Virginija Svetlauskienė

4.8 (21 įvertinimas)

Apie Virginiją Svetlauskienę

Virginija Svetlauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijos Svetlauskienės licencijos numeris yra MPL-08627, licencija išduota 2006-09-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (21) 4.8

 • Tai labai rupestinga gydytoja, visada besilaikanti duoto zodzio ir nuostabus zmogus. Butu gerai. kad tokiu gydytoju butu daugiau.

 • Gyditoja nesigaudanti erdvėje, jau pensijoje reikia sėdėti, o ne bandyt gydyti. Kraupi gyditoja.

 • Profesionalumas dermėje su Žmogiškuoju faktoriumi:gili įžvalga, pasitvirtinančios prognozės,minimum intervencijos cheminiais preparatais,maksimum sveikatinančia įtaiga, Meile ir Pagarba Vaikui.Atsidavimas darbui nesiekiant naudos,karjeros,Garbės.Tikra Šeimos Gydytoja. Linkime iš Jos Mokytis. Prašome šios Gydytojos dalintis Išmintimi su visais save laikančiais daktarais...

 • Manau šia gydytoja galima pasitikėti, o tai šiais laikais labai svarbu, ji puikiai diagnozuoja ligas, patinka kad skiria homeopatinius vaistus, nepastebėjau kad stengtųsi išrašyti brangiausius vaistus.

 • labai profesionali. Rekomenduoju! :) Nera.

 • Kompetetinga Bet labai letai dirba

 • Puiki gydytoja, dėmesinga ligoniams.

 • Pacientas Kazimiras.

 • Mano nuomone labai profesionali gydytoja ir labai svarbu, kad maloni ir rūpestinga. ĮŠiais laikais tai retas atvejis,- gydytoja ir žmogus iš didžiosois raidės ir nebe pagrino, kadangi prieš tai gydžiausi pas kitą gydytoją iš I-mo skyriaus.

 • nesuprantu sistemos.kai prie jos kabineto amzinai kilometro eile.pati prisiemus pacientu daugiau nei gali apziot.velgi del atlyginimo.o prie kitu salia esanciu seimos gydytoju laukia maximum 3 zmones. tai kyla klausimas.ar cia toks jau pasisventimas darbui ir stropumas ar durnumas ar godumas.gal ir gerai aptarnauti zmones kokybiskai.tik kame kokybe kai vienas kitas trecias apziurimas nuo galvos iki koju o kiti paskubom:duok knygele.palauk uz duru..oj kiek siandien darbo..oj kaip negaliu.negali tai negalek.nereikia tiek nenaturaliai prisiimt pacientu.

 • labai leta,truksta energijs

 • Maloni ir labai rūpestinga gydytoja

 • Gydytoja, kuri tikrai išmano savo darbą, padeda kiekvienam pacientui be išimčių ir puikiai sugeba suderinti profesionalumą su rūpestingumu. Nuoširdžiausias ačiū už laiku suteiktą pagalbą!

 • Gera gydytoja, profesionali, kvalifikuota, rūpestinga. Pas ją gydomės visa šeima ir visi esame patenkinti jos darbu:))

 • labai profesionali, konkreti, dalykiška, taktiška, supratinga, užjaučianti, šiuolaikiška ir pan.

 • Puiki gydytoja! Dėmesinga, rūpestinga, mandagi, neįkyri, šilta, labai atsižvelgia į paciento pageidavimus - vien apsilankymas pas ją gydo. Išmano savo sritį, jei paciento skundai nesusiję su bendrąja praktika, nevengia pasiųsti konsultacijai pas specialistą. Geriausias mano atradimas pakeitus polikliniką!

 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už profesionalumą, dėmesingumą ir žmogišką norą padėti susirgus. Gydytoja visuomet pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis, visuomet būna maloni ir svarbiausiais laiko paciento interesus. Ačiū jums labai, gydytoja.

 • Super mano seimos gydytoja. Labai myli savo darba ir pacientus. Ir demesinga kiekvienam pacientui ir labai gerai nusimano apie gydimus ir istirymus. Puiki gydytoja Virginija!!! Sekmes jums darbe!!!

 • Gyd. V. Svetlauskienė, tai gydytoja iš pašaukimo - profesionali, dėmesinga, maloni. Karoliniškių poliklinika turėtų labai vertinti tokius atsidavusius savo profesijai žmones. Tariu Daktarei ačiū už nuoširdumą, rūpestingumą, linkiu sveikatos labai sunkiame jos kasdieniniame darbe.

 • Daktarė Virginija Svetlauskienė yra profesionali savo srities specialistė, ji visuomet siekia diagnozuoti ligą ir padėti pacientui. Tai gydytoja, paprastai tariant „iš pašaukimo“, kurios pats svarbiausias prioritetas – noras padėti ligoniui, nesvarbu kiek darbo laiko (arba tiksliau, kiek daugiau laiko „nei priklauso“ pagal standartus) reikėtų skirti. Daug gerų žodžių norėtųsi skirti ir žmogiškosioms jos savybėms – dėmesinga, išklausanti, supratinga, šilta...Smagu žinoti, einant vizito, kad tokių Medikų esama. Rekomenduoju šią specialistę.

 • Kai netikėtai užklumpa liga ir jos komplikacijos, kai reali mirtis (ne jos baimė), kvėpuoja čia pat už nugaros, turi būti stiprūs abu - ir pacientas, ir gydytojas. Šį kartą stipresnė buvo šeimos gydytoja Virginija Svetlauskienė. Didelis ačiū ir pagarba Jums Daktare už Jūsų begalinį norą padėti, įkvėpti stiprybės. Būkite ir toliau visapusiškai stipri, neskaičiuojanti savo laiko, atsidavusi savo pacientams. Su didžiule pagarba, Jūsų pacientė Irena N.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Svetlauskienė?

Virginija Svetlauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08627. Licencija galioja nuo 2006-09-11.

Kaip žmonės vertina Virginijos Svetlauskienės darbą?

21 žmogus įvertino Virginiją Svetlauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.