Benas Sakalauskas

3.7 (9 įvertinimai)

Apie Beną Sakalauską

Benas Sakalauskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Beno Sakalausko licencijos numeris yra MPL-23765, licencija išduota 2019-06-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 3.7

  • Malonus, konkretus gydytojas. Išsprendė įsisenėjusią problemą. Rekomenduoju.

  • Esu labai patenkinta. Lankiausi Respublikinėje Kauno ligoninėje poliklinikoje. Maloniai bendravo, paskyrė tyrimus kuriuos pats ir atliko, paskyrė tinkamą gydymą, po kurio sveikata pagerėjo. Darytis skrandžio ir žarnyno tyrimus vyksiu tik pas Sakalauską.

  • Ačiū šiam nuostabiam gydytojui. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, viską suprtantamai paaiškina.

  • Puikus, nuoširdus, savo darbą išmanantis gydytojas. Rekomendavo kaimynė.

  • Puikus gydytojas. Specialistas iš didžiosios raidės. Maloniai bendravo, išklausė problemas, greitai nustatė problemą ir paskyrė gydymą. Viršijo lūkesčius. Pas šį gydytoją lankytis nebaisu.

  • Labai rupestingas ir draugiškas gydytojas. Širdingai dėkoju už išspręstą problemą, paskirtas gydimas buvo veiksmingas. Gydytojas profesionaliai atliko kolonoskopija ir esant reikalui davė kontaktus pasikonsultuoti apie gydymo eigą. Ačiū, Sakalauskui.

  • Atsiliepimas apie KARDIOLITA kliniką Kaune ir gydytoją B.SAKALAUSKÄ„. pusbrolis užsiregistravo gastroskopijos ir kolonoskopijos tyrimui su nejautra. Prieš susitinkant su gydytoju(kažko nepatenkintas,pakėlęs balsą klausinėjo, vos ne rėkdamas klausinėjo) jau prasidėjo nesklandumai, pasikvietė į kabinetą ir pradėjo klausinėti visai apie kitą žmogų, po to sako išeiti ir pasikvietė tą tikrąjį(abu tokiu pačiu vardu). Atėjus antrą kartą pradėjo tyrimą, sutarė, kad įrašys tyrimų duomenis į laikmeną. Po tyrimo atsikėlė, sako galit rengtis, nors dar buvo apsvaigęs, po minutės sako renkitės. Ką pastebėjo atsikėlus visa įranga buvo nurinkta ir nustumta.Apsirengus ir nuėjus pas gydytoją pranešė, kad nieko nerašys į laikmeną nes viskas gerai ir jau galit eit namo. Išėjus dar visam apsvaigusiam susimokėti į registratūrą visi žmonės žiūrėjo kas čia vyksta. Išvykus iš klinikos ir praėjus nejautrai pajuto, kad lūpa sutinus ir išplėšta! Pasirodo miegančiam ištraukė dantų sąkandį ir taip sužalojo! Niekas nieko nesakė ir norėjo, kad greičiau paliktų kliniką kol nepradėjo jaust sužalojimo. Iš pradžių buvo rašyta į klinikos kokybės adresą. Jų atsakymas buvo kad prieš išleidžiant apžiūrėjo ir pats kaltas.NEREKOMENDUOJAM JOKIAIS BŪDAIS.

  • Gydytojas nesidomėjo mano stipraus skausmo priežastimi, nesivargino gilintis į tyrimus, kuriuos atlikau jo nurodymu ir kainavo nemažus pinigus. Stengėsi visus mano nusiskundimus paneigti. Siūlė kreiptis į kitus specialistus. Nors tyrimai rodė kasos fibrozijas, sergu cukriniu deabetu,kompiuterinė tomografija rodė dvylikapirštės žarnos palkitimus, endoskopijos metu taip pat buvo rasta pakitimų, kurie radiologui iš pradžių kėlė įtarimų, tačiau vizito metu gydytojas spėjo viską paneigti, nors kenčiu nežmoniškus skausmus, kurie atsirado po tulžies operacijos .Žiauru, kad jaunas gydytojas toks abejingas ligonio skausmams. Jaučiausi tiesiog tarsi iš manęs tyčiotųsi.

  • Patenkinamai

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Benas Sakalauskas?

Benas Sakalauskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23765. Licencija galioja nuo 2019-06-27.

Kaip žmonės vertina Beno Sakalausko darbą?

9 žmonės įvertino Beną Sakalauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.