Arūnas Kančauskas

3 (14 įvertinimų)

Apie Arūną Kančauską

Arūnas Kančauskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Arūno Kančausko licencijos numeris yra MPL-17068, licencija išduota 2011-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 3

 • Esu pastovi gydytojo A.Kančiausko pacientė.Puikus gydytojas, profesionalus puikiai šmanantis savo darbą, malonūs, kultūringas, surandą problemą ir ją išsprendžią. Esu labai patenkinta, dėkoju gydytojui. Pagarbiai, Liudmila

 • Esu pastovi gydytojo A. Kančausko pacientė ir stebiuosi tais žmonėmis, kurie nepatenkinti jo darbu. Nerandu logikos tame, kad peikdami gydytoją, gausus pacientų būrys rikiuojasi būtent prie šio gydytojo durų , laukdami jo konsultacijos. Aš asmeniškai esu labai dėkinga gyd. A. Kančauskui už jo profesionalumą, išsamias konsultacijas, patarimus ir man paskirtą gydymą. Pincete yra klausimas, ar pilnai išgydė. Tačiau ar gali gydytojas pilnai išgydyti chronišką ligą, kuri tęsiasi keletą metų ir yra sąlygojama daugelio faktorių, tame tarpe ir mano imuninės sistemos . Aš tariu nuoširdų AČIŪ gyd. A Kančauskui už jo kantrybę, nuoširdumą, rūpestingumą, norą padėti sergančiajam. Pagarbiai Janina D. Kretinga

 • Labai geras gydytojas, greitai ir profesionaliai daro endoskopiją ir nustato problemą, išrašo reikiamus vaistus. Po vizito (po mėnesio) neplanuotai reikėjo greito patarimo, tai be jokių talonėlių ir "mokėjimų" padėjo.

 • Iškojau savo problemos daugiau nei dešimt metų, tad šis gydytojas ne tik surado problemą, bet ir padėjo ją išspręsti. Kadangi žarnyno divertikulai negydomi, o kitos didelės problemos buvo ne tik išgydytos, bet ir parinkta dieta, paaiškino ne tik kaip su ta problema gyventi, bet ir kaip gyventi patogiai. Padarė net daug daugiau nei prašiau, nei tarėmės. SUPER SPECIALISTAS. UNIKALUS GYDYTOJAS

 • GYDYTOJAS dirbantis ir suprantantis savo darba.Esu patenkinta rekomenduociau tikrai

 • Puikus gydytojas! Jeigu lankytis, tai tik pas jį! Nemaloni procedūra virsta labai lengvai iškenčiama su šiuo daktaru, taip pat didžiausi aplodismentai švelniai, rūpestingai su juo dirbančiai seselei respublikinėje ligoninėje. Gydytojas puikiai viską paaiškina, malonus iš bendravimo, nesurūgęs kaip dauguma šių dienų daktarų.

 • Kažkuo ,,neįtikau'', tad tyčiojosi nekviesdamas, priimdavo paskutinę, nors registracijos laikas buvo paskirtas. Laukdavau daugiau nei dvi valandas. Bendravimas pro ,,sukąstus dantis''. Tikiuosi duos dievas nebesusitikti. Jei ateini konsultacijai dėl kepenų ir nori paklausti dėl skrandžio, žarnyno problemų - atsakymas ,,registruokis iš naujo''. Vėl 2 mėn. laukimo, lyg kepenys, kasa ir skrandis su žarnom funkcionuotų nepriklausomai vienas nuo kito.

 • Apžiūra buvo greita. Jokios koncultacijos ar paaiškinimo. Endoskopija atlikta skausmingai ir paskubomis. Po apsilankymo liko nusivylimas ir skausmas.

 • Pinigu vergas......

 • Mano asmeniniai išgyvenimai apsilankius pas gyd .Kančauską atlikti kolonoskopiją sukėlė stresą , kurio negaliu pamirÅ›ti. Juolab , kad po poros metų tą pačią procedūrą kartojau universitetinėje. Todėl galiu lyginti. Slaugė paguldė ant ceratos už širmos ir be nuskausminamųjų- visiškas pažeminimas. Be to , buvo juntamas spaudimas tam tikru klausimu. Maža to, gavus receptą nespėjau nusipirkt vaistų - atėjau pas Kančauską ,kad parašytų naują buvau išprašyta iš kabineto. O pasirodo , receptą gali parašyt šeimos gydytoja - nežinodama šito maldavau pono Kančausko. Po poros metų kartojau kolonoskopiją universitetinėj - visiškai kita situacija - gydytoja senute gaila pavardės neatsimenu nuostabi . Procedūra su nuskausminimu. Absoliučiai nerekomenduoju A.Kančausko.

 • Nerekomenduoju šio daktaro niekam. Nemalonus gydytojas, grubiai kalba. Gydytojas liepė atlikti visokius tyrimus, taip pat iškart siuntė atlikti kompiuterine tomogragija, kuris net nebuvo reikalingas, kaip galima pacienta siųsti tokiam tyrimui kai gydytojas net neapžiūri paciento, neapčiuopia kur skauda ir dar diagnozavo ne tai kas buvo, daugiau žalos nei naudos. Pasako ateiti be eilės atlikus tyrimus, o kai ateini pasako “ateini kaip pas drauga, be eilės neužsirašius” tik greičiau nori išvyti iš kabineto, visiškai neatsimena ką kalba konsultacijos metu. Žmogus, kuris nevertas gydytojo specialybes vardo.

 • Pas gydytoja teko lankytis pora kartu. Pirmas kartas kai padeka buvo ne tik sypsena praejo viskas sklandziai, pakankamai mandagiai, bet svarbiausia su pilnu paaiskinimu apie problema ir jos gydyma. Po keliu metu atejus nusprendziau, kad gydytojui didziausia verte pacientu sypsena, taciau buvau naivi. Gydytojas nenoriai komentavo mano problema, net neisrase jokiu vaistu, nusiunte pas seimos gydytoja . Norejau pasitikslinti gydyma, taciau man tiesiogiai ranka buvo pamota, kad jau viskas ir uzleiskit vieta kitam (galbut naudingesniam). Manau, kad gydytojas gastroenterologas labiau zino kokius vaistus skirti pagal esama situacija negu seimos gydytojas. Kompetencija sio gydytojo neabejoju, taciau bendravimas su pacientais priklauso ne nuo sypsenos...

 • Nerekomenduoju. Jokių tyrimų neskyrė, išprašė gražia forma, nes atėjau tuščiom rankom. Sakė, kad tyrimų reikia, bet kai paklausiau, kodėl neskyrė, pasakė, kad pamiršo, kad ateičiau kitą kartą. Gailiuosi, kad pasirinkau jį, tik sugadinau siuntimą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Arūnas Kančauskas?

Arūnas Kančauskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17068. Licencija galioja nuo 2011-07-01.

Kaip žmonės vertina Arūno Kančausko darbą?

14 žmonių įvertino Arūną Kančauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.