Virginijus Riauka

4.7 (28 įvertinimai)

Apie Virginijus Riauką

Virginijus Riauka turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijus Riaukos licencijos numeris yra MPL-05406, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (28) 4.7

 • Puikus gydytojas

 • Neįmanoma patekti ižsirašytu laiku. Talono ir paskirto laiko konceptas ten negalioja. Ne vieną kartą laukiau virš valandos. Senjorų “armija” ateina pora valandų prieš savo laiką ir padaro savivalę, bei “gyvą eilę”, o sesutė arba itin pikta arba turi išmaldauti, kad temperatūrą pamatuotų(pvz siekia 39) ir kad talono laiku priimtu tokiu atveju. Chaosas ir laiko švaistymas.

 • Buvo paskirtas tel. vizitas, gydytojas paskambino 2 val. po paskirto laiko ir išjungė telefoną. Perskambinau jam, pasakė, kad mano problemos jam neįdomios, nes po dienos nebedirbs, išeina iš šito darbo, negali nieko padėti, tik išrašyti receptą jei reikia. Recepto nereikėjo. Paskambinus bendruoju tel. registruotis pas kitą gydytoją, gavau išsamų atsakymą, kad negali registruoti, nes šiandien jau gavau medicininę paslaugą, kurią atsižymėjo gydytojas Riauka. Labai kokybiška paslauga :)

 • Puikus Zmogus.Niustabus profesionalas.Demesingas.Jautrus.Taktiskas.

 • Galiu pasakyti kad tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Gydytojas iš pašaukimo

 • Gydytojas is tikruju labai demesingas visada isklauso ir yra savo srities specialistas. Niekada neapsiriko diagnoze ir skiria pati efektyviausia gydyma.

 • Gydytojas, kaip visi šiais laikais. Skubantis,tačiau stengiasi kiek gali

 • Labai puikus gydytojas!

 • Puikus daktaras

 • Tiktai patenkinta gydytojo darbu.

 • Puikus gydytojas!

 • Labai puikus daktaras.

 • Labai ačiu. su pagarba pacente. Marija su šeima

 • Labai geras gydituojas

 • Geras specialistas, atsimena savo pacientų istorijas, puikiai bendrauja.

 • Viskas OK. Su pagarba Jonas D.

 • gydytojas tikriausiai pamiršo ,kad sėdi valstybinėje įstaigoje,nespėji užeit,o jis jau reikalauja susimokėt,nesvarbu,kad tu sergi, blogai jautiesi,kad sirgdamas ir taip mažai gauni kad dar tu turi vaistus jo paskirtus pačius brangiausius nupirkt,kad dar ir mokesčius turi susimokėt o galiausiai ir atlyginimai ne visų kelis tūkstančius siekia .jei esat turtingi tai gal ir jūsų tai gydytojas,ojei prie vidutiniokų tai geriau neikit,nes įmokos gana brangios

 • Puikus daktasras,

 • Neteko susidurti su gydytoju kokiu itin rimtu klausimu, ar ilgesnėms konsultacijoms gydymo metu, tačiau visada laukiu vizito rami, o išeinu dar ir su šypsena, nes gyd. Riauka moka laisvai ir maloniai, su humoru bendrauti. Jokios arogancijos, susireikšminimo ir jausmo, kad tu jam kažką "skolinga".

 • ciniškas ligoniams

 • Geras gydytojas, turintis priėjimą prie įvairių ligonių ir sugebantis atjausti. Na man dar tik 55m. , bet dažnai mačiau ir girdėjau, kaip jis bendrauja su pagyvenusio amžiaus ligoniais. Kaip matydamas jų nesupratimą ar pasimetimą, nuoširdžiai ir ilgai išklauso ir paaiškiną ką ir kaip daryti.

 • Ko jus norite. Kad kiekvienam suoktu. Mačiau ne vieną sykį kaip įkalbinėja aiškina ypač senolius. Bet jie kartais buna patys susinervave.

 • Labai geras daktaras! Visko išklausinėja, paaiškina, užjaučia. Rašydamas receptus pajuokauja, pabendrauja, labai jaukus daktaras. Man, kaip paniškai bijančiai daktarų, šis žmogus - savo darbo specialistas! Kas kart išeinu tik su šypsena!!! Dėl rimtų problemų skubiai reaguoja, seselė taip pat labai rūpestinga. Trūksta žodžių, kaip patinka.

 • pats geriausias.

 • Rimtas profesorius. Tik eilės didelės užsirašyti pas jį.

 • Lankausi pas šį gydytoją jau keletą metų. Dėl rimtų problemų neteko kreiptis, ėjau tik dėl profilaktinių patikrinimų bei siuntimo vakcinacijai. Visuomet maloniai priima, atsimena, apie ką kalbėjome praėjusį kartą, duoda patarimų bei atsako į rūpimus klausimus. Rekomenduoju. Vienintelis minusas tas, kad dažnai tenka ilgiau palaukti, nes turi daug pacientų.

 • Gerbiamas Gyd. Riauka vienintelis is poliklinikos gydytoju kuris supranta , orentuojasi ir atlieka pareiga be aciu. super Gydytojas. daugiau tokiu.labai rekomenduoju , jei aisku jis tures laiko visiems.didele pagarba Jam!!!

 • Puikus gydytojas.Dirba greit.Gaila,kad turi labai daug pacientų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginijus Riauka?

Virginijus Riauka turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05406. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Virginijus Riaukos darbą?

28 žmonės įvertino Virginijus Riauką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.