Gemija Deveikienė

3.9 (15 įvertinimų)

Apie Gemiją Deveikienę

Gemija Deveikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gemijos Deveikienės licencijos numeris yra MPL-06717, licencija išduota 2005-04-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 3.9

 • Tikrai labai nuvylė..Bendravimo tonas pakeltas, atsainus, sunku nuspėti kokios nuotaikos ji bus atėjus į vizitą. Pildo dokumentus net nepakeldama galvos į žmogų. Jautiesi kaltas , kad pas ją atėjai. Jaučiasi labai svarbi, ir niekaip negali iš tos "svarbumo būsenos" išeiti. Jei norite ilgam susigadinti nuotaiką- tai pats tinkamiausias variantas pasirinkti Deveikienę. Manau, kad laikas jai į pensiją...

 • Rūstoka, kartais kietai ką pasako. Bet ja pasitikiu.

 • Griežta, bet profesionali gydytoja. Mano nuomone, tokie ir turi būti gydytojai - be nereikalingų sentimentų.

 • Rašo tas pats komentatorius kaip ir prieš tai. Neištversiu neparašiusi, kad gydytojai pavyko "perauklėti" mano mamą: mama davė 20 lt už vizitą ir paaiškėjo, kad gydytojos bendravimo įgūdžiai gali būti "labai geri", kad gydytoja gali būti "labai rūpestinga", net išrašė cukrui tirtis aparatą. Tiesiog stebėtinas persivertimas tik už 20 lt. Žinoma, tai tik pradžia. Mamai per 80 m., beveik nemato ir menkai girdi. Ji 35 metus išdirbo medicinos seserimi - jos laikais profesinis solidarumas buvo savaime suprantamas dalykas, bet gydytojai GD net profesinis solidarumas neegizstuoja (ji žino, kad mano mama buvusi med. sesuo).

 • Suprantu, kad už tokius komentarus gausiu nuo sesers pylos, nes gal dabar jos nepriims nė viena Karoliniškių gydytoja. O mamai nežinia kiek liko pas tokią gydytoją lankytis. Bet šypsena ir rūpestis už 20 lt - tiesiog neištvėriau neparašiusi.

 • Negaila duoti gydytojams ir žymiai daugiau, bet tikrai ne tada, kai ima įžūliai reikalauti, ir dar iš savo profesijos atstovo!

 • O man ši gydytoja patinka, nes ji negražbyliauja ir viską sako atvirai, pataria ir be reikalo nelaido liežuvio, o kai paklausi visada mielai atsako. Jei turiu nusiskundimų visada išrašo siuntimą ar nusiunčia kraujo tyrimų. Čia tikriausiai nuo žmogaus priklauso, vieniems reikia, kad apie juos šokinėtų, kitiems konkretumo. Aš pasitikiu šia gydytoja ir planuoju toliau lankytis, net jei vieta ir nepatogi.

 • Pas ja lankausi jau 6 metus. Jokiu nusiskundimu neturiu. Taip, gydytoja yra griezta, ir kartais be uzrasymo net eit bijau. Bet visa laika ji paklauso, kaip sekas man, kaip jauciuosiu. Paklauso apie visas mano bedas ir pan. Tarp kit ko niekada neisraso brangiausiu vaistu ir jei ka pasiulo ivairias alternativas. As jai pilnai pasitikiu. Ji man nuostabiausia gydytoja!!! Ir tikrai labai kompetitinga!!!

 • Dėmesinga ir jautri gydytoja. Apsimestinai nesiselilėja, bet visada reaguoja, jei kas blogai. Priima net be eilės, pati išsikviečia, ki mato, kad žmogui sunku. Griežta ir teisinga gydytoja. Gal dėl to griežtumo km ir nepatinka - truputį gąsdina, kai blogai jautiesi ir nori greičiau sulaukti pgalbos(paguodos). Paguodos nesulauksi, bet pagalbos - visada. Gera gydytoja. Tikiu.

 • Dėmesinga, rūpestinga, labai maloni gydytoja.

 • Tiesiog - gera gydytoja.

 • labai nemandagi daktare, mano mamai atejus pas ja kelis kartus skundziantis del blogumo, ji tik kraipydavo galva ir sake neprisigalvokit problemu, kur ju nera.

 • mama persirase pas kt gydytoja. 3 stadijos kruties vezys.

 • deveikienes nerekomenduoju, nes nenustate diagnozes ir neatidziai vertino pacienta, neskyre nei laiko nei noro isigilinti i problemas.......

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gemija Deveikienė?

Gemija Deveikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06717. Licencija galioja nuo 2005-04-18.

Kaip žmonės vertina Gemijos Deveikienės darbą?

15 žmonių įvertino Gemiją Deveikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.