Diana Kostinienė

4.8 (20 įvertinimų)

Apie Dianą Kostinienę

Diana Kostinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dianos Kostinienės licencijos numeris yra MPL-07428, licencija išduota 2005-08-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 4.8

 • Labai seniai bendraujame su šia profesionalia, šaunia ir tikrai gera gydytoja. Randa laiko pakonsultuoti ir telefonu, esame patenkinti jos darbu.

 • Na, labai gaila, bet su neigiamais komentarais turiu sutikti... Ir mūsų vaikai gavo komplikacijas po gydymosi pas ją homeopatiniais cukrais... Nerekomenduoju.

 • Ka cia sakyti,profesionalas,rupestinga gydytoja,vienu zodziu nuo dievo.

 • Kai pirmą kartą kreipiausi, likau sužavėta. Tačiau po 2-3 metų to pasakyti negalėčiau. Manau čia ne gydytoja kalta, o Sveikatos Apsaugos reformos kaltos, nes vietoj gydymo prasidėjo įvairių koeficientų išvedimas, remiantis svoriu, ūgiu, figūros forma. Kabinete sugaišau apie 20 min., išklausiau paskaitą ir viskas, o gydymo, tyrimų taip ir neatliko jokių.

 • Nuostabi gydytoja. Pas ją lankomės visa šeima. Labai visi ptenkinti tiek gydytos profesionalumu,tiek bendravimu.Puikiai atlieka savo darbą.

 • Labai maloni ir rūpestinga gydytoja, visada priima pagal užsirašymą ir nereikia bereikalingai laukti. Pacientui truputį per mažai laiko, bet tai bendra problema

 • Šauni gydytoja, tik galėtų daugiau kreipti dėmesio į pacientų bendrą savijautos būklę ne tik į pagrindinę ligą

 • Jau vien tai, kad atėjus po 4 metų pertraukos, ji mane atpažino, pasako daug. Labai rūpestinga ir profesionali gydytoja. Tik kiek idėjiškumas blanksta, kai atsimenu, kokia ji buvo prieš 10 metų.. Tačiau ko norėti, kai tiek daug pacientų, o laiko mažai.. Ačiū Jums!

 • Labai maloni ir gera

 • Gera gydytoja, tik dėl laiko stokos visuomet skuba:(

 • Puiki gydytoja, maloni, visuomet isiklausanti i problemas ir skirianti sprendimus galimoms ligoms diagnozuoti ar atmesti. Tikrai rekomenduociau

 • Labai maloni, visada priima net ir papildoma, rupinasi savo pacientais. Aciu!

 • Rūpestinga gydytoja. Išklausanti ir norinti padėti. Labai mažai laiko gali skirti pacientui, dėl to privalo labai skubėti...

 • Man tai ji visai patiko, tiesiai sviesiai pasako kas blogai, kur kreiptis, siuntimus israso. Vaistus tinkamus israse, padejo gydytis. Buvau uzsirases is anksto, o kita paciente neuzsirasius atejus buvo anksciau, tai mane vistiek pirma prieme.

 • Su vaiku bendrauja, rado bendra kalba. Labai trumpai skiria dėmesio, pastoviai užimta, jautiesi, kad trukdai žmogui, nemalonu. Puse skundu praleidžia pro ausis, kol dar karta nepaklausi, tai kaip dėl to, tada atsako.

 • Nuostabi daktarė!

 • Puiki gydytoja, tokių paieškot dar reikia.

 • Gera gydytoja !

 • Visada einu ir žinau, kad mano gydytoja yra puiki. Pati dirbu šioje srityje ir žmonės papasakoja su kokiu kosmosu susiduria jie lankydamies pas savo šeimos gydytojas. Kostinienė visada padės ir gausi viską ko reikia, o jei ieškai pats nežinai ko, tai blogai bus visur.

 • Puiki,profesionali,dėmesinga,rūpestinga,turinti begalo daug paciento,bet niekada neatsisakanti padėti :) Gydomes visa šeima ir į nieką kitą jos nekeistume.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Diana Kostinienė?

Diana Kostinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07428. Licencija galioja nuo 2005-08-29.

Kaip žmonės vertina Dianos Kostinienės darbą?

20 žmonių įvertino Dianą Kostinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.