Arvydas Gelžinis

5 (34 įvertinimai)

Apie Arvydą Gelžinį

Arvydas Gelžinis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Arvydo Gelžinio licencijos numeris yra MPL-11514, licencija išduota 2008-08-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (34) 5

 • Labai malonus, rūpestingas ir atidus gydytojas

 • Ačiū

 • sudarė labai profesionalaus žmogaus įspūdį. Mažai kalba :), etiškas.

 • puikiai ismanantis savo darba.malonu lankytis ir gauti pilna informacija apie liga.toks ir turi buti gydytojas.sekmes jums daktare.

 • Puikus gydytojas,profesionalus.

 • Labai malonus gydytojas, lankiausi pirmą kartą, bet tikrai likau sužavėta.

 • Gyditojas paliko labai gerą įspūdį: atsivežėme pasitarę su registratore, du vaikus, nors priregistruoti pavyko tik vieną. Gyditojas priėme abu, perspėjęs kad kitą katrą turi būti registruoti abu. Norėjau atsilyginti už sugaištą gyd. brangų laiką, pinigų nepriėmė.... Tikrai patikimas gyditojas...Sekmės jam darbe ir gyvenime

 • Labai geras gydytojas.Tikrai.

 • puikus Daktaras

 • Labai maloniai bendraujantis,atidus,išklausantis pacientą ir išsamiai paaiškinantis situaciją daktaras.Aukštos kvalifikacijos profesionalas.Dėkui jam.

 • labai malonus.puikus daktaras

 • profesionalus, savo darba ismanantis gydytojas, paaiskinantis, sugebantis suprasti ir patarti. aciu jam!

 • Rūpestingas, paaiškino viską, patarė, pasiūlė paskaityti papildomos literatūros

 • Dėmesingas, rūpestingas, malonus,kvalifikuotas specialistas. Daktaras iš didžiosios raidės. Aiškiai paaiškina pacientui apie nustatytą diagnozę. Ačiū Jums, daktare.

 • tai nuostabus žmogus ne tik gydytojasnuoširdus ,tiksliai nustate diagnozę.Ačiū jam

 • puikus specialistas ,nuosirdus zmogus

 • LABAI PALIKO GERÄ„ ĮSPŪDĮ: PROFESIONALUS, TIKSLIAI NUSTATĖ DIAGNOZĘ, LABAI RŪPESTINGAS IR MANDAGIAI ELGIASI SU PACIANTU. PRIE KABINETO VISAI NEREIKĖJO LAUKTI. NUOŠIRDŽIAI IR PROFESIONALIAI PAAIŠKINO APIE LIGÄ„. TIKRAS SAVO SRITIES PROFESIONALAS. AČIŪ JUMS,DAKTARE.

 • Gydytojas labai geras. Moka užsiimti su vaikais ir stengiasi, kad jie nepyktų ir neverktų. Stengiasi išgydyti ir pagelbėti. Labai daug vaikų mamų giriamas. Rekomenduoju. Bet jam manau sunku dirbti, nes kartu su juo dirba seselė Vida, kuri padaro savo tvarka. Teko lankytis su vaiku nuo kūdikystės, jeigu esi iš Kauno ne svarbu kada tavo talonas arba kada tu atvykai tave priims vėliausiai. Jei gydytojas ekstra turi išvykti ir nedirba kitų miestų pacientams praneša, Kauniečiams ne. Jie atvykę gali pralaukti 4val. ir vėl atvykti kitą kartą. Gydytojas po kiekvieno paciento sterilizuoja rankas, seselei kažkodėl tas negalioja, nors ji lašina pacientams lašiukus ir turi tiesioginį kontaktą (to pasekoje porąkart po vizitų mums užpuliavo akys).

 • Puikus daktaras, paliko labai gerą, šiltą įspūdį. Labai moka gražiai bendrauti su vaikais. Džiugu dėl tokių daktarų.

 • Gydytojas iš didžiosios raidės. Pas jį dėl vaikučių regos lankomės jau dvejus metus, lankysimės ir dar daug metų. Gydytojas iš karto nustatė akyčių problemą, operavo. Negaliu atsidžiaugti šiuo gydytoju. Esant poreikiui galima parašyti el.laišką, į kurį beveik visada atrašo tą pačią dieną. Gydytojas - labai ramus, taktiškas, mokantis prieiti prie vaikų, maloniai bendrauja su tėvais ir atsako į visus klausimus net ir ne po vieną kartą.

 • Nuostabus gydytojas. Gydytojas - savo srities profesionalas. Moka elgtis su vaikais ir švelniai apžiūrėjo kūdikį. Vaikutį ištyrė, nustatė diagnozę ir aiškiai bei detaliai paaiškino viską tėvams. Esu be galo dėkinga gydytojui ir linkiu didžiausios sėkmės darbe.

 • Pats geriausias vaikų akių gydytojas! Lankėmės prieš tai pas kitus gydytojus ir vienintelis, kuris išsamiai ištyrė vaiko akytes, tiksliai diagnozavo ligą ir atliko žvairumo operaciją. Labai profesionalus, išsilavinęs, malonus, mokantis bendrauti su vaikais. Tikras savo srities profesionalas!

 • Pats geriausias oftamotologas! Labai tiksli diagnoze, pilnai issigilinantis i situacija, demesingas, svelnus ir skrupulingas gydytojas, labai jam ACIU!

 • Gydytojas iš didžiosios raidės, malonus bendravimas, atsakė į rūpimus klausimus, atliko operacija, likau patenkinta šiuo gydytoju

 • Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Arvydas Gelžinis labai gerai išmano savo sritį ir yra tikras profesionalas užsitarnavęs pagarbą per ilgą laiką. Džiugu, kad dar yra labai aukštos kultūros, taktiškas žmogus. Gydytojas kelia pasitikėjimą - Hipokrato priesaikos laikymosi pavyzdys. Tokie gydytojai kelia Lietuvos medicinos sistemos autoritetą. Geriausių žodžių nusipelno ir visas A.Gelžinio vadovaujamos vaikų akių ligų klinikos personalas. Tikrai labai Ačiū jums. Jus darote stebuklus.

 • Nuostabus gydytojas, labai jam esu dėkinga. Mano dukrai rimtas susirgimas - katarakta. A. Gelžinis priėmė mus be eilės, skubos tvarka tvarko ir tvarkys jos akytes. Bendravimas puikus, atsako į visus klausimus išsamiai, nuramina. Po bendravimo su jo man nėra taip baisu, žinau kaip dirbti su dukryte, kaip lavinti jos regą ir tikrai moka nuraminti ir bendrauti net su visai mažu kūdikiu. Mūsų dukrytė pas šį daktarą nurimsta iškart. Nuoširdus ačiū jam! Kol toks gydytojas gydo mūsų dukrytę, mes ramus dėl jos regos

 • Fantastiškas gydytojas ir visų pirma - žmogus. Kol bus tokių gydytojų, tol medicina bus gerose rankose. Taktiškas, konsultuojantis, savo srities profesionalas.

 • Malonus ir suprantantis savo darbą. Operacija pavyko, ačiū

 • Teko susipažinti su šiuo gydytoju prieš daugelį metų, kai dar tik buvo pradėjęs oftalmologo karjerą. Jau tada sėkmingai nustatė diagnozę, tiek man, tiek vyrui, nors ir nuodugnesniam tyrimui neturėjo reikalingų priemonių, todėl diagnozės patvirtinimui nusiuntė į Kauno Klinikas. Be abejo, gydytojas nesuklydo. Įvertinant tada buvusias aplinkybes, labai vertinu daktaro profesionalumą.

 • Labai esu dekinga gydytojui Arvydui Gelziniui,operavusiui mano sunui akyte.Be galo malonus ir rupestingas gydytojas.Nuosirdziai dekoju jam.

 • nuosirdus,gebantis bendrauti su vaikais,malonus ir profesionalus.

 • Arvydas Gelžinis ne tik gerai išmano savo sritį, bet ir yra labai aukštos kultūros, taktiškas žmogus, o tai yra labai retas dalykas tarp panašaus užimtumo gydytojų. Gydytojas kelia pasitikėjimą, nes visuomet dirba labai atsakingai, deda visas pastangas, kad padėtų žmonėms - Hipokrato priesaikos laikymosi pavyzdys. Esame labai dėkingi šiam Profesionalui už nuolatinę dukrytės priežiūrą ir už visą pagalbą, kurios dėka ir liga nebeatrodo tokia baisi. Tokie gydytojai kelia Lietuvos medicinos sistemos autoritetą. Geriausių žodžių nusipelno ir visas A.Gelžinio vadovaujamos Vaikų akių ligų klinikos personalas .

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Arvydas Gelžinis?

Arvydas Gelžinis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11514. Licencija galioja nuo 2008-08-18.

Kaip žmonės vertina Arvydo Gelžinio darbą?

34 žmonės įvertino Arvydą Gelžinį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.