Zosė Maksimavičiūtė

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Zosę Maksimavičiūtę

Zosė Maksimavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Zosės Maksimavičiūtės licencijos numeris yra MPL-10578, licencija išduota 2008-01-31.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Pati geriausia gydytoja, nuostabus zmogus????????????????????

  • Labai gera gydytoja !

  • Esu labai patenkinta gydytoja Maksimavičiūte. Kartais susidaro toks įspūdis, kad jai mano sveikata jai rūpi labiau nei man pačiai. Esu dėkinga jai už tai

  • Labai gera specealiste ,maloni rupestynga .paprasta. Aciu kad tokie gydytojai ira trakuose.

  • gera dėmesinga gidytoja

  • Teko su naujagimiu lankytis pas sia gydytoja, kadangi musu atostogavo ...Uzejus i kabineta paklausti ar priims mus buvo pirstu parodyta i duris ir grubiai pasakyta :pakviesiu,dabar uzsijiemus. Nors gydytoja stovejo gere kava... Prastovejom 30min isejo is kabineto ir pasipiktinusi pareiske kad mes ne jos pacijientai ir ko cia atejom...atsakiau kad registraturoje mus nukreipe butent pas jus o mazylis koseja del to ir atvykom. Nei kaip.zmogus nei kaip daktare nera gera...pirmas ir paskutinis kartas kai papuolem pas ja...tegu toliau kavute gurksnoja...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Zosė Maksimavičiūtė?

Zosė Maksimavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10578. Licencija galioja nuo 2008-01-31.

Kaip žmonės vertina Zosės Maksimavičiūtės darbą?

6 žmonės įvertino Zosę Maksimavičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.