Ana Steponaitienė

3.3 (7 įvertinimai)

Apie Aną Steponaitienę

Ana Steponaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Anos Steponaitienės licencijos numeris yra MPL-11906, licencija išduota 2008-12-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.3

  • Labai profesionali, empatiška bei rūpestinga Gydytoja. Negailėjo savo laiko ir patarimų, po gydymo domėjosi sveikata. Seselė taip pat – nuostabi pagalbininkė. Ačiū Jūsų šauniai komandai už puikią suteikiamą pagalbą!

  • as siandien buvau pas sia gydytoja labai miela gydytoja daug patarianti aciu jai

  • Labai maloni ir rupestinga gydytoja, visada issiklausineja kuo skundziuosi, kaip savijauta. Kadangi siuo metu laukiuosi, todel tikrai yra malonu sulaukti is gydytojos daug patarimu, kuriu negaunu net is moteru gydytojos.

  • Profesionali gydytoja, mokanti bendrauti su skirtingo amžiaus pacientais.

  • Super arogantiška, net nepavadinčiau gydytoja, tokiam žmogui neverta net mediko rūbą nešiot! Buvau priversta kreiptis, nes mano š. gydytoja atostogavo. Prilausau šiai poliklinikai nuo pat jos įkurimo, bet tokios hidros neteko medikų tarpe sutikt. ???? Venkite tokių gydytojų! Tokių neturėtų tarpe medikų būti! Gėda, tokie teršia mediko vardą!

  • Gydytoja labai impulsyvi, nesistengia pacientui padėti, nerūpestinga

  • Visiškai nekompetentinga gydytoja, per 5 metus pas ligonį po insulto nei karto neapsilankė tikrai niekam nerekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ana Steponaitienė?

Ana Steponaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11906. Licencija galioja nuo 2008-12-05.

Kaip žmonės vertina Anos Steponaitienės darbą?

7 žmonės įvertino Aną Steponaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.