Audronė Navickaitė

5 (20 įvertinimų)

Apie Audronę Navickaitę

Audronė Navickaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Audronės Navickaitės licencijos numeris yra MPL-07200, licencija išduota 2005-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 5

 • Super gydytoja, paslaugi, maloni, padeda, net jei skambini po darbo valandų. Tai viena iš nedaugelio - nesugadinta, profesionaliai dirbanti be pakišų, gydytoja.

 • Puiki gydytoja, auksinis zmogus. Mūsų šeima labai vertina, kiek dėmesio ir laiko daktarė skiria savo pacientams.

 • gera ir rupestinga gydytoja.Visa gyvenima pas ja einu.

 • Puiki ir rupestinga gydytoja. :)))

 • Musu geriausia gydytoja.

 • Labai maloni, rūpestinga, paslaugi gydytoja. Ir jos padėjėja seselė tokia pat:) malonu kai gali konsultuotis pas tokius gydytojus;)

 • labai lengva su ja bendrauti, galima viską atvirai išsakyti

 • Nepagarbi ne "saviems" pacientams, linkusi pamokyti ir paauklėti, jos manymu, nesusipratusius pacientus....

 • Rūpestinga, atidi, atsako į visus klausimus, susirgus mažiukui atsiliepia telefonu ir savaitgalį, ir net vėlų vakarą (kai man be galo reikėjo), maloniai bendraujanti, patarianti Ilgai tenka laukti eilėje (populiari gydytoja)

 • Puiki, jautri, šauni, maloni ir labai kompetetinga, profesionali gydytoja. Kartais atrodo, kad liga pasitraukia arba pasidaro lengvesnė, tik įėjus į kabinetą ir pamačius gydytojos šypseną. Leidžiasu trukdoma ir svaiatgaliais, ir vakarais, ir ne darbo metu. Visada išklauso, pataria, paguodžia... Žodžiu, šauni gydytoja ir jos sesutė,esame labai patenkinti, kad turime tokią šeimos gydytoją, pas kurią patekome visiškai netikėtai, atsitiktinai, nieko negirdėję nei apie gydytoją, nei apie sesutę. Ačiū joms.

 • Man jau 40m. Aš būdama vaiku buvau paciente, o ir sūnelis 3m pabuvo pacientu. O paskui labai gaila, bet pakeitėm gyvenamąją vietą kitame mieste. Visada prisimenu gydytoją su šypsena. Nuostabi gydytoja. Ačiū Jums už profesionalumą. Visada jus prisimenu su šilumą širdyje.

 • Labai šauni ir pofesionali gydytoja, ačiū jai už medicininę pagalbą.

 • Labai nuostabi ir rūpestinga gydytoja. Labai jai ačiū

 • Kai manęs paklausia, kas mus laiko Šiauliuose ir kodė vis dar neišvykstame, pasakau negaliu, nes čia yra nuostabiai fantastiškų mokytojų ir gydytojų. Gydytoja A. Navickaitė yra viena iš jų. Tai gydytoja iš didžiosios raidės. Ačiū jai už atsidavimą, rūpestį, dėmesį. Linkiu šiai nuostabiai gydytojai - atsidavusiai savo darbui, pacientams - sveikatos ir jėgų išklausant visų bėdas. Atrodote, gydytoja, nuostabiai. Linkėjimai gydytojos padėjėjai - sesutei Aldonai Grinienei. Labai šiltas, šaunus, paslaugus žmogus. Jūsų komanda puiki. Ačiū, kad esate.

 • Gydytoja iš didžiosios raidės. Kiekvieną kartą priimą su šypsena (ar atėjus su talonu, ar susirgus ir pasirodžius be jo), išklauso, pataria. Susirgus mažiukui visada galima pasikonsultuoti telefonu ir malonu, kad visada prisimena su kuo ir apie ką kalbą (nors pacientų tikrai nemažai turi). Kad ir tenka palaukti eilėje, tačiau visą tai atperka nuostabus gydytojos charakteris ir puiki kompetencija!

 • Ačiū šiai gydytojai ir ačiū jos seselei. Abi medikės - stipri komanda.

 • Nuostabi gydytoja, labai džiaugiuosi, kad vaiko gydytoja pasirinkau butent ją. Sesele taip pat nuostabi

 • Gydytoja iš didžiosios raidės! Savo darbui pasišventusi specialistė, visada įdėmiai išklauso, įsigilina, domisi, net ir turėdama tokį didelį pacientų srautą, visada priimą su šypsena! Ačiū Jums!

 • Labai džiaugiuosi jog mano dukros nuo pat kūdikystės iki pilnametystės užaugo būtent šios gydytojos globoje. Atidi, visada pasirengusi padėti.

 • Labai didelės eilės.... nerekomeduoju...reikia laukti 2-3 val. Ir dar ilgiau.....minios už durų visada būna...baisu....

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronė Navickaitė?

Audronė Navickaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07200. Licencija galioja nuo 2005-07-13.

Kaip žmonės vertina Audronės Navickaitės darbą?

20 žmonių įvertino Audronę Navickaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.