Zita Bartašiūnaitė

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Zitą Bartašiūnaitę

Zita Bartašiūnaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Zitos Bartašiūnaitės licencijos numeris yra MPL-06871, licencija išduota 2005-06-03.

Zitos Bartašiūnaitės licencijos

Zita Bartašiūnaitė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-13765
Spaudo Nr.: 3513
Įsakymo data: 2009-05-04
Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-06871
Spaudo Nr.: 3513
Įsakymo data: 2005-06-03

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • labai kompetetinga

  • Nuoširdžiausia padėka gydytojai.Gal ir mažoka švelnių žodžių, bet profesionalumas atperka viską.Be galo atidi, operatyviai priimanti sprendimą gydytoja, nažiūrinti kiek pacientui metų ar 18 ar 88.Sėkmės, ištvermės ir kantrybės .O kad daugiau tokių specialistų Utenoje.

  • labai gera gyditoja .

  • Nėra

  • Atliko būtinus tyrimus, bet visiškai neatsižvelgė į gautus rezultatus ir neskyrė jokio gydymo. Ligonio būklė gydytojai visiškai neįdomi, paskambinus konsultacijai po tyrimų bendravo labai nemandagiai ir šiurkščiai, ir visiškai neatsakė į rūpimus klausimus. Paklausus, kodėl neskirtas joks gydymas, nors tyrimas rodo stiprų uždegimą, pareiškė: "jei žinai, kas tau negerai, tai gydykis pats". Nerekomenduoju "gydytojos" niekam, jei Jums svarbi sveikata.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Zita Bartašiūnaitė?

Zita Bartašiūnaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06871. Licencija galioja nuo 2005-06-03.

Kaip žmonės vertina Zitos Bartašiūnaitės darbą?

5 žmonės įvertino Zitą Bartašiūnaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.