Vitalija Lapėnienė

5 (35 įvertinimai)

Apie Vitaliją Lapėnienę

Vitalija Lapėnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vitalijos Lapėnienės licencijos numeris yra MPL-12018, licencija išduota 2008-12-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (35) 5

 • Dėkoju už profesionalumą, taktą ir supratingumą. Nėra.

 • Mylimiausia mano vaikų gydytoja.

 • puiki psecialistė, be galio šiltas ir rūpestingas žmogus.

 • Mano daktarė nuo vaikystės ir labai džiaugiuosi, kad galėjau pas ją likti toliau. Tikiuosi ji dar ilgai dirbs. Daktarės ir slaugutės darbu esu labai patenkinta. Kartais geras žodis išgydo net be vaistų :) Tikrai nėra problemos gauti siuntimus pas specialistus kai reikia ir sunku patikėti, kad kažkas rašo neigiamus komentarus. Sveikatos daktarei ir slaugutei.

 • Geriausia gydytoja, pas kokią teko lankytis. Padės ir pasirūpins net ne darbo metu.

 • Nuostabi gydytoja, gydo nuo vaikystės mane ir tikiuosi gydys mano vaikus. Labai dėmesinga, šilta, rūpestinga. Kiek bėdelių turėjau su sveikata - viską išgydė. Siunčia konsultuotis su kitais specialistai. Nežinau kas čia rašė apie kyšius, bet gyvenime nieko nenešiau, o sulaukiau nuostabaus gydymo. Teresei taip pat esu labai dėkinga už šypseną, už greitą reagavimą. Labai susidirbusi komanda.

 • Ši gydytoja tikrai nuostabi, rupinasi savo pacientais ne tik kabinete, bet ir uz kabineto ribu, skambina asmeniskai ir klausia ka ligonineje konstatvo, ar apziurejo, ar operacija darys.Jei pacientui blogai tai jinai tikrai siuncia visus tyrimus daryti, o jei koks gydytojas nepriima be lapuko, pati nueina pasneketi, kad priimtu. Apie sia gydytoja galiu pasakyti tikrai puiki specialiste, geras zmogus, rupinasi savo pacientais. Gydytojai linkiu sveikatos, kantrybes ir kad daug dar metu dirbtu Karoliniskiu poliklinikoje seimos gydytoja.

 • Ši dakatarė mūsų šeimą gydo nuo vaikystės. Apie ją tik teigiami atsiliepimai, be galo nuoširdi, rūpestinga. Suteikia visas būtinas, o kartais ir papildomas gydymą. Esame labai patenkinti ja.

 • Labai rūpestinga, profesionali, gera daktarė. Ir jos sesutė Teresė irgi labai rūpestinga.

 • Labai gera, puiki, kiek teko lankytis pas gydytojus ji vienintele sugeba dirbti. Vaikai su dideliu noru eina ir klauso ka sako gyditoja. Terese sesele taip pat saunuole.Labai Jums ACIU kad rupinates mumis. Jusu pacienati

 • Nuoširdi, rūpestinga, bendraujanti. Tik nežinojau, kad ji pediatrė. Lankausi pas ją kaip pas bendrosios praktikos gydytoją. Kolkas rimtų problemų nebuvo dėl sveikatos, tai labai vertinti jos kompetencijos negaliu. Šiaip tai siunčia pas specialistus, jei turi nusiskundimų.

 • Si gydytoja gyde mane ,kai buvau maza,gydo dabar ir mano vaikus,esu labai patenkinta.Sesute Terese taip pat labai geras specialistas.

 • Kai buvau maža - gydė mane, dabar mano dukrytę. Viskas gerai, norėčiau ir pati pas ją persirašyti, ji humaniška gydytoja ir tikrai išmano savo darbą, rūpestinga. Seselė Teresė taip pat faina, miela, komunikabili. Liuks.

 • Puiki gydytoja. tiksliai ir greitai nustato diagnoze. Daugiau tokiu gydytoju!

 • Džiaugiuosi, kad mano vaikai auga prižiūrimi šios šaunios Daktarės. Tai išties nuoširdi ir dėmesinga specialistė. Kartu su slaugytoja Teresa darbo vietoje sukuria jaukia atmosferą tiek mažyliams, tiek jų tėveliams. Ačiū Jums. Skaistės ir Kajaus mama

 • Nuo vaikystes gydziausi pas sia gydytoja, dabar gydosi mano vaikai ir esu labai patenkinta jos darbu. Aciu Jums daktare.

 • Man džiugu, kad mano vaiką gydo ši gydytoja. Ji tikrai rūpestinga, išrašo visus tyrimus, skambina paklausti, kaip sekasi pagyti. Rekomenduoja ne vien pačius brangiausius vaistus, bet ir alternatyvius, homeopatinius.

 • sauni gydytoja

 • Nuostabi, dėmesinga gydytoja. Prireikus pakonsultuoja ir telefonu, rūpinasi pacientais.

 • Nuostabi gydytoja, pas kurią lankausi nuo gimimo, jau eina 27-ti metai ir esu sveika ir patenkinta. Daktarė jau kaip šeimos narys, visada padeda ir pataria.

 • Gydytoja puiki. Ačiū jai,kad ji gydo mano dukrą (Benitą) Niekada nenusivyliau, nors ji ir suaugti spėjo. Visda dėmesinga, rūpestinga, niekada nepriima atmestinai. Nuostabi ir seselė. Abi tikros medikės. Pačios geriausios visoje Karoliniškių poliklinikoje.

 • Puiki daktare, rekomenduoju

 • labai gera gydytoja,rekomenduoju!

 • Pati nuostabiausia visų mano trijų vaikų gydytoja. NIekada neskuba, rūpinasi, ieško atsakymų. Labai rekomenduoju.

 • Gydytoja - Su Begaline patirtimi, Nors Ir vyresnes kartos, taciau domisi naujovemis. Tiksliai nustato diagnozes, siuncia pas specialistus, moka nuraminti.

 • Nuostabi gydytoja ir jos sesutė. Pas šią gydytoją lankiausi aš dar visai mažytė, dabar lankosi mano brolio vaikai ir mano dukrytė. Gydytoja verta pagarbos, visada rūpestinga, nuoširdi, atsidavus savo darbui, apžiūros kruopščios, vaikams neskuba išrašyti antibiotikų, labai gražiai bendrauja su vaikais, jeigu kas neaišku visada jos sesutė padės, patars, nuramins telefonu. Sunkiai susirgus domisi kaip dukrytės savijauta. Niekad nereikdavo laukti eilėse, dažnai net anksčiau priimdavo. Esam labai patenkinti dukrytės priežiūra. Ačiū, gydytojai ir sesutei!

 • Šiai gydytojai paminklą statyti. Padėjo man net kuomet ginekologė išvarė atsisakiusi padėsi neužsirašius, nors ir turiu rimtų bėdų ir reikia skubios pagalbos.

 • Nuostabi gydytoja! Tik geriausi atsiliepimai. Užaugau jos priežiūroje, o dabar auga ir mano dukra.

 • Puiki daktarė. Visada gilinasi plačiai į ligos problemą. Pateikia kelis gydymo būdus, pagal paciento poreikius. Visada prisimena ankstesnius negalavimus ko pasekoje gali greičiau reaguoti į naujausius nusiskundimus. Visada geranoriška ir profesionali.

 • Manau, jog V. Lapėnienė yra savo srities profesionalė, kiekvienam pacientui skiria pakankamai demėsio, moka bendrauti. Diagnozės visada tikslios, gydymo procesas neužsitęsia. Svarbiausia ne kiek trunka apžiūra, o apžiūros kokybė ir gydymo rezultatai.

 • Gydytoja is pasaukimo. Vienas malonumas pas gyd. V. Lapieniene lankytis :) Visada maloni ir rupestinga, gydyma paskiria tik detaliai issiaiskinus problema.

 • Taip pat gydausi pas šią gydytoja nuo mažų dienų, negaliu pasakyti nieko blogo, labai gera, nuostabi gydytoja, šiltas žmogus. Tą patį galiu pasakyti ir apie sesutę. AČIŪ joms!!!

 • Tai tikras MEDIKAS !

 • Labai puiki gydytoja,visada išklausys, pasiteiraus kaip sekasi darbas, kaip šeimos reikalai. Tikrai pati geriausia gydytoja, pas kurią tenka man lankytis.

 • Labai nuostabi gydytoja, kompetentinga, niekada nekiša iš karto cheminių vaistų, buvome labai patenkinti kol vaikščiojom su sūnum,dabar sūnus vaikšto vienas, kaip pas šeimos gydytoją ir labai patenkintas.Ačiū gydytojai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vitalija Lapėnienė?

Vitalija Lapėnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12018. Licencija galioja nuo 2008-12-23.

Kaip žmonės vertina Vitalijos Lapėnienės darbą?

35 žmonės įvertino Vitaliją Lapėnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.