Albinas Vilčiauskis

4.6 (10 įvertinimų)

Apie Albiną Vilčiauskį

Albinas Vilčiauskis turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Albino Vilčiauskio licencijos numeris yra MPL-07910, licencija išduota 2006-02-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.6

  • Labai taktiškas ,švelniai atliekantis procedūrą gydytojas.Kad visi tokie būtų.

  • Šiandien vėl buvau pas šį gydytoją žarnyno tyrimui.Na tik gerus žodžius galiu pasakyti.Labiausiai mane papirko gydytojo kruopštumas, kantrybė ir tikslumas, nes,man,kaip ir kiekvienam pacientui,tai labai svarbu,atliekant tokį svarbų tyrimą.Tikrai rekomenduoju.Na o dėl bendravimo...Gal,kartais,mes patys kalti dėl to? Šiek tiek ir patiems reikėtų orientuotis savo ligose,ir tik tada bendromis pastangomis su gydytoju,lengviau įveiksime savo problemas.

  • Puikus gydytojas. Kantrus, dėmesingas ir atidus.

  • Geras gydytojas,procedūrą atliko ramiai ir kantriai;neskubėdamas,atsakė į rūpimus klausimus,likau patenkinta.

  • Stresą nuimantis gydytojas, nors atlieka ne juoką keliančias procedūras.

  • Aciu gydytojui,gydytojas su kantrybe,rupestigas,pinai atsko i rupimus klausimus,puikiai atlieka savo darba :-)

  • Buvau prisiklausiusi apie kolonofibroskopijos ,,baisumus", bet gal padėjo nusiteikimas laukti blogiausio, tikrai prisidėjo gydytojo profesionalumas, nes procedūra buvo visai pakenčiama. Tereikėjo klausyti gydytojo nurodymų ir šiek tiek pakentėti. Dėkui gydytojui, kad pirmas tyrimas nebuvo atgrasus!

  • Tai gydytojas vertas- GYDYTOJO vardo .R.S ačiū,

  • Pats geriausias gydytojas, koki teko sutikti! Profesionalus, nuosirdziai bendrauaj su paicentais, konsultuoja, pataria, nuramina. Turbut to labiausiai ir reikia pacientui. Sekmes Jums, gydytojau!

  • Klausimus užduoda ir liepia atsakyti tik taip arba ne. Į problemą nesigilina . Leidžia suprasti, kad gali kentėt tai kentėk. Tyrimą paskyrė su klausimu , kad “jeigu jau taip nori -tai galiu pažiūrėti” vizitas truko max 10 min. Visą tą laiką reiškėsi, kad ir taip per daug čia tyrimų buvo atlikta , vadinasi nieko daugiau ir nebereikia. O siusta buvo konsultacijai.. į dalį tyrimų net nepasiziurėjo. Ne tik savo sryties didelis neprofesionalumas , bet ir jokių etikos normų. NEREKOMENDUOJU! Gaila sugadinto siuntimo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Albinas Vilčiauskis?

Albinas Vilčiauskis turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07910. Licencija galioja nuo 2006-02-14.

Kaip žmonės vertina Albino Vilčiauskio darbą?

10 žmonių įvertino Albiną Vilčiauskį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.