Virginija Kazlauskienė

3.7 (6 įvertinimai)

Apie Virginiją Kazlauskienę

Virginija Kazlauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijos Kazlauskienės licencijos numeris yra MPL-06463, licencija išduota 2005-03-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3.7

  • Gydytoja ir kartu dirbanti medicinos sesuo rūpestingai ir dėmesingai analizavo sūnaus sveikatos problemą, dėl kurios lankėmės, atliko visus reikalingus tyrimus, laiko skyrė pakankamai ir dar daugiau, vėliau skambino ir domėjosi jo sveikata. Galiu drąsiai teigti, šiomis medikėmis medicina gali didžiuotis.

  • Dėkinga gydytojai už dėmesingumą, šilumą, gydymo paskyrimą.

  • Nuostabi gydytoja. Labai moka rasti bendra kalba su mazais vaikais. Labai detaliai viska isanalizavo, paaiskino paprastais zodziais. Aciu!!!

  • Labai dėmesinga,rūpestinga,kvalifikuota gydytoja,tokių reta šiais laikais.

  • Nerekomenduoju. Vaiko savijauta nesidomėjo, vaiko neapžiūrėjo, į problemą net nesigilino. Atlikusi echoskopą, neskyrė jokių kitų tyrimų. skyrė cheminius vaistus Omeprozolį 6m vaikui, kuriam stipresnė problema atsiradusi tik apie mėnesį. Labai nustebino atmestinas požiūris.

  • Gydytoja net nesivargino diagnozuoti galimą problemą, o iš karto pradėjo siūlyti vaikui, kuriam nėra net 2 metų, vaistus. Neatlikus NEI VIENO tyrimo. Klausimyne yra klausimas "Ar gydytojas skyrė pakankamai laiko?" - gaila, kad nėra atsakymo "gydytojas visiškai neskyrė laiko". Nes panašu, kad svarbiau buvo užpildyti dokumentus ir surašyti atsakymą šeimos gydytojui. Dokumentuose diagnozę įrašė "iš akies". Likusi konsultacijos laiką reklamavo vieno gamintojo pieno mišinius kūdikiams(pavadinimo dėl suprantamų priežasčių neminėsiu).

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Kazlauskienė?

Virginija Kazlauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06463. Licencija galioja nuo 2005-03-07.

Kaip žmonės vertina Virginijos Kazlauskienės darbą?

6 žmonės įvertino Virginiją Kazlauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.