Vitalija Daukšienė

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Vitaliją Daukšienę

Vitalija Daukšienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vitalijos Daukšienės licencijos numeris yra MPL-09133, licencija išduota 2007-03-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

 • Nuostabi gydytoja,padeda,telefonu ir duoda daug patarimu,kad tik visos gydytojos butu tokios geros kaip daktaryte,ir sesute

 • Labai nuosirdi,suprantanti,isklausanti,pasiteiraujanti kaip sveikata artimiausio zmogaus,duodanti patarimus,zodziu nuostabi gydytoja.Zigmonas

 • Konkretus gydytjo bei paciento bendravimas

 • Suprtingumas

 • Puiki spiacialiste

 • Tai puiki gydytoja,puikiai išmananti savo darbą

 • Puiku

 • Sugeba įsijausti į paciento būklę

 • Mano nuomone gydytoja ismananti savo darba,demesinga

 • rupestinga,svelni,mielai bendraujanti gydytoja

 • Kaip žmogus ji gera, bet mano manymu gydytoja dirba savo darbą be jokio noro, tik todėl, kad reikia dirbt. Toks jausmas, kad jai seniai atsibodo visi paciantai su savo problemomis. Jei kuo skundiesi, tai mandagiai nutyli, jai tiesiog neįdomu tavo ligos, tavo problemos. Išeini iš kabineto ir supranti, kad nieko nesužinojai, tiesiog pasikalbėjai ir nors sakei, kad vaistai nepadėjo, nutylėjo ir gerk toliau, nes prirašyti iš karto 3 mėn. Iš interneto daugiau naudos, negu iš gydytojos. Man labai gaila, kad negaliu geriau parašyt.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vitalija Daukšienė?

Vitalija Daukšienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09133. Licencija galioja nuo 2007-03-05.

Kaip žmonės vertina Vitalijos Daukšienės darbą?

11 žmonių įvertino Vitaliją Daukšienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.