Eglė Danielienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Eglę Danielienę

Eglė Danielienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Eglės Danielienės licencijos numeris yra MPL-05004, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Puiki gydytoja. Dukrytei nuo 9 mėn. (dabar jau 3 metai) nustatytas žvairumas. Gydytoja Danielienė vizitų metu neskuba, parenka naujausias priemones, atidi ir maloni. Tikrai labai rekomenduoju. Dukrytė mielai nešioja akinukus ir jos bei gydytojo Žukausko dėka (kuris atliko operaciją) bent jau estetiškai žvairumo problemos nebėra-liko stiprinti 3D matymą ir stebėti situaciją.

 • Labai puiki gydytoja, nes dukra lankosi nuo 3 metuku, t.Y. 23metus,(dukrai jau 26m).,ir lankomes toliau.3metuku dukrai, paprastoje poliklinikoje, tuo laiku( Poželos poliklinikoje),nustate, kad vaikas blogai mato, uždejo akinukus, trumparegiste, bet aš negalejau nusiramint, kad taip yra ir tik gydytojos Eglės Danielienės deka nustate, kad pas ja astigmatizmas,o tai vaikas nešiojo blogus akinius, ir nežinia kiek butų laiko blogus akinius nešiojusi. DIDELIS AČIŪ GYDYTOJAI.!!!

 • Nuostabus zmogus,labai gera gydytoja,profesionale savo srities.Lankausi pas ja nuo vaikystes jau daugiau nei 29 metus,esu labai patenkinta.Rekomenduoju visiems.Didele pagarba ir aciu gydytojai.

 • Profesionali gydydoja ir turbūt šiuo žodžiu pasakoma viskas. Skiria laiko tiek kiek jo reikia apžiūrėjimui, diagnostikai, tyrimams, patarimams. Puikus žmogus. Profilaktiškai tikrinamės pas šią gydytoją jau beveik 10 metų. Kuo geriausios sėkmės šiai Gydytojai.

 • Puiki gydytoja

 • Labai gerai gydo. :)

 • labai šauni gydytoja, super bendrauja tiek su mažaisiais pacentais, tiek su jų tėveliais.

 • Labai gera gydytoja!

 • Pas sia gydytoja lankausi nuo vaikystes. Puiki specialiste!

 • gera specialiste

 • Superine gydytoja. Be jokiu kalbu pasitikiu jos nomone! Aciu :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Danielienė?

Eglė Danielienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05004. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Eglės Danielienės darbą?

11 žmonių įvertino Eglę Danielienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.