Dainius Šimčikas

5 (36 įvertinimai)

Apie Dainius Šimčiką

Dainius Šimčikas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Dainiaus Šimčiko licencijos numeris yra MPL-22711, licencija išduota 2017-11-16.

Dainiaus Šimčiko licencijos

Dainius Šimčikas turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-22711
Spaudo Nr.: 26278
Įsakymo data: 2017-11-16
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-17771
Spaudo Nr.: 26278
Įsakymo data: 2012-07-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (36) 5

 • Dėkojame chirurgui Dainiui Šimčikui ir ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą šeimos nariui, puikiai atliktas operacijas, kvalifikuotą gydymą, rūpestingumą bei puikią priežiūrą. Šiuo žmogumi galima pasitikėti. AČIŪ

 • Tai puikus gydytojas nuosirdus ir rupestingas,didelis ACIU tokiam gydytojui

 • Tai tikrai nuostabus gydytojas .Jei bent pusė Lietuvos gydytojų būtu kaip gydytojas Šimčikas , tai daugumai ligonių tos baisios ligų diagnozės nebūtu tokios skausmingos.Man teko susidurti su daug gydytojų ,bet tokio rūpestingo ,atsakingo ir kantraus neteko sutikti.Jo rūpestis pacijantu nesibaigė ir išėjus iš ligoninės ,dar kurį laiką palaikė ryšį.LABAI AČIŪ

 • Nuostabus ir puikus gydytojas. Dar niekada nesu sutikusi tokio profesionalaus ir sąžininko chirurgo. Tai puikus pavyzdys kaip turi dirbti visi gydytojai Nuoširdus AČIŪ

 • Labai nuoširdus, rūpestingas gydytojas. Nuoširdus Ačiū Gydytojui.

 • labai geras specialistas, nuosirdus,jo deka mama liko gyva. kad ir garbaus amziaus moteris bet gydytojas nustate liga ir buvo pradetas greitas gydymas. tikrai mazai tokiu gydytoju.su pagarba dekojam gydytojui.

 • Jei visi gydytojai būtų tokie,kaip šis gydytojas,mūsų medicina pakiltų ligonių akyse.Sėkmės jums Daktare.

 • Konsultavo prieš operaciją. Labai tyrinėjo, todėl aptiko ir kitą problemą, nors atėjau visai dėl kitos. Nuoširdžiai papasakojo apie būsimą operaciją. Kagi, ketvirtadienį operuos. Parašysiu kaip praėjo operacija ir tolimesnis gydymas.

 • Nesugadintas gydytojas paprastas nepasikeles.daugiau tokiu.

 • Puikus chirurgas,atviras,keliantis pasitikejima. Jei reiktu,dar karta pas ji operuociausi. Aciu jam. Praejo metai po operacijos,o jos lyg ir nebutu buve.

 • Paaiskina viska suprantamai, greitai uzsako tyrimus, aplanko savo pacijantus tik atejas i darba ir neiseina namo ju neaplankes. O labiausiai nustebino jog istraukti dreno atejo sekmadieni ne darbo valandomis. Didelis ACIU Gydytojui

 • Labai geras specialistas, konkretus,aiškiai išdėstantis gydymo planą,rūpestingas,tikras profesionalas.Džiaugiuosi ,kad pakliuvau neplaniniai apendicito operacijai būtent pas Dainių Šimčiką.Ačiū Darius Kuodys

 • Nuostabus gyditojas svarbiausia nuosirdumas ir mokejimas bendrauti su pacijentu ir jo lankytojais,kai buna tokiu akimirku kai nezinai nei ko paklaust nei ka pasakyti. Aciu jam ir jo komandai jus nuostabus.Linkiu islikti tokiam is po daugelio darbo metu.SEKMES JUMS GYDITOJAU!

 • Labai puikus gydytojas.Ačiū Jam

 • Labai puikus gydytojas.

 • Dieve ar dar yra tokių gerų žmonių. Labai džiaugiuosi,kad dirba šitas žmogus Klaipėdoje. Ačiū. Labai didelis Ačiū.

 • nuostabus jaunas specialistas ,jei savo ligonius lanko net savaitgali,kai jam išeigine, mane tai nustebino ir manau viskas tuo pasakyta.sekmes darbe ačiūūū

 • Pirmiausia buvau labai nustebusi, kaip priėmimo skyriuje gydytojas ir visa jo komanda dirba greitai ir profesionaliai.Taip pat jau gydantis skyriuje buvo rūpestingai suteikta visa informacija, atlikti tyrimai ir operacijos. Kad ir kelis kartus iš baimės užduodavau tuos pačius klausimus, gydytojas su šypsena ir išsamiai viską paaiškindavo taip, kad net nuramindavo. Taip pat profesionaliai ir nuoširdžiai dirba šiame skyriuje šio gydytojo visi kolegos. Nors jau savaitė, kaip esu grįžusi iš ligoninės, dar negaliu pamiršti tos puikios atmosferos ir nuostabių medikų. Labai tuom džiaugiuosi.

 • Jaunas ir manau labai perspektyvus gydytojas. Aiškiai nusako esama situaciją ir priežastis įtakojančias ligos diagnozę. Atsako į klausimus nuodugniai ir paaiškina kaip gydytis, arba ką darytį, kad nekiltų komplikacijų. Rekomenduoja.

 • Labai malonus gydytojas, viską aiškiai ir suprantamai paaiškina. Tikrai visiems rekomenduoju, puikus savo srities specialistas! Dėkoju.

 • Labai puikiai dirba, labai dėkingas!

 • Lenkiu galvą prieš šį Gydytoją. Gavau profesionaliausią pagalbą, detalų paaiškinimą. Dirbantis iš Pašaukimo, kantrus atsakydamas, konkretus, kruopštus, atsakingas, rūpestingas, Žmogiškas, įvertinantis visus faktorius, kad nepraleistų patologijos. Nežinomybė baugina, bet, patekus į šio chirurgo rankas atsitiktinai, geriau net negalėjo būti. Džiugu už jauną kartą, kad tik neišvyktų toki specialistai. Su didžiausia pagarba linkiu Jums ir visam Dienos chirurgijos centro kolektyvui sveikatos ir sėkmės. Dėkinga pacientė.

 • Gydytojas, kuris vertas pačių geriausių žodžių. Darbas jam tikras hobis, kurį atlieka profesionaliai. Bendravimas aukščiausio lygio. Visiems rekomenduoju Dainių Šimčiką!

 • Nuostabus gydytojas. Konkretus,nuoseklus,dalykiškas,jautrus. Tik patys gražiausi žodžiai apie gerb.Daktarą.Labai džiaugiuosi sutikusi TIKRÄ„ savo srities specialistą,malonų,paprastą žmogų.Visiems rekomenduoju. Tegul Dievas duoda jam sveikatos.

 • Savo srities specialistas,rekomenduoju 100%

 • Atlikta kolonoskopija .Operacijos metu buvo pašalinti polipai.Po operacijos jaučiausi gerai. Didelis ačiū gydytojui D.Šimčikui.Tai gydytojas iš didžiosios raidės.Visa informacija prieš operaciją ir po operacijos buvo išdėstoma aiškiai ir suprantamai.Daugiau tokių puikių ir dėmesingų gydytojų.

 • Ačiū Jums. Gydytojas skyrė pakankamai laiko ir pastangų viską išaiškinti. Dabar lauksiu ir žiūrėsiu ar padės gydymas. Nuoširdžiai rekomenduoju.

 • Kolonoskopija , kurios metu pašalintas polipas. Gydytojas išgirdo mano nuogąstavimus dėl nejautros . Po procedūros savijauta buvo labai gera. Ačiū nuostabiam gydytojui ir visai jo komandai. Rekomenduoju visiems .Tegul Dievas duoda jam sveikatos.

 • Nuoširdžiausiai norėjau padėkoti gydytojui D. Šimšikui už rūpestį ir suteiktą gydymą. Tokių gydytojų reta. Tikras savo srities specialistas.

 • Pas toki gydytoja jauties ramus pries ir po operacijos. Atlieka savo darba atsakingai, kruopciai, profesonaliai. Tokie gydytojai nusipelno didziausiu pagyrimu ir darbo ivertinimo. Sekmes labai atsakingame darbe.

 • Operatyviai ir profesonaliai nustatė diagnozę, išsamiai papasakojo ir atsakė į visus rūpimus klausimus susijusius su liga. Mandagus ir profesionalus medikas, DIDELIS AČIŪ!!!

 • Gydytojas operavo mano sūnų. Pats nuostabiausias gydytojas su kokiu teko susidurti: išsamiai paaiškina, rūpestingas, atsakingas, o svarbiausia tikras savo srities profesionalas. Naktį po operacijos paskambino informuoti apie operacijos eiga, ligonio būklę. Sekančią pavakarę ( ne darbo metu) atėjo apžiūrėti kaip mums sekasi. Net graudulys apima nuo tokio dėmesio. Sėkmės Jums, gydytojau!Ačiū!!!

 • Gyd. Dainius Šimčikas, kiek teko susidurti su gydytojais, tai jis vienintelis tikra ta žodžio prasme - nuoširdžiausias, rūpestingiausias, maloniausias. Kad daugiau tokių atsidavusiu savo darbui gydytojų būtų. Džiaugiuosi tikrai susipažinus su tokiu fainu daktaru.

 • NUOŠIRDZIAI NORIU PADEKOTI KUL GERIAUSIAM GYDYTOJUI DAINIUI ŠIMČIKUI UZ BEGALINI RUPESTI IR PAGALBA.AČIU JUMS.SEKMES.LIGONE ELVYRA ZAVISTANAVIČIENE

 • Puikus daktaras! Ismanantis savo darba, draugiskas, pajuokaujantis. Konsultacija buvo labai issami ir jauki. Rekomenduoju visiems

 • Nuoširdus AČIŪ Daktarui už rūpestingą apžiūrą , gydymą, patarimus, ir lengvą bendravimą. Tokių nuoširdžių gydytojų reta. Dėkui Jums Daktare. Sėkmės. Dublinas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dainius Šimčikas?

Dainius Šimčikas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22711. Licencija galioja nuo 2017-11-16.

Kaip žmonės vertina Dainiaus Šimčiko darbą?

36 žmonės įvertino Dainius Šimčiką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.