.

 • Puikus chirurgas. Tik kad itin nekalbus, gal del to kad pinigu nedaviau :) bet darbas atliktas super gerai ir profesionaliai. Tikrai rekomenduoju. Operavo hemoroju ketvirtos stadijos.

 • Ačiū šiam Gydytojui už išgelbėtą Mamos gyvybę. Ačiū už profesionalų pooperacinių komplikacijų suvaldymą. Ačiū už rūpestingą 2 mėn. kasdieninę priežiūrą ir gydymą. Ačiū Gydytojui už tai, kad buvo dalykiškas bei atviras ir negražino situacijos, kai ji buvo labai sudėtinga, tačiau visada suteikė viltį, kad viskas bus gerai. Tai, kad Mama šiandien džiaugiasi anūkais ir pamažu sveiksta, yra Gyd. Ginto Vislavičiaus ir visos jo darniai veikiančios komandos nuopelnas. Asta Skomskytė

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gintas Vislavičius?

Gintas Vislavičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02163. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Ginto Vislavičiaus darbą?

28 žmonės įvertino Gintą Vislavičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.