Apie Aurelijus Grigaliūną

Aurelijus Grigaliūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Aurelijus Grigaliūno licencijos numeris yra MPL-01652, licencija išduota 2004-10-11.

Aurelijus Grigaliūno licencijos

Aurelijus Grigaliūnas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-01652
Spaudo Nr.: 14099
Įsakymo data: 2004-10-11
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-13652
Spaudo Nr.: 14099
Įsakymo data: 2009-04-24

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 5

 • Rekomenduoju 100 proc. Puikus specialistas, rūpestingas, skyre man daug laiko. Padare visus būtinus tyrimus ir surado negalavimų priezasti. Pats atliko operacija. Viskas gerai. Aciu jums daktare uz profesionaluma ir moralini palaikyma.

 • Puikus gydytojas. Ačiū už mamos gydymą.

 • Labai dėmesingas, kulturingas, atsakingas gydytojas, geras profesionalas, maloniai bendraujantis.Didžiausias ačiū už suteikta man pagalba, sėkmės darbe.

 • Puikus gydytojas

 • Labai geras, nuoširdus, gydytojas. Linkiu kuo daugiau tokių gydytojų pasišventusių savo darbui.

 • Didelis ačiū Jums. Sekmės Jums asmeniniame gyvenime ir tokiame atsakingame darbe.

 • Aukšto lygio profesionalas, turintis kognityvinę empatiją pacientui. Labai rekomeduotinas.

 • Gydytojas iš pašaukimo. Profesionalus. Kantrus: aiškina (net braižo ant lapelių) problemą tol, kol pajaučia, kad pacientas suprato. Rūpestingas ir atidus stebėdamas pooperacinį periodą. Empatiškas, labai įdomus kaip asmenybė. Ačiū! Kuo geriausios kloties profesiniame ir asmeniniame gyvenime! L. (Mirizzi)

 • Puikus gydytojas, savo srities žinovas. Ačiū, kad mane išgydėte.

 • Labai šaunus gydytojas, ačiū jam už gydymą

 • Superinis gydytojas!!! Tik su tokiais galima pasveikti!!!

 • Labai geras GYDYTOJAS ir žmogus.Žinantis savo darba 100%.Konkretus ir galintis tikrai padeti. Ačiu

 • Superinis daktaras. Dare ERCP. Ramus, aiškus, konkretus. Ačiū.

 • Gerai suremontavo dar gyvas :-)

 • Labai gerą įspūdį paliekantis, maloniai bendraujantis gydytojas, geras specialistas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aurelijus Grigaliūnas?

Aurelijus Grigaliūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01652. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Aurelijus Grigaliūno darbą?

15 žmonių įvertino Aurelijus Grigaliūną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.