Vytautas Patackas

3.9 (19 įvertinimų)

Apie Vytautą Patacką

Vytautas Patackas turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Vytauto Patacko licencijos numeris yra MPL-01068, licencija išduota 2004-08-26.

Vytauto Patacko licencijos

Vytautas Patackas turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-01068
Spaudo Nr.: 14134
Įsakymo data: 2004-08-26
Šeimos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-11621
Spaudo Nr.: 14134
Įsakymo data: 2008-09-19

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 3.9

 • Labai patenkinta savo seimos gydytoju. Visuomet isklauso ir siuncia daryti tyrimu, kur kitu gydytoju budavo, nepriprasysi.. Ir dar man patinka kad neskuba skirti antibiotiku, kol neisitikina, kad tikrai reikia.

 • Išrašo siuntimą ar biuletenį, bet tuom viskas ir baigiasi.

 • Tragedija, o ne gydytojas. Jokio rūpesčio, bendravimo ir gydymo. Po kelių apsilankymų iš karto persirašiau pas kitą gydytoją, nes šis ne tik kad siaubingai nemalonus, bet dar ir įžūlus! Iš tokio žmogaus reikėtų atimti licenciją!!!

 • Labai prastas gydytojas, rekomenduoju vengti, jeigu galite. Nieko neišmanoma, nieko nekonsultuoja, grubiai bendrauja. Jei žinote, kokio siuntimo antrinei pagalbai norite, gerai, nedarbingumą gali išrašyti taip pat, bet jokios konsultacijos nesitikėkite.

 • Nerekomenduoju.Nesigilino visai į situaciją ir skundus,leido suprasti,kad simptomus išgalvoju,atmestinai vertino būklę,paviršutiniškai ir arogantiškai priėmė pateiktą informaciją apie buvusias ligas ir nesiejo su dabartine būkle.

 • Nerekomenduoju. Bendravimas atmestinas, nesigilina į problemą, dar reikia pakovot, kad nusiųstų pasidaryti paprasto kraujo tyrimo. Antibiotikus išrašė lengva ranka, nors neaišku, ar infekcijos sukėlėjas yra bakterija ir net nebuvo atliktas pirminis apžiūrėjimas. Paprašius ką nors patarti, nukreipti kitur, niekur neišrašė siuntimo, sakė, kad nežino kuo padėti.

 • Gydytojas Patackas teisingai nustate diagnoze; pagyde. Jis labai rupestingas ir visuomet randa laiko pacientams, net uzejes ne konsultacijos laiku. Pasiaukojes, dirbantis pagal pasaukima gydytojas.

 • Rupestingas labai ir profesianalus. Labai greitai nustato lyga. Visda siuncia daryt tyrimus.

 • Nesupratau, kodel kazkas neigiamai pakomentavo tai, kad gydytojas visad siuncia daryt tyrimu... Taip ir turi but, juk pagal tyrimus galima tiksliau nustatyt liga - o ne is akies, kaip megsta daryti kiti. Ypac svarbu skiriant antibiotikus. Dziaugtis reik, kad tyrimus daro, o ne priekaistaut... Ar norit, kad spejimo budu gydytu?

 • Neblogas daktarelis.

 • Labai geras gydytojas. Ramus, supratingas, išklausantis. Greitai sprendžia problemą, darbas vyksta operatyviai.

 • didžiausia pagarba šiam Žmogui...

 • Gyd. V. Patackas yra labai mandagus ir profesionalus gydytojas.

 • Gydytojas- nerealus!!! Labai demesingas, rupinasi savo pacientais... Labai dziaugiuosi, kad jis mano gydytojas. Didelis ACIU jam:)

 • Labai malonus žmogus, manau, kad ir geras profesionalas

 • Fainas gydytojas. Greit dirbantis. Niekad neturejau nusiskundimu del jo darbo.

 • Labai rūpestingas gydytojas. Tenka kreiptis ne dažnai, bet visuomet paskiria reikiamus tyrimus ir jei reikia, siunčia pas atitinkamos srities specialistą. Neseniai teko apsilankyti pas pavaduojančią gydytoją, tai labai džiaugiuosi, kad tenka lankytis būtent pas gyd. Patacką.

 • Labai patinka, yra konkretus, greitas, tiksliai papasakoja, o jei nezino pasidomi, atsivercia knyga, susiranda google. Labai patinka.

 • Labai geras daktaras

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vytautas Patackas?

Vytautas Patackas turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01068. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Vytauto Patacko darbą?

19 žmonių įvertino Vytautą Patacką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.