Danguolė Jonaitienė

5 (10 įvertinimų)

Apie Danguolę Jonaitienę

Danguolė Jonaitienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Danguolės Jonaitienės licencijos numeris yra MPL-00896, licencija išduota 2004-08-26.

Danguolės Jonaitienės licencijos

Danguolė Jonaitienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-00896
Spaudo Nr.: 8134
Įsakymo data: 2004-08-26
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09162
Spaudo Nr.: 8134
Įsakymo data: 2007-03-21

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • visų mano vaikų puiki gydytoja. atsakinga,maloni,profesionali.

  • Nuostabi gydytoja, visada padaromi tyrimai, isigilina į ligą visiems rekomenduoju

  • Puiki specialistė, rūpestinga ir labai nuoširdi.Patys geriausi atsiliepimai.Ačiū!

  • Labai nuostabi gydytoja,labai esu patenkinta ,kad ji gydo mano sunu,niekada nebuna problemu jeigu reikia susisiekti susirgus vaikui,visada prireikus padaro tyrimus,ir siuncia konsultacijoms,puikiai susirgus parenka vaistu,noreciau gydytojai pasakyti AČIŪ is visos sirdies

  • Gera specialistė, profesionaliai ir tiksliai nustato diagnozę ir parenka tinkamą, efektyvų gydymą. Maloniai bendraua su vaikais. esu labai patenkinta, kad būtent ši gydytoa gydo mano vaikus. Nėra

  • Nuostabi ir dėmesiga gydytoja savo ligoniukams. Maloni, supratinga ir tikrai profesionali.

  • Vienas mano vaikas pas šią gydytoją jau užaugo, šiuo metu augina kitą. Tikrai labai gera gydytoja. Mažai šiais laikais tokių.

  • Labai gera vaiku gydytoja!

  • Visada labai maloni, išklauso, pakonsultuoja, pataria. Neskuba išrašyti stiprių vaistų. Puikiai nusimano liaudiškoje medicinoje. Nekiša reklamos ar reklamuojamų vaistų. Visada jos skirtas gydymas padėdavo, puikiai parinkdavo tinkamus vaistus. Jei pageidauji ar mato reikiant visada išrašo siuntimą pas reikiamą specialistą. Visada galima su ja pasikonsultuoti ir telefonu net ir jos nedarbo metu. Visada išklauso ir pataria. Puiki gydytoja.

  • Džiaugiuosi, kad turime tokią vaikų GYDYTOJÄ„, kuriai galima bet kada paskambinti, pasikonsultuoti ir kuriai rūpi vaikų sveikata.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danguolė Jonaitienė?

Danguolė Jonaitienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00896. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Danguolės Jonaitienės darbą?

10 žmonių įvertino Danguolę Jonaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.