Gintarė Belozarienė

4 (4 įvertinimai)

Apie Gintarę Belozarienę

Gintarė Belozarienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gintarės Belozarienės licencijos numeris yra MPL-12323, licencija išduota 2009-02-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 4

  • Esu dėkinga šiai gydtojai už jos profesionalumą, rūpestingumą. Nieko "pro pirštus" nepraleidžia. Visada gaunu pilną konsultaciją, nelaukia kol "į kišenę" kas įdės. Tiesiog puikiai atlieka savo darbą.

  • Gydytoja nuostabi- rupestinga, stengiasi kuo labiau padeti pacientui.

  • labai gera gydytoja

  • Grizome is uzsienio ir privaciai nuvedeme 6 men vaika pas pediatra. Registraturoj padare klaida ir nusiunte ne pas ta pediatre, pas kuria buvome uzsirase. Ir pati pediatre nepaliko ispudzio, kadangi visas susitikimas vyko paskubomis, o turejome daug klausimu. Musu vaikas turejo sausu demeliu ant kaklo, ir jos verdiktas buvo, jog drabuziai nutryne. Vietoj to, kad pasiulytu pasidaryti kraujo tyrimus, israse hormoninio tepalo. Kadangi veliau vaikas susirgo, nuvykome i priimamaji ir ten padarius kraujo tyrimus pamate, jog vaikas kazkam alergiskas. Hormoninio tepalo is vis neleido naudoti. Pediatre Gintare gera savo srities specialiste, taciau einant privaciai noretusi issamesniu atsakymu ar pasiulymu del tyrimu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gintarė Belozarienė?

Gintarė Belozarienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12323. Licencija galioja nuo 2009-02-13.

Kaip žmonės vertina Gintarės Belozarienės darbą?

4 žmonės įvertino Gintarę Belozarienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.