Gabėta Šinkūnaitė

5 (3 įvertinimai)

Apie Gabėtą Šinkūnaitę

Gabėta Šinkūnaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gabėtos Šinkūnaitės licencijos numeris yra MPL-22179, licencija išduota 2017-07-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5

  • Sveiki,galiu pasakyti kad Gabeta Sinkunaite kaip daktare yra atsakinga rupestinga,jos rupestis savo pacientais yra nepaprastas.yra buve situaciju del ekstremalios padeties ji emesi kaip daktare visu veiksmu kad padeti pacientui visapusiskai.pas ja jau esu 3metus ir daktares neplanuoju keisti.tokiu zmoniu kaip ji yra mazai!esu patenkinta ir saugi zinodama kad yra tokia daktare kuri net ne darbo valandomis suteigs visapusiska pagalba sutrikus sveikatai!!nuosirdziai esu dekinga Evelina Vitkauskiene Anykščiai!!

  • Gydytoja, Jums reikia daug jėgų būti nuoširdžiai ir rūpestingai. Jūsų dėmesingumas, jautrumas pacientui suteikia pasitikėjimo, pagerėja sveikata ir nuotaika. Jūs nuoširdžiai išklausote, patariate ir skiriate gydymą. Po vizito pas Jus, mes įgauname stiprybės. Jūs esate sąžiningai prisiekusi Hipokrato priesaikai, todėl dirbate dorai, atsakingai ir su meile. Tokių švelnių, nepavargstančių gydytojų yra nedaug. Mes Jums linkime, kad jokios jėgos Jūsų nepakeistų. Išlikite tokia, kokia esate. Už tai Jums didelis AČIŪ. Bronė Šukienė

  • Tikriausiai viena geriausių Anykščių PSPC šeimos gydytojų. Aiškiai matosi, kad mediciną pasirinko ne dėl prestižo, o dėl noro padėti kitiems. Pas gydytoją galima eiti be baimės, labai maloni, atsako į klausimus, apsvarsto įvairius gydymo ar tyrimų variantus. Deja, pas gydytoją yra labai didelės eilės, bet tai tik įrodo, kad žmonės yra pasiruošę laukti, nes gaus visą būtiniausią pagalbą. Ačiū

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gabėta Šinkūnaitė?

Gabėta Šinkūnaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22179. Licencija galioja nuo 2017-07-03.

Kaip žmonės vertina Gabėtos Šinkūnaitės darbą?

3 žmonės įvertino Gabėtą Šinkūnaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.