Virginija Vaišvilienė

3.9 (19 įvertinimų)

Apie Virginiją Vaišvilienę

Virginija Vaišvilienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijos Vaišvilienės licencijos numeris yra MPL-10829, licencija išduota 2008-05-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 3.9

 • Labai gera gydytoja, visiems giriuosi kad turiu rūpestingą šeimos gydytoją. Visada patars, tinkamai pakonsultuos, ir pasiulys geriausią.

 • Gydytojos požiūris labai nustebino. Atvykau su pūlinga angina, tai žinoma be talono, vizitas neplanuotas. Jau buvau nusiteikus ilgai laukti gyvoj eilėj kol priims. Bet likus 3 pacientams ir 1.5 val iki darbo pabaigos gydytoja nustojo priiminėti žmones. Po pusvalndžio kol gydytoja sedėjo viena kabinete, kita pacientė pasiteiravo ar gydytoja priims, nes labai ilgai laukia. Tai gydytoja pasakė na ir gerai kad lauki, esi be talono ir palauksi, užrakino kabinetą ir kažkur išėjo... likau apšalus..

 • Nerekomenduočiau šios gydytojos nes gydytoja nesistengia įsigilinti į tai, kuo skundžiasi sergantis asmuo. Dažnai į aiškinimą kaip asmuo jaučiasi gydytoja atsako atmestinai, kartais net pašaipiai. Jei atvykstama dėl blogos būklės, nesuplanuotai susirgus, tokiu atveju - be talono, net ir su temperatūra, galima išgirsti teiginius, "nu, ir ko čia atėjai?". Ligonis dažnai jausis kaltas, kad atėjo, o išeis mažiau visavertis nei atėjo. Nuoširdžiai linkiu paieškoti atsakingesnės, pagarbesnės gydytojos.

 • Vaistų išrašymo laukiau 1.5 val. Nors man šių vaistų žiauriai reikia ir plius seselė ne tuos išrašė ????

 • Neapziurejusi ir neysitikinusi israse vaistus kurie netiko,pasake kad biliotenio negali daugiau testi nei 9dienos,ir eiti i darba su skaudancia nugara...

 • Nemandagi, nuotaikos žmogus gydytoja. Nebaigė gydymo, nesidomi pacientais. Būnant kabinete ant kito savo paciento išsireiškė "ko ši atsivilko". Nerekomenduoju kaip gydytojos.

 • Labai šauni gydytoja. Ji mane gydė nuo pat mažens. Dabar ne tik mano vaikų gydytoja, bet ir mūsų šeimos.

 • Labai komunikabili gera gydytoja

 • Labai gera gydytoja, nuosirdi, puiki specialiste.

 • Puiki gydytoja, gera specialistė.

 • Ačiū gydytojai už ilgametę,profesionalią mūsų šeimos priežiūrą ir gydymą.

 • Vaiko apziura truko tik 2 minutes, net apsirengt reikejo koridoriuje. per daug darbo turi, del to jokios kokybes. Nusivyliau labai.

 • Labai puiki šeimos gydytoja. labai rūpestinga mūsų šeima labai džiaugiasi tokią gydytoja turint. Profesionali matosi ,jog turi didelia patirti. Gydo nuo mažens i jokia kita nekeisciau sio puikaus zmogaus.

 • Labai puiki gydytoja, puiki specialistė, rūpestinga, išsamiai paaiškina kaip gydytis, tiesiog puiku.

 • Labai gera gyditoja dirba profisionaliai,tiksliai,kokybiskai,be isvediojimu musu seimai patinka.

 • Musų šeima ja labai patenkinti, puiki specialiste ir žmogus.

 • Puiki nuoširdi gydytoja.Visada suteikia reikiamą konsultaciją, domisi gydymo eiga, tinkamai paskiria vizitus pas kitus specialistus.Esame labai dekingi gydytojai Virginijai.

 • Pas gydytoja prisirase daugiau kaip 20metu ,kur ji dirba ten ir mano visa seima ir tevai ,nes daznai kreipiuosi del tevu gydytoja visada rupestingai atlieka savo pareiga,net ne darbo metu bedoje nepalieka ,pataria,pakonsultuoja.Linkiu kad ir toliau tokia butu.

 • Sveiki, gydytoja pažįstame ir slaugomies pas ja labai daug metų. Labai mandagi ir puikiai žinanti savo darbą. Esame patenkinti jos darbu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Vaišvilienė?

Virginija Vaišvilienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10829. Licencija galioja nuo 2008-05-30.

Kaip žmonės vertina Virginijos Vaišvilienės darbą?

19 žmonių įvertino Virginiją Vaišvilienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.