Apie Vytautą Kymantą

Vytautas Kymantas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Vytauto Kymanto licencijos numeris yra MPL-00943, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (24) 5

 • puikus gydytojas,aciu uz atlikta uz isvarzos operacija,net nedvejoja kreipciausi dar kart,sekmes ir sveikatos jums daktare.

 • super

 • gerai

 • Labai geras gydytojas. Labai geromis ir gražiomis akimis. Operuoja bepiniguočius. Ačiū ačiū ačiū Jums!

 • Turintis PUIKU humoro jausma, o tai labai gera charakterio savybe musu niurioje Lietuvoje. Be to, labai tiksliai ir konkreciai viska paaiskina.

 • malonus, šiltas žmogus, sugebantis paprastai paaiškinti ligos esmę, gydymo eigą, rūpinasi savo pacientais

 • Gydytojas, kuris "be išankstinių dovanėlių", aiškiai išdėstė galimas operacijos grėsmes, sąžiningai prižiūrėjo po opercijos, ir yra tikras pokštininkas. Sveiktos ir stiprybės jam.

 • Geras gydytojas, taciau pasizymi astroku humoro jausmu, isryskina galimas neigiamas pasekmes..kas nuteikia ne itin gerai. Aisku, viskam pavykus gerai yra kuo pasidziaugti.

 • Gydytojas pasižymintis puikiu humoro jausmu, gerų šiltų akių, dėmesingas. Puikiai atliekantis savo darbą. Geros sveikatos Jums ir gerų artėjančių švenčių!

 • rupestingas, konkretus, profesionalus.

 • Profesionalus,aiškiai išdėstantis ligos esmę,juokaujantis,šiltas gydytojas.Ačiū už sėkmingą operaciją.

 • Labai konkrečiai nušviečiantis teigiamas ir neigiamas operacijos pasėkmes, savotiško humoro jausmo žmogus.

 • Puikus gydytojas, nuoširdus jam ačiū.

 • Puikus gydytojas, konkretus, paprastas, geras humoro jausmas. Nepamirsta savo pacinto

 • Labai puikus gydytojas, visuomet patars, po operacijos per diena kelis kartus ateina paklaust savo pacijentu kaip jauciasi, puikiai isaiskina,ismano savo darba, super daktaras, kad visi taip dirbtu butu lb gerai.

 • PROFESIONALUS,PAPRASTAS,KONKRETUS,MANDAGUS IR RŪPESTINGAS.JOKIŲ UŽUOMINŲ AR BEREIKALINGŲ KALBŲ.MANO OPERACIJA PRAĖJO SKLANDŽIAI.DĖKINGA GYDYTOJUI.LINKIU JAM SĖKMĖS.MIELAI REKOMENDUOČIAU RINKTIS ŠĮ CHIRURGÄ„,PRIREIKUS OPERUOTI SKYDLIAUKĘ. Pacientė Rasa

 • Puikus žmogus ir specialistas. Prieš viską detaliai paaiškino galimas neigiamas operacijos pasėkmės ir kitus aspektus, kuriuos būtina žinoti. Visiškas skydliaukės pašalinimas nuostabiai pasisekė - pirmadienį operavausi, o trečiadienį paleido namo. Puikūs bendravimo su pacientu įgūdžiai. Likau visapusiškai labai geros nuomonės apie šį chirurgą.

 • Nuostabus, nestokojantis humoro, gydytojas.Esu labai dėkinga už puikiai atliktą visos skydliaukės šalinimo operaciją, labai dailią siūlę ir rūpestingumą.Puikų išaiškinimą visų galimų aspektų prieš operaciją ir po jos. Tai buvo pirma mano operacija ir tikrai nepaliko jokios baimės jei reiktų dar kada gyvenime operuotis. Tikrai galiu visiems parekomenduoti šį gydytoją ir jo puikų bendravimą su pacientu. Tikrai saugiau ir geriau jaučiaus jo prižiūrima ligoninėje, nie sugrįžus namo ;) Su pagarba ir dideliu dėkingumu - pacientė Ina

 • Nuostabus gydytojas, turintis nepaprasta humoro jausma, priziurintis po operacijos labaiu nei reikia, mylintis ligonius, atsidaves darbui ir labai labai rupestingas, viska issaiskina iki smulkmenu pries ir po operacijos. Malonu pas toki gydytoja papulti ir gydytis:). Nuostabus specialistas, ir labai geras zmogus, ilgu sveikatos metu siam gydytojui:)

 • Labai geras gydytojas. Tik inforamcijos pateikia labai minimaliai

 • Esu dėkinga šiam gydytojui už puikiai atliktą skydliaukės šalinimo operaciją. Gydytojas netuščiažodžiauja, turi savotišką humoro jausmą (čia jau kaip ir kas jį supranta), bet informaciją pateikia aiškiai, į klausimus atsako, po operacijos rūpinasi ir domisi pacientu ir be "dovanėlių". Begalo gerbiu tokius gydytojus. Ačiū jam labai!

 • Labai geras gydytojas.prieš metus puikiai atliko tulžies šalinimo operaciją,rūpinosi po jos ir labai gerai paaiškino kaip elgtis ir maitintis išėjus iš ligoninės. Šiandien jaučiuosi taip lyg tulžis ir nebūtų pašalinta. Ačiū gydytojui.

 • labai nuosirdus,geras gydytojas ,viskas buvo isaiskinta ,labai esu patenkinta siuo gyd,

 • Geras gydytojas bendraujantis ir priziurintis savo pacientus super visiem rekomendiociau ir be vokeliu darp savo darba

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vytautas Kymantas?

Vytautas Kymantas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00943. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Vytauto Kymanto darbą?

24 žmonės įvertino Vytautą Kymantą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.