Žilvinas Endzinas

5 (26 įvertinimai)

Apie Žilviną Endziną

Žilvinas Endzinas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Žilvino Endzino licencijos numeris yra MPL-25485, licencija išduota 2021-06-01.

Žilvino Endzino licencijos

Žilvinas Endzinas turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-25485
Spaudo Nr.: 15588
Įsakymo data: 2021-06-01
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-05512
Spaudo Nr.: 15588
Įsakymo data: 2004-12-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (26) 5

 • Pasiaukojantis, maloniai bendraujantis ir nuostabus chirurgas

 • labai puikus specialistas, auksiniu ranku specialistas. AČIU

 • Puikus chirurgas, ačiū už gerai atliktą operaciją

 • Gerai dirba Skriaudzia kartais studentus :)

 • Na cia kaip visad neimanoma irasyti tikslios gydytojo specialybes. Pazinojau ji kai dar nebuvo profesoriumi. Operacija padare gerai. Bendravimas galetu buti ir geresnis, bet siaip neblogas, nors turi silpnybiu siokiu tokiu apie kurias geriau neuzsiminsiu.

 • geras specialistas Gaila,kad per daug operacijos metu leidzia praktikuotis asistentams.

 • Labai gerai atlikta operacija, lengvas pooperacinis laikotarpis, jokių komplikacijų. 2010 06 10 J.Milaknienė

 • Tai ypatingai geras specialistas.Mane operavo 2007m kur buvo atsisake operuoti kiti garsus onkologines ligonines chirurgai,nes buvo labai sudetinga operacija ,oJis padare viska ir labai gerai.

 • Labai kvalifikuotas specialistas, rūpestingas gydytojas.

 • Ačiu uz puikia operacija atlikta pries 6 metus,auglys puikiai buvo pasalintas.

 • Jis kaip chirurgas, kaip specislistas nuostabus, sugebėjes prikelti mane naujam gyvenimui. Jis ir kaip žmogus per keleta mėnesių gydantis klinikose sugebėjo bendrauti nuoširdžiai, paprastai, įteikdamas norą pasvaikti ir gyventi, nežiūrint visų iškilusių problemų. Be galo dėkingas !!!

 • labai malonus atidus gydytojas

 • tikrai medicinai atsidavęs medikas. jam hipokrato prisiekimas yra šventas reikalas

 • Labai puikus, dėmesingas gydytojas. Po naviko operacijos, praėjus keliems mėnesiams paskambino pasidomėjo sveikata ir pasiūlė atlikti po kelių mėnesių pakartotiną ištyrimą. Ar viskas tikra jau gerai. Nuoširdus ačiū gydytojui Žilvinui Endzinui.

 • Tai aukštos kompetencijos gyd.Maloniai benraujantis,didelės erudicijos,intelegencijos žmogus,mokantis bendrauti ir su jaunu ir senu.JO RANKOS DARO STEBUKLUS.TAI SAVO SRITIES PROFESIONALAS - AČIŪ,LABAI AČIŪ...

 • Rūpestingas, atidus, mielai bendraujantis Gydytojas. Ačiū jam už puikiai atliktas operacijas

 • Nuosirdzia padėka noriu pareikšti profesoriui Z. Endzinui, uz kruopstu darba, rūpestį , bei priežiūra. Didelis Aciu uz nuostabiai atlikta sudėtingos išvaržos operacija! Po operacijos jaučiausi gerai, labai rūpinosi, mielas, nuoširdus.Profesorius is didžiosios raides! Aciu! Aciu! Aciu!!!

 • geras specialistas,malonus zmogus.

 • Profesionaliai, greitai, neskausmingai, nuo susitikimo pradžios iki išsiskyrimo :) Ačiū

 • puikus specialistas

 • Labai džiaugiuosi, kad operavo jis.

 • Šio gydytojo misija kilni - gelbėti gyvybes.Nežinau kodėl,bet nuojauta sakė pasitikėti būtent juo.Nuoširdus ačiū!

 • Nuostabus gydytojas.Sutvarke visas problemas.Dekoju Jums . Linkiu Jums sveikatos, ir t.t.Vida Gaizauskiene.

 • Ačiū prof. Žilvinui Endzinui už priėmimą, manau profesionaliai atliktą operaciją, nes nebuvo jokių komplikaciju. Tai kompetetingas savo srities specialistas, kuris dirba pagal pašaukimą. R. V.

 • Puikus, paprastas, nuoširdus gydytojas. Gerai išmanantis savo darbą. Kitą kartą taipogi kreipčiausi ir rekomenduočiau kitiems. Operacija atlikta puikiai. AČIŪ !!!

 • Esu labai dėkinga už atliktą tulžies pašalinimo operaciją. Ačiū už profesionalią pagalbą, rūpestį, patarimus. Nuoširdžiausiai linkiu Jums sėkmės darbe.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Žilvinas Endzinas?

Žilvinas Endzinas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-25485. Licencija galioja nuo 2021-06-01.

Kaip žmonės vertina Žilvino Endzino darbą?

26 žmonės įvertino Žilviną Endziną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.