Žilvinas Nekrošius

5 (18 įvertinimų)

Apie Žilviną Nekrošius

Žilvinas Nekrošius turi Šeimos gydytojo licenciją. Žilvino Nekrošiaus licencijos numeris yra MPL-15356, licencija išduota 2009-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Puikus, išmanantis savo darbą gydytojas, nuoširdžiai bendraujantis,kokių reta. Labai gaila, kad nebedirba.

 • Labai rupestingas, visa dusia atiduodantis pacientams gydytojas

 • Super jaunas, geras gydytojas!!!!!! Jei susirgot siūlau kreiptis būtent pas jį, visada išklausys ir patars, padės išspręsti problemas, paskirs tinkamus vaistus. Jis gydo mūsų visą šeimą. Ir mes esame Jam labai dėkingi. Sėkmes Jums daktare Žilvinai.

 • Jaunas, tačiau geras gydytojas!!!

 • Labai maloniai ir rupestingai bendraujantis gydytojas. Truputi issiblaskes pasirode.

 • Super gydytojas, daugiau tokiu gydytoju

 • pats geriausias gydytojas, rupestingesnio ir labiau mylincio savo darba gydytojo nesam sutike.labai gaila, kad nebedirba Kretingoje.

 • Gydytojas rūpestingas, išmanantis savo profesiją, paaiškina suprantamai. Malonu pas tokį gydytoją kreiptis

 • Labai geras, bendraujantis, rupestingas bei išmanantis savo darba gydytojas. Kiek teko pas ji lankytis labai patiko, tik gaila, kad tiek trumpai tedirbo poliklinikoje. Is zemaitijos atvyko i aukstaitija, gal kas zinote, kur jis dabar? Noreciau ir toliau pas ji lankytis jei jis dar darba Panevezyje.

 • Labai geras ir nuoširdus gydytojas. Savo srities specialistas. Dėkojame už mamos Adelės priežiūrą ir gydymą. Stiprybės ir geros kloties Jums.

 • Nuostabus gydytojas. Labai rūpestingas. Labai džiaugiuosi pas jį persirašiusi. Slaugė taip pat labai gera. Džiugu ir ateiti.

 • Nuostabus gydytojas, visada isklausantis ir suprantantis savo ligoni. Profesionaliai atlieka savo pareiga.Nesuprantama, kodel neliko vietos jam Kauno Kalnieciu poliklinikoje.Ko labai gailimes...

 • Nuostabus gydytojas, gaila labai trumpai dirbo Kalnieciu poliklinikoj Kaune.

 • Labai rūpestingas ir malonus gydytojas.Profesionaliai atlieka savo darbą, visada paaiškins ir patars.Mažai tokiu yra. Gaila kad poliklinikoje liko dirbti gydytojos pensininkės ,o jaunam geram gydytojui reikėjo išeiti...

 • Tai profesionalus,atsakingas ir malonus gydytojas. Jei kyla neaiškumų, pats konsultuojasi su didesnę patirtiį turinčiais kolegomis arba siunčia pas specialistus. labai dÄ›mesingas daktaras.

 • labai rupestingas ir noriai viska paaiskina.

 • Labai rupestingas gydytojas, isklause visus nusiskundimus ir issamiai atsake i rupimus klausimus. Skyre veiksminga gydyma.

 • zmogus vertas Gydytojo vardo, savo srities zinovas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Žilvinas Nekrošius?

Žilvinas Nekrošius turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15356. Licencija galioja nuo 2009-07-01.

Kaip žmonės vertina Žilvino Nekrošiaus darbą?

18 žmonių įvertino Žilviną Nekrošius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.