Apie Aliną Voinič

Alina Voinič turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Alinos Voinič licencijos numeris yra MPL-08952, licencija išduota 2007-01-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.6

 • Gydytoja puiki, profesionali, tiksliai nustatė diagnozę kurios kiti gydytojai nepastebėjo ar nenorėjo pastebėti. Esu labai dėkingas.

 • Negaiškite laiko. Pasak šios darbuotojos, visiems būna temperatūra, visus puola virusai ir visiems reikia gydymo, o tyrimai ne tam skirti, vis tiek tą patį parodys.... o jei netyčia norėsit kažkokiu būdu pasveikti, nukreips pas psichiatrą...

 • Jeigu kam patinka diagnozės, kurios sukurtos emocijų ir subjektyvumo sūkuryje, tai aukščiau įvardinta gydytoja yra Jūsų geriausias pasirinkimas. Bet jeigu norit pasveikt, patarčiau rinktis kitą gydytoją. Matyt žmogui ši profesija ir jos pacientai nebepirmoj vietoj.

 • Nuostabi gydytoja! Balsas pilnas pozytyvumo, viską paaiškina iki galo, turinti humoro jausmą. Mažai tokių gydytojų, kurie su tavimi bendrauja taip šiltai, be jokių oficialumų - iškart nuima stresą.

 • Superinė gydytoja

 • Puiki, maloni, savo darbą išmananti gydytoją, kuriai tikrai rūpi jos pacientai

 • Talentinga, mylinti savo darbą gydytoja, visus išklauso, pataria, turinti subtilų jumoro jausmą, kuris pakelia nuotaiką ir padeda pasveikti.Ačiū!

 • Gydytoja talentinga ir mylinti savo darbą, išklauso ir pataria, turinti gerą jumoro jausmą, kuris pakelia nuotaiką ir padeda pasveikti.Ačiū!

 • Puiki gydytoja!

 • Nuostabi Gydytoja! Labai maloni ir silta. Savo srities geras specealistas. Atsake i visus klausimus , skyre pakankamai laiko . Tik geriausi atsiliepimai. Sekmes Gydytojai! Ir didelis ACIU.

 • Nereali gydytoja!

 • Miela profesionali gydytoja. Draugiska, norinti padeti, isigilino i problema. Aciu Jai.

 • Gydziausi ligonineje, tiek demesio ir rupescio nesu patyrusi ne vienoje ligonineje ar kitoje gydymo istaigoje. Visada tik paciais graziausiais zodziais miniu sia ligonine ir personala, kiek jutau demesio ir pagalbos is mielos daktares Alinos Voinic. Ji patyrusi specialiste ir labai atsidavusi savo darbui. Esu jai labai dekinga. Linkiu daktarei sekmes ir sveikatos. Gerbiama daktare, dekoju jums, linkiu paties geriausio! Jusu buvusi paciente Laimute Sarkiniene.

 • Nuostabi, profesionali gydytoja

 • Nuo Dievo siusta gydytoja.Zavimes jos paprastumu.Konsultuoja,pataria,visiems randa silta zodi.Islikite visada tokia.O mes palinkesime daug laimes,meiles ir dziaugsmo Jusu akyse... Manfridas M.

 • Puiki gydytoja, gilinasi i problemą, analizuoja ligos istoriją, pati papildomai nukreipė pas kitus specialistus dėl platesnės ligos analizės. Dėkoju už parodytą rūpestį ir atsidavimą savo darbui.

 • Nuostabi medike, kokiu reta.

 • Nuostabi, labai maloni, rūpestina ir jautri gydytoja.Ypatingai mokanti bendrauti su vaikais.Gydytoja iš pašaukimo,tik patys geriausi atsiliepimai.Sėkmės, šiai nuostabiai gydytojai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Alina Voinič?

Alina Voinič turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08952. Licencija galioja nuo 2007-01-04.

Kaip žmonės vertina Alinos Voinič darbą?

18 žmonių įvertino Aliną Voinič. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.