Audronė Kirdeikienė

5 (29 įvertinimai)

Apie Audronę Kirdeikienę

Audronė Kirdeikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Audronės Kirdeikienės licencijos numeris yra MPL-11970, licencija išduota 2008-12-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (29) 5

 • Profesionali, kantri, atidi gydytoja.

 • Gydytoja visada geros nuotaikos, malonu ir lengva su ja bendrauti. Nėra

 • bendraut moka. gal ir turi neblogus bendravimo igudzius, bet profesionalumu puikiu tikrai nepasizymi!

 • visada išklauso ir stengiasi padėti

 • Man atrodo, kad daugumai patiktų šios gydytojos darbas, nes yra maloni supratinga, sukalbama ir t.t

 • Visada galima suzinoti, tai kas rūpi,nes moka puikiai viska išaiskinti. yra mandagi ir kruopšti gydytoja. atsizvelgia i paciento pageidavimus(būtentman: pirma visada stengiamės gydytis homeopatiniais vaistais, tik tada jei nepadeda tik tokiyu atveju gydomės kitais gydytojos rekomenduotais medikamentais.)puiki specialiste, visa šeima ja patenkinti.

 • Visada linksma, pakelia nuotaiką kiekvienam atėjusiam, stengiasi padėti.

 • Puiki gydytoja: nuoširdi, kantri, dėmesinga. Rekomenduoju.

 • Labai džiaugiuosi, kad turime tokią puikią gydytoją. Esu visiškai rami ir pilnai pasitikiu jos kompetencija. Nei karto neteko tuo suabejoti.

 • Gydomės visa šeima, dabar daktarė rūpinasi ir mūsų močiute. Atidi, kompetentinga visiems , ir vaikučiams ir seneliams. Dar neteko nusivilti jos profesionalumu. Visada išklauso, suranda laiko. Tik slaugytoja galėtų daugiau padėti gydytojai, nes ji kartais atlieka ir už seselę darbą. Ačiū gydytojai.

 • Nuostabi gydytoja, kiekvienam linkiu, kad esant rupesciui salia atsirastu tokia gydytoja

 • Visada galima sužinoti, tai kas rūpi,nes moka puikiai, tiksliai viską išaiškinti. yra mandagi ir kruopšti, nuoširdi gydytoja. atsižvelgia i paciento pageidavimus(būtent man: pirma visada stengiamės gydytis homeopatiniais vaistais, tik tada jei nepadeda tik tokiu atveju gydomės kitais gydytojos rekomenduotais medikamentais.)puiki, nuostabi specialistė visa šeima ja esame patenkinti. Rekomenduoju tik pasją gydytis..

 • Užėjau tik vaistų išsirašyti, o ji apžiūrėjo, paklausė ir dar kitų bėdų atrado. Labai kruopšti.

 • Bendrauti moka, tikrai atrodo bendrauja nuoširdžiai, apžiūri ir pan. Jei tenka apsilankyti kelis kartus iš eilės su ta pačia bėda, tai gydymo entuziazmas kažkur dingsta. toks jausmas būna lyg „daugiau čia neik“.

 • Puiki gydytoja, rūpestinga, profesionalė, labai profesionali ir plataus požiūrio gydytoja.

 • Labai profesionali medikė. Nustatė tiksliai diagnozę labai senos problemos. Pagarba.

 • Labai gera gydytoja. Tiesiog.

 • Maloni, rūpestinga bei kompetentinga gydytoja.

 • Gydytoja kompetentinga, žiūri plačiau, nei vienos diagnozės ribose, kas šiais laikais retai sutinkamas reiškinys medicinoje, jaučia paciento požiūrį emocinę būklę, nusiteikimą, palaiko ir padeda sveikti, ne tik skirdama tyrimus ir vaistus, bet ir nuoširdžiai bendraudama.

 • Puiki gydytoja, gera diagnostikė, atidi pacientams. Nuoširdus ačiū Daktarei. Sėkmės ir kantrybės.

 • labai patiko operatyvumas ir konkretumas. ačiū

 • Dėmesinga, rūpestinga gydytoja. Visada maloni, kantriai paaiškina, aptaria gydymo variantus. Rekomenduoju, šauni gydytoja.

 • Nuostabi gydytoja.

 • Puiki,rūpestinga,atidi daktarė,džiaugiamės visa šeima.Kompetetinga ir miela savo srities specialistė.AČIŪ

 • Labai miela ir nuoširdi gydytoja. Negėda klausti, visuomet viską nuodugniai išaiškina, pasidomi ir kitomis problemomis apie kurias nebuvo užsiminta. Patiko ypač tuo, kad gydymui neskiria antibiotikų jei galima išsigydyti ir be jų. Tik geriausi atsiliepimai, džiaugiuos pasirinkus būtent Ją.

 • tikrai puiki daktarė. Ejau kaip pas budinčią, nes mano daktarės eilinį kartą nėra. Baigėsi vaistai, turėjau eiti pas kitą ir labai apsidžiaugiau, kad patekau būtent pas Kirdeikienę. Išklausė, peržiūrėjo senesnius tyrimus, paskyrė naujus, viską nuodugniai paaiškino. Nieko panašaus nepatyriau pas savo šeimos daktarę, kad kažką paaiškintų, reikėdavo klausinėti pačiai. nepaklausi, tai ir nežinosi, turėsi pati internete aiškintis. Labai norėčiau, kad daktarė Kirdeikienė būtų mano šeimos gydytoja.

 • Tikra ir nuostabi Šeimos gydytoja.

 • Labai nuostabi daktarė. Visuomet kantriai išaiškina visus kilusius klausimus, stengiasi taupyti paciento laiką, nuodugniai apžiūri ir išanalizuoja gautus tyrimus. Niekada nebaisu klausti, visuomet maloni.

 • Labai maloni gydytoja. Naudojamės jos paslaugomis jau 15 metų, kai buvo dar pediatrė. Viską puikiai išaiškina, argumentuotai ir suprantamai. Dar niekada nebuvome nusivylę. Ačiū Jums, daktare.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronė Kirdeikienė?

Audronė Kirdeikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11970. Licencija galioja nuo 2008-12-19.

Kaip žmonės vertina Audronės Kirdeikienės darbą?

29 žmonės įvertino Audronę Kirdeikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.