Eglė Žekonytė

5 (14 įvertinimų)

Apie Eglę Žekonytę

Eglė Žekonytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Eglės Žekonytės licencijos numeris yra MPL-21178, licencija išduota 2016-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Tiek daug geru komentaru, kad gydytoja atsakinga, deja, tuo pačiu pasidalinti negaliu. Atėjus nėštumo pradžioje pas gydytoja, nes turiu skydliaukės nepakankamuma ir geriu vaistus, gydytoja į tai neatsižvelgė ir neskyrė stebėjimo, apie padidėjusi tth neinformavo, kas yra labai svarbu ypač nėštumo pradžioje. Nesiuntė pas endokrinologa. Labai gaila, dabar dėl to tenka jaudintis dėl vaisiaus vystymosi ir sveikatos. Rekomenduoju vengti, ypač, jeigu esate nėsčia

 • Gydytoja atsakinga, atsižvelgia į nusiskundimus, skiria reikiamus tyrimus, siunčia konsultacijoms pas kitus specialistus, domisi savijauta. Ačiū ir sėkmės!

 • Šios gydytojos paciente esu jau virš 4 metų. Savo darbą išmano, visada bendrauja mandagiai, reikalingiems tyrimams nusiunčia, pakonsultuoja tiek telefonu, tiek gyvai. Rekomenduoju.

 • Jau kelis metus esu sios daktares paciente. Galiu pasakyti tik tiek, kada visada visada ji atsizvelgia i nusiskundimus, israso visus siuntimus reikalingoms konsultacijoms ar tyrimams pas kitus daktarus. Daktare yra tikrai atsakinga. Labai dziaugiuosi kad persirasiau i centro poliklinika ir patekau pas sia seimos gydytoja. Linkiu jai didziausios sekmes!

 • Tai pati jauniausia mano šeimos gydytoja, iš pradžių net nerimavau dėl jos paaugliškos išvaizdos, kad gal turi per mažai patirties, bet įsitikinau, kad ši medikė labai greitai tobulėja, auga, gilinasi į paciento būklę. Kalba gydytoja ne daug, bet įsitikinau, kad tai, ką sako, yra protinga ir reikalinga man pačiai, mano sveikatai. Norėčiau, kad ši inteligentiška gydytoja išsilaikytų šiose pareigose dar ilgai. Linkiu jai sveikatos ir laimės.

 • Jauna, bet išmintinga gydytoja. Gerbiu ją. Ir esu dėkinga už sąžiningą požiūrį į paciento sveikatą, nuoširdų norą padėti prevenciškai, suteikti saugumo pojūtį. Ačiū.

 • Dalykiška šeimos gydytoja. Vertinu labai teigiamai.

 • Jauna zavi gydytoja. Dar neprarado noro padeti zmonems. Maloni.

 • Eglė labai gera gydytoja, vertinu aukščiausiais balais jos darbo kokybę bei paciento priežiūrą. Rekomenduoju!

 • Iškviečiau gydytoją 92m. mamai (Labai skaudėjo klubo sanarys ir liemuo). Atidžiai išklausė, apžiūrėjo, įvertino ankstesnius dokumentus (išrašai iš ligoninės), išrašė vaistų, atsakė į visus klaisimus, patarė dėl tolimesnių veiksmų ir galimos hospitalizacijos. Maloni ir kompetetinga gydytoja. Jokių nervų, perdėto skubėjimo ir bendravimo "iš viršaus". Dėkui!

 • Apsilankymu ir gydymu patenkinta. Pastebėjau, kad žymiai pagerėjo paslaugos ir aptarnavimas, kai dabar esat vienam kabinete su slauge. Nėra ką lyginti su paskutiniu vizitu, po kurio net svarsčiau pakeisti šeimos gydytoją, nors iš esmės labiausiai ir buvau nepatenkinta slauge. Pokyčiai labai labai į gerą.

 • Man visai patiko ši gydytoja. Dar labai jauna, tai patirties nedaug, bet tikiu, kad su laiku visko išmoks. Negaili siuntimų, paklausė, kaip savijauta ir ar geriu išrašytus vaistus. Gal kiek nedrąsi, bet visai maloni.

 • Puiki gydytoja. Rupestinga, isklausanti. Be reikalo nefilosofuoja, kas gali buti, o is karto duoda siuntima pas atitinkamos srities profesionala. Tai pirmoji gydytoja, kuri itarusi sveikatos problemas ir apskritai pirmoji jas pastebejusi, dave siuntima i tretinio lygio sveikatos prieziuros istaiga. Esu be galo dekinga.

 • Rami, kukli, neužgožia savo charakteriu. Vakarų Europos lygis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Žekonytė?

Eglė Žekonytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21178. Licencija galioja nuo 2016-07-01.

Kaip žmonės vertina Eglės Žekonytės darbą?

14 žmonių įvertino Eglę Žekonytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.