Aurika Birutė Jurevičienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Auriką Birutę Jurevičienę

Aurika Birutė Jurevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aurikos Birutės Jurevičienės licencijos numeris yra MPL-09750, licencija išduota 2007-07-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Su Didžiausia Pagarba! Nereali gydytoja, savo srities profesionalė, rūpestinga. Įsigilina į situaciją, domisi, skiria reikiamus tyrimus. Jei kyla dvejonių, tiria papildomai, siunčia pas specialistus. Gydytoja su didele patirtimi, tačiau jaunatviška ir labai maloni. Daugiau tokių nuostabių medikų mūsų medicinos sistemoje.

 • Nuostabi! Pirmoji dukra turejo kruva sveikatos problemu, tad lankemes pas ja itin daznai! Ieskojo ligos priezasciu, israsydavo gydyma, siuntimus pas kitus specialistus, kad patvirtintu jos spejimus. Dukrai dabar 6 metai ir visos ligos praeity.

 • Tikrai puiki gydytoja!

 • Nuostabi Gydytoja. 2015m. ,,už pasiekimus profesijos srityje, nepriekaištingą paslaugų teikimą, nuolatinį žinių gilinimą bei atnaujinimą, dalijimąsi žiniomis ir patirtimi, novatoriškų idėjų siūlymą ir įgyvendinimą" įteiktas „,Auksinės mediko širdies" apdovanojimas. Būtent tokia ir yra ši Gydytoja. Su pagarba ir dėkingumu.

 • Tai nuostabi gydytoja, pas ją gydziausi vaikystėje, gydėsi mano sesuo ir dabar gydosi mano vaikai. Apart to, kad gydytoja turi labai daug kompetencijos apie natūralius gydymo ir sveikatinimo būdus, ji visada geba subalansuoti su cheminiais preparatais, antibiotikų neskiria veltui, tik pagrįstai. Šiuolaikinė gydytoja su labai didele ir stipria patirtimi, gebanti užmegzti puiku ryšį su vaikais. Kas dar sužavėjo - gydytoja savo asmeniniu laiku teiraujasi savo iniciatyva, kaip laikosi jos mažieji pacientai ir dėmesio skiria ne tik savo darbo metu. Galbūt todėl ji turi tiek daug pacientų, bet tos eilės prie kabineto tikrai maža bėda palyginus kokio aukšto lygmens ir kompetencijos priežiūra gauni. Ačiū

 • Nuostabi Gydytoja - labai kompetentinga, rūpestinga, puikiai bendraujanti, kai reikia pagalbos mažajam pacientui, aukojanti net asmeninį savo laiką!

 • Gydytoja iš prigimties, Gydytoja iš dydžiosios raidės.. Labai kompetetinga, visą dėmesį reiškia vaikui, visafa išsąmiai išklauso, padaro pilną apžiūrą.

 • Puiki mano vaiko gydytoja!

 • Nuostabi musu vaiko gydytoja, gydytoja is didziosios raides. Visada issamiai viska paaiskins, parodys, pakonsultuos, greitai pagauna problema, patirtis jauciasi is karto. Mylim sita gydytoja

 • REKOMENDUOJU. Puiki gydytoja visomis prasmėmis: profesionali, labai rūpestinga, jaučiama ilgametė patirtis, maloni bendraujant. Mano "vaikus" - dvynukus gydo jau daugiau nei 18 metų. Nė karto nesuklydo dėl diagnozės, paskiria reikiamus vaistus bei rekomenduoja veiksmingus maisto papildus ar vitaminus.

 • Tikrai nuostabi gydytoja. Verta metu gydytojos titulo. Kad daugiau tokiu atsidavusiu savo darbiu zmoniu butu. Dekojame jums Aurika B Jureviciene

 • Didelė patirtis, greit "pagauna", kokia problema, neskuba skirti antibiotikų, laikosi labiau konservatyvaus, atsargesnio požiūrio.

 • As ja ziauuriai myliu. Nuostabi daktare, masto apie pacientus, konsultuoja, ismano daug ka. NIEKO nepraleidzia pro pirstus, laabai maloni. tik viena bedele, kad kazkada teko ir pusantros valandos pralauktikol prieme. :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aurika Birutė Jurevičienė?

Aurika Birutė Jurevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09750. Licencija galioja nuo 2007-07-30.

Kaip žmonės vertina Aurikos Birutės Jurevičienės darbą?

14 žmonių įvertino Auriką Birutę Jurevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.