Vitalija Lingienė

5 (18 įvertinimų)

Apie Vitaliją Lingienę

Vitalija Lingienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Vitalijos Lingienės licencijos numeris yra MPL-14071, licencija išduota 2009-05-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • gera rūpestinga,kvalifikuota gydytoja

 • Puiki, nuoširdi, rūpestinga gydytoja. Džiaugiames, kad Panevėžyje dar tokių yra. sekmės Jums

 • Nuosirdi,labai gera savo srities specialiste.

 • Profesionali, nuoširdi ,paprasta gydytoja.

 • Labai maloni gydytoja. Moka bendrauti su pacientais, geros nuotaikos.

 • Lengvai bendraujanti, šilta, maloni. Per daug siūlo vaistų07

 • Rūpestinga,mokanti bendrauti su ligoniu. gera savo srities specialistė. Nuolat tobulėjanti ir žinanti gydymo naujoves, kurias sėkmingai pritaiko.Sėkmės Jūsų darbe. ir toliau sutikite mus su šypsena - tai irgi padeda sveikti.

 • kad daugiau tokių gydytojų, tai ir "nugydytų" vaikų būtų mažiau.Ačiū gydytojoi už rūpestiį ir dėmesį vaikui.

 • Brangi gydytoja, linkime Jums kuo greičiau pasveikti, labai laukiame Jūsų sugrįžtant.

 • Tobula gydytoja ir nepriekaištinga apžiūra. Retai tokį atsidavusį gydytoją sutiksi! Daro viską 100proce tų ir daugiau!!! Neturiu žodžių, kaip malonu pas tokį mediką apsilankyti! Neskuba, nuodugniai apžiūri, pakonsultuoja. Nuostabi, profesionali, įsiklausanti, mandagi, atsakanti išsamiai į visus klausimus, tolerantiška, taktiška. Ačiū Jums gerbiamoji, kad visą valandą skyrėte mano vizitui. AČIŪ už profesionalumą ir žmogiškumą. Rekomenduoju!!! Pagarbiai, Roberta M. 2021.07.21.

 • Visiškas melas, jokių kišių niekada nedaviau ir neduosiu, o ši gydytoja visada su dideliu rūpestingumu gydo, visada maloni ir su šypsena.

 • Paiputele pinigu auka, skaiciuoja tik pinigus gaugiau nieko!!!!

 • Pas šitą GYDYTOJÄ„ lankausi daug metų ir visada sulaukiu patarimo,profesionalaus paaiškinimo, kompetetingos pagalbos.Nuoširdžiausiai ačiū už Jūsų visokeriopą rūpestį.

 • Esu dekinga, gydytojai uz pagalba, uz nuosirduma, profesionaluma, atsidavima savo darbui, Jus mano angelas sargas.

 • Labai šauni gydytoja :-)

 • Puiki,išmananti savo darbą gydytoja.Šilta ir žmogiška.Ačiū jai.Linkiu tik sėkmės darbe

 • Nuostabi gydytoja, detaliai isaiskino ne tik apie problema ir kodel ji atsirado, bet ir gydymo budus, ju pliusus, minusus, profilaktika. Labai rekomenduoju, tokie turetu buti visi vizitai pas specialiatus!

 • Nuostabi gydytoja. Rekomenduosiu visiems. Isigilino i mano situacija, suprantamai atsakė į visus klausimus, davė naudingu patarimu, rekomendaciju. Esu labai dėkinga.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vitalija Lingienė?

Vitalija Lingienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14071. Licencija galioja nuo 2009-05-08.

Kaip žmonės vertina Vitalijos Lingienės darbą?

18 žmonių įvertino Vitaliją Lingienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.