Daiva Žvinakienė

5 (35 įvertinimai)

Apie Daivą Žvinakienę

Daiva Žvinakienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Daivos Žvinakienės licencijos numeris yra MPL-07230, licencija išduota 2005-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (35) 5

 • O as kaip tik noriu pagirti sia gydytoja ir nuosirdziai jai padekoti. Mano dukrytes Ulos sveikata rupinasi jau ketvirti metai. As ir pati ja esu pasirinkusi kaip savo gydytoja. Tikras profesionalas, su nepaprastai gerais bendravimo gebejimais, sugeba net sudetingus medicininius dalykus paaiskinti paprastai ir suprantamai. Visuomet priima, net jei turi pilna tos dienos pacientu uzrasyma. Neatsisako pakonsultuoti net ekstra atveju skambinant bendruoju Zveryno klinikos telefonu. Mano dukryte sia gydytoja tiesiog isimylejusi. Net budama pavargusi nuo kruvio (pas ja visuomet pilnas uzrasymas) visada maloni, sypsosi, neleidzia sau demonstruoti nuovargio ir pn. NUOSIRDUS ACIU (Ulos mama)

 • Nuostabi gydytoja. Nesuprantu, kaip ka nors galėjo parašyti, kad ji kažką aprėkė. Su vaiku pas ją lankomės beveik 4 metus ir daktarė visą laiką maloni ir rami, net ir tada kai pas ją didelės eilės žmonių ir nemažas darbo krūvis. Niekada balso nėra pakėlusi. Vaikas labai ją mėgsta.

 • nuostabi, labai silta, ismananti savo darba

 • Nereali gydytoja! as taip pat pas ja lankausi su dukryte, jau ketvirti metai. Visalaik maloni, priima net neuzsirasius, pataria vaiko naudai, ne vien israso vaistu ir viskas:). Manau ilgai dar pas ja lankysimes visa seima.

 • Pati geriausia, nuostabiausia gydytoja..dukrelei labai patinka pas ją lankytis...jau 4metai lankomės pas ją ir tikrai nei karto nenuvylė..

 • Nesuprantu kas galejo parasyti apie gydytoja neigiama komentara,turbut kokia kita gydytoja:)Tikrai labai profesionali gydytoja,visada pataria ka ir kaip daryti,visada geros nuotaikos.Visada malonus apsilankymas buna,nors ir blogai jautiesi.Tik va galvoju,gal reikia jau rasyti kad bloga daktare,nes labai jau sunku pasidare pakliuti pas gydytoja:)

 • Savo sūnų esame prirašę Žvėryno klinikoje. Ten jaučiamės šiek tiek kaip pamestinukai, nes išėjo anksčiau mus prižiūrėjusi gydytoja Markovski, paskui į dekretines išėjo mus šiek tiek prižiūrėjusi kita gydytoja. Dabar vėl likome pamestinukai ir netikėtai atradome gyd. Žvinakienę. Mažylis kelias dienas karščiavo ir pasiskambinę į kliniką išsikvietėme gydytoją namo. Kaip aš džiaugiuosi, kad pasitaikė būtent ši gydytoja, nuo šiol lankysimės tik pas ją! Ji nepaprastai gražiai bendrauja su vaikais, yra profesionali, apžiūros metu atkreipė dėmesį net į tuos dalykus, į kuriuos anksčiau niekas neatkreipė dėmesio, tikrai šauni ir rūpestinga gydytoja. Labai vertinu šios gydytojos požiūrį nekišti vaikučiui be reikalo antibiotikų ir kantriai gydytis be jų tiek, kiek tai įmanoma nekenkiant mažyliui. Ačiū Jums!

 • Nuostabi gydytoja! visada maloni, visada gerai nusiteikusi, nuostabiai bendrauja su vaikais, o profesionalumas, del jo net abejoniu nekyla! Tik patys auksciausi ivertinimai ir atsiliepimai.

 • Šauni gydytoja, rūpestinga, patarianti, nuosekliai, tinkamai apžiūri, konsultuoja. Niekada nėra greitų apžiūrų nors ir daug pacientų laukia. Ji ir mano ir mano mažylio gydytoja. Džiaugiamės ja :)

 • aukščiausia klasė!

 • Gydytoja tikrai labai rūpestinga, išklausanti ir negailianti patarimų. Pradėjau pas ją lankytis kai pastojau ir labai džiaugiuosi, tirkai labai manim rūpinasi viso nėštumo metu. Viena diena jai labai skaudėjo galvą, tikrai matėsi, kad jaučiasi blogai, bet visviena mane apžiūrėjo neskubėdama, išrašė reikiamų vaistų,išklausė ir atsakė į visus klausimus. Tikrai šauni gydytoja!!!

 • Labai faina gydytoja.

 • Nereali gydytoja, labai profesionali ir maloni. Viska isklauso, detaliai paaiskina, neskiria vaistu jei nebutinai reikia, pasiulo naturaliai pasigydyti. Tikrai super. Labai dziaugiuosi ja atradus, kai gime mano sunelis - pati turi vaiku, tai labai gerai supranta visus rupesius, pataria net ir nedarbo valandomis, telefonu. Ir jokiu kysiu...dziaugiuosi, kad dar yra tokiu daktaru Lietuvoje ;)

 • Labai šauni gydytoja, labai rūpestinga. Lankomės neseniai, bet labai džiaugiamės konsultavimu.

 • labai supratinga gydytoja ir labai isklauso visus nusiskundimus,konsultuoja ivairiais klausimais ypac kudikiu ir vaiku, viska aiskiai ir nuosekliai isaiskina, ir labai gerai jog nereikia ilgai laukti eiles:)))labai faina gydytoja!!!:)))

 • Super

 • miela gydytoja, visada isklauso ir maloniai viska issaiskina

 • Maloni gydytoja, išklauso visus skundus

 • Gimus sūneliui labai nerimavau ar rasime jam gerą gydytoją. Viena mamytė parekomendavo Pavilnio kliniką (Naujosios Vilnios filialą). Nuėjome apsižiūrėti, susipažinome su Daiva Žvinakiene ir jau 4 mėn. abu, su sūnumi, esame jos pacientai. Esu labai patenkinta šios gydytojos darbu, ji visada labai šiltai priima, rūpestinga, profesionali ir kompetetinga. Žinoma, dar trumpai lankomės pas Daivą Žvinakienę, tačiau galiu pasakyti, kad šios gydytojos tikrai neatsisakysim ir garantuoju, kad po keletos metų tik patvirtinsiu savo nuomonę :)

 • Geras daktaris.rekomenduoju

 • Puiki ir šauni gydytoja. Maloniai bendrauja. Visada atsako į rūpimus klausimus. Pasitikim ir džiaugiamės, kad galime lankytis pas ją.

 • Geriausia šeimis gydytoja pas kuria teko lankytis. Puikiai išaiškina gydymo eiga, pataria kaip gydytis.

 • Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Visąlaik randa laiko priimti, nes ir per didžiausias sirgimo bangas. Nuolatos detaliai išklausinėja visko ir peržvelgia ligos istoriją, bei pasiteirauja apie buvusius negalavimus. Lankomės visa šeima pas ją jau gerus trejus metus. Visi šeimos nariai patenkinti jos maloniu bendravimu, profesionalumu ir kantrumu.

 • Labai profesionaliai dirbanti gydytoja. Maloniai bendraujanti ir nuoširdžiai besirūpinanti paciantais. Ačiū

 • Nuostabi gydytoja. Beveik 10 metų lankiausi pas šią gydytoją ir savo vaikus vedžiau tik pas ją. Maloni, patarianti, kai reikia išklauso, neskaičiuoja kiekvienos minutės. Puiki specialistė! Savo darbą išmano, tikra profesionalė. Deja iškeliavo dirbti į kitą kliniką ir mums pasidarė per toli važinėti. Rekomenduoju 100%!!

 • Puiki gydytoją! 100% rekomenduoju. Visada išklauso, puikiai ir tikslingai nustato diagnozes, visada jos pasitvirtina. Apžiūri maloniai, ir pasikalbėti bei pabendrauti visada malonu. Gaila kad tokių žmonių/daktarų kaip ji vienetai. Iš mano pusės tik geriausi atsiliepimai bei rekomendacijos.

 • Puiki gydytoja. Laiku buvau nusiųstas pas reikiamus specialistus konsultacijai dėl širdies ir kraujagyslių ligų.

 • 100 % rekomenduoju. Gydytoja man padėjo išgyti nuo dviejų sveikatos problemų, kurios kankino mane nuo vaikystės. Visada bendrauja draugiškai ir profesionaliai, atsako į visus rūpimus klausimus. Visada plačiai paaiškina apie problemą, leidžia rinktis gydymo eigą, bet kartu ir pataria. Gydomies pas šią gydytoją visa šeima ir labai džiaugiamies tuo :)

 • Naujosios Vilnios pacientai dabar džiaugiasi jos darbu.

 • šauni gydytoja, gaila kad išejo iš Žveryno, gal žinote kur ji dabar dirba? pasidalinkite

 • Puiki gydytoja! Vienareikšmiškai. Bendrauja kantriai, mandagiai, dėmesingai. Labai gaila, kad nebedirbs Žvėryno klinikoje :( Gal kas žinote, kur dabar jinai dirba? Labai norėtųsi žinoti.

 • Nuostabiausia gydytoja! Puikiai bendrauja tiek su vaikais, tiek su suaugusiais, profesionali savo srities žinovė, labai maloni, rūpestinga... Ši klinika daug praranda, kad paleidžia šią gydytoją! Tai gydytoja iš didžiosios raidės!

 • Labai sauni gydytoja, esam labai patenkinti. Priziurejo mano nestuma, bei dabar mazyli. Tik labai gaila kad gydytoja is sioje istaigoje nebedirbs. Gal yra zinanciu i kur dirbti isejo si gydytoja. Butume dekingi jeigu parasytumet [email protected]

 • Gydytoja gera, mandagi.

 • Mūsų mažylės gydytoja. Tikrai profesionali. Viena šios įstaigos gydytoja buvo nustačiusi blogą diagnozę, o gydytoja Žvinakienė iškart teisingą. Va tokie turi būti gydytojai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Žvinakienė?

Daiva Žvinakienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07230. Licencija galioja nuo 2005-07-13.

Kaip žmonės vertina Daivos Žvinakienės darbą?

35 žmonės įvertino Daivą Žvinakienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.