Zigmas Gedvilas

1 (1 įvertinimas)

Apie Zigmą Gedvilą

Zigmas Gedvilas turi Šeimos gydytojo licenciją. Zigmo Gedvilo licencijos numeris yra MPL-03803, licencija išduota 2004-11-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (1) 1

  • Labai nepatiko šio gydytojo bendravimas Palangos “Ave Medica” klinikoje. Gydytojas grubus, neišklauso paciento. Mano sūnus paniškai bijo gydymo įstaigos personalo, jis mažas dar, jam trys metai, ir klausant plaučių jautėsi nepatogiai, sukinėjosi, nes procedūra jam nemaloni. Daktaras visiškai neturi kantrybės su vaikais, griežtai nurodinėjo “nesimuistyk! Sedėk ramiai!” Suprantu, kad apžiūrėti reikia, bet pas tokį gydytoją nei aš eičiau nei savo vaikų vesti nenorėčiau. Visą vizitą kalba tą patį per tą patį, neprieina esmės, kalba lėtai ir ilgai, tikisi kad mažas vaikas išlauks visas litanijas. Kai su kiekvienu pacientu taip, tai ir už durų lauki pusvalandį, ir kabinete. Tikimės, kad grįš gydytojas Mončius, baigsis eilės ir bus vėl klinikoje profesionalus šeimos gydytojas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Zigmas Gedvilas?

Zigmas Gedvilas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03803. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Zigmo Gedvilo darbą?

1 žmogus įvertino Zigmą Gedvilą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.